MHP Yıldırım'da Seçim Heyecanı

MHP Yıldırım'da Seçim Heyecanı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yıldırım İlçe Başkanlığı'nda seçim heyecanı yaşanıyor.

MHP Yıldırım'da Seçim Heyecanı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yıldırım İlçe Başkanlığı'nda seçim heyecanı yaşanıyor.

MHP Yıldırım İlçe Teşkilatı Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (BESOB) binası konferans salonunda düzenlenen kongreyle seçim heyecanı yaşıyor. Kongreye MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Fevzi Zırhlıoğlu, MHP İl Başkanı Tevfik Topçu ve çok sayıda partili katıldı. Salonu dolduran kalabalık, oturacak yer kalmayınca kongre sürecini balkondan izledi. Mevcut başkan Süleyman Tefekkür ve İlyas Albayrak'ın yarıştığı kongrenin divan kurulu başkanlığını ise İsmet Büyükataman yaptı. Büyükataman, seçimin Yıldırım ilçesi için hayırlı olmasını diledi.

Kongre öncesi konuşma yapan Mevcut Başkan Süleyman Tefekkür, "5 ay önce atamayla göreve getirildim. Arkadaşlarımızdan tekrar yetki talep etmek üzere burdayız. Kim kazanırsa kazansın Milliyetçi Hareket kazanmış olacak. Hedefimiz yerel seçimlere endeksli başarıdır. Hedeflerimiz bu doğrultudadır" dedi.

Diğer başkan adayı İlyas Albayrak seçimlerde iddialı olduğunu dile getirerek, "Kongre bir bayram havasına dönüştü. Bu kongremize ayrı bir güzellik katıyor. Değişimin ve gelişimin temsilcisi olmak için adaylımı koydum. Yıldırım'da ilk yerel seçimlerde belediye başkanlığını kazanma hedefindeyiz. Elimizi değil gövdemizi taşın altına koyduk" şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından oy kullanma işlemine geçildi. - BURSA