MHP'li Halaçoğlu: Haklı Olduğumuzu Arınç Babanız Bile Kabul Etti

MHP'li Halaçoğlu: Haklı Olduğumuzu Arınç Babanız Bile Kabul Etti

MHP'li Halaçoğlu: Haklı Olduğumuzu Arınç Babanız Bile Kabul Etti
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, şehitler ve terör olayları nedeniyle AK Parti'ye sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, şehitler ve terör olayları nedeniyle Ak Parti'ye tepki gösterdi. Halaçoğlu, "Cemaatle iç içe 12 yıl birlikte olup her türlü imkanı onlara tanıyıp sonra 'aldatıldık' şikayeti ile paralel yapılanma diye bütün hatalarınızdan onları suçlayarak kurtulmaya çalıştığınız gibi şimdi de PKK tarafından aldatıldığınızı söyleyip verilen şehitlerin vebalinden kurtulamazsınız" dedi.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER

MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, sosyal medyadaki hesabından yaptığı bazı yorumlara yönelik olarak bazı çevrelerin kendisini haksız yere ve bilgi sahibi olmadan eleştirdiğini söyledi. Halaçoğlu, "Yazılarıma yorum yapan bazı aklı evveller, aslında anlamayacağını söylediklerimin birer örnekleridir" derken sosyal paylaşım sitesinde şunları yazdı:

"KAFANIZ ÇOK ÇALIŞIYORSA..."

"Hani kafanız çok çalışıyorsa, o zaman eski başbakana ve şimdiki cumhurbaşkanına bir sorsanız ya. Çözüm ile uğraşırken PKK'lılar nasıl da silahlanmışlar, yollara bomba yerleştirmişler. O sırada nasıl uyumuşlar, görmemişler, neyle uğraşıyorlarmış? Bunu soramazsınız değil mi? O sırada MİT ne yapıyormuş, neyle meşgulmüş? Barzani'yle, Şivan Perver'le el ele tutuşurken, Apo canisinin beyanları Diyarbakır meydanlarında okunurken, askeri birlikteki bayrak indirilirken, Habur rezaleti yaşanırken, 10 maddelik Dolmabahçe deklarasyonu yayınlanır boy boy resimlerde poz verilirken, Şırnak'ta, Cizre'de PKK'lılar silahlı eğitim yaparken, şehirler arasındaki kara yolları PKK'lı militanlar tarafından kapatılır ve kimlik sorgulanırken, AKP kongresinde Barzani'ye, 'Türkiye seninle gurur duyuyor' çığlıkları atılırken, PKK'lılar tarafından halka vergi konup, mahkemeler kurulurken, Diyarbakır'ın Sur mahallesinde, Cizre'de, Şırnak'ta özerklik ilan edilirken neredeydiniz? Nasıl anlamadınız bugüne gelineceğini?

Cemaatle iç içe 12 yıl birlikte olup her türlü imkanı onlara tanıyıp sonra 'aldatıldık' şikayeti ile paralel yapılanma diye bütün hatalarınızı onları suçlayarak kurtulmaya çalıştığınız gibi şimdi de PKK tarafından aldatıldığınızı söyleyip verilen şehidlerin vebalinden kurtulamazsınız. Hepsinin hesabını vereceksiniz. Artık deniz bitti. Bu sayfalarda kendinizi deşifre ediyorsunuz. Yazdıklamızı hala anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Sırf birini korumak adına. Ama o kişi sizi koruyamayacağı gibi kendini de koruyamayacaktır.

"ARINÇ BABANIZ BİLE KABUL ETTİ"

Haklı olduğumuzu Arınç babanız bile kabul etti, meclis kürsüsünden. Yazdıklarınızla cehaletinizi ve nasıl bir şahsiyete sahip olduğunuzu ortaya koyuyorsunuz. Hiç olmazsa bundan sonra Türk Milleti önünde kendinizi rezil etmeyin vesselam. Şayet birini eleştirecekseniz, en az onun kadar bilgili olmalısınız. Ama bu yazdıklarımızı da anlayacağınızı sanmıyorum. Çünkü okumak ile anlamak farklı şeylerdir. Allah sizlere kendi aklınızla hareket etmeyi nasip etsin."

MHP'li Halaçoğlu: Haklı Olduğumuzu Arınç Babanız Bile Kabul Etti
MHP'li Halaçoğlu: Haklı Olduğumuzu Arınç Babanız Bile Kabul Etti

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Manşet Haberler

title