MHP'den Eskişehir Seyyid Battal Gazi Vakfı'na Ziyaret

MHP'den Eskişehir Seyyid Battal Gazi Vakfı'na Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eskişehir İl Başkanı Oğuz Sever, bir grup parti yöneticisiyle birlikte Seyyid Battal Gazi Vakfı (SEYDER) Başkanı Sırrı Kabadayı’yı vakıf binasındaki makamında ziyaret ederek, ’hayırlı olsun’ temennisinde bulundu.

MHP'den Eskişehir Seyyid Battal Gazi Vakfı'na Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eskişehir İl Başkanı Oğuz Sever, bir grup parti yöneticisiyle birlikte Seyyid Battal Gazi Vakfı (SEYDER) Başkanı Sırrı Kabadayı'yı vakıf binasındaki makamında ziyaret ederek, 'hayırlı olsun' temennisinde bulundu.


Ziyarete, Başkan Sever'in yanı sıra; MHP İl Kadın Kolları Başkanı Kadriye Alkan, MHP İl Başkan Yardımcıları Salih Yıldırım, Mustafa Özsoy, Muammer Öztay, Tahir Doğan ve MHP Seyitgazi İlçe Başkanı Recep Kılıçaslan katıldı.


SEYDER Başkanı Sırrı Kabadayı, ziyaretle ilgili olarak, "Seyitgazi ilçesi için çok yönlü hizmetlerimize başlama projelerimizi hazırladık. Bu projelerimizi önümüzdeki günlerde uygulamaya koyacağız. Tek sorunumuz göç meselesidir. Bu göç meselesine de çözüm bulmaya çalışacağız. Eskişehir'in yemeğini yiyen, suyunu içen herkes Eskişehir vatandaşıdır. MHP Eskişehir İl Başkanı Oğuz Sever ve heyetinin vakfımıza ziyaretinden çok memnun olduk" dedi.


MHP Eskişehir İl Başkanı Oğuz Sever ise yaptığı açıklamada, "Vakfınıza her yönden destek olmaya çalışacağız. Bize düşen ne görev varsa yapmaya hazırız. Ziyaretimiz verimli ve güzel geçti" dedi. - ESKİŞEHİR

Kaynak: İHA