Mezar Yeri Sordukları Bekçiden Yanıt Alamayınca Hastanelik Edene Kadar Dövdüler

Mezar Yeri Sordukları Bekçiden Yanıt Alamayınca Hastanelik Edene Kadar Dövdüler

Samsun'da Mezarlıklar Müdürlüğüne giderek mezar yeri sordukları bekçiden bilgisayarlar kapalı olduğu için yanıt alamayan 3 kişi, tekme tokat dövdükleri bekçiyi kanlar içinde bıraktı.

Samsun'da kimliği belirsiz şahıslar, akşam saatlerinde Mezarlıklar Müdürlüğü'ne gidip mezar sordukları bekçiye saldırıp kanlar içinde bıraktıktan sonra hastanelik ettiler. Saldırı anı ise güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

MEZAR YERİ SORDULAR

Olay, Samsun'un İlkadım ilçesi Kıran Mahallesi'nde bulunan Samsun Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü'nde saat 21.30 sıralarında meydana geldi. 3 kişi oldukları öğrenilen kimliği belirsiz şahıslar, Kıran Mezarlığı içindeki Mezarlıklar Müdürlüğü'ne giderek gece bekçisi Bayram Turgut'a (46) mezar yeri sordular. Bekçi Bayram Turgut akşam olduğu için bilgisayarların kapalı olduğunu, karanlık olduğu içinde mezar yerinin bulunmasının zor olduğunu söyleyip sabah gelmelerini söyledi.


BEKÇİYİ DÖVÜP KANLAR İÇİNDE BIRAKTILAR

Kimliği belirsiz şahıslar, taşkınlık yapıp bekçi Bayram Turgut'a saldırdılar. Bekçiyi darp edip kanlar içinde bırakın saldırganlar, sehpayı parçalayıp kapı camını da kırdılar. Kavga üzerine cenaze yıkayan bayan görevliler koşarak bekçiye yardım etmek istedi. Saldırganlar daha sonra kaçtılar. Kanlar içinde kalan Bayram Turgut Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

SALDIRI ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Saldırı anı ise güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Polis güvenlik kamerası kayıtlarından yola çıkarak saldırganların kimlik tespitine ve yakalanmasına çalışıyor. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.