"Mesleği Bırakıp Gider Köftecilik Yaparım"

"Mesleği Bırakıp Gider Köftecilik Yaparım"

'Mesleği Bırakıp Gider Köftecilik Yaparım'
Sabah.com.tr - Haberler | Magazin

Ata Demirer ve Yavuz Seçkin arasındaki sular durulmuyor! Yavuz Seçkin, Ata Demirer'in 'Berlin Kaplanı' isimli filmi yaparken kendi projesi 'Das Borak-Kreuzberg....

Ata Demirer ve Yavuz Seçkin arasındaki sular durulmuyor! Yavuz Seçkin, Ata Demirer'in 'Berlin Kaplanı' isimli filmi yaparken kendi projesi 'Das Borak-Kreuzberg Kaplanı'ndan esinlendiğini söylemiş; bu yüzden iki yakın arkadaşın arası açılmıştı. Konuyla ilgili son kez GÜNAydın'a açıklama yaptığını söyleyen Seçkin, "İki film arasında çok fazla benzerlik var. Filmin marka tescil belgeleri de bende. İddia ediyorum; Ata'nın filmiyle ana temalar aynı. Hikayemiz üç yıl önce hazırdı. Ata da bunu biliyordu. Google'da 'Das Borak-Kreuzberg Kaplanı' yazdığınız zaman, filmimle ilgili bir şey çıkmıyorsa ben bu mesleği bırakırım! Gider köftecilik yaparım" dedi.

ATA DEMİRER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BENİ ARAMALIYDI

Sadece Ata Demirer'in değil 'Avrupa Yakası' dizi ekibinin de çekeceği filmin senaryosundan haberdar olduğunu belirten Yavuz Seçkin, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ata, 'Das Borak' karakterini tanıdığını zaten itiraf etti. Ata'nın filmindeki karakter, Almancı bir boksör. Benim filmimdeki karakter ise Almancı bir popçu. Yani ana temalarımız aynı. Beni araması ve açıklama yapması gerekirdi."

SENARYO DEĞİŞEBİLİR

Filmi yeniden gözden geçireceklerini belirten Yavuz Seçkin, "Benzerlikler yüzünden filmimin sahnelerini değiştirebilirim. Pop star figürünü ya da filmimde geçen dövüş sahnelerini kendi senaryomdan çıkartabilirim" dedi.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

'Mesleği Bırakıp Gider Köftecilik Yaparım'

Kaynak: Sabah.com.tr

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title