Mert Fırat ile Ayrıldığını Yalanlayan Hande, Yiğit Özşener ile Öpüşürken Yakalandı

Mert Fırat ile Ayrıldığını Yalanlayan Hande, Yiğit Özşener ile Öpüşürken Yakalandı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Mert Fırat ile ayrıldıklarını yalanlayan Hande Doğandemir, Kaybedenler Kulubü filmindeki rol arkadaşı Yiğit Özşener ile barda öpüşürken yakalandı.

"Kaybedenler Kulübü" filminin oyuncuları Hande Doğandemir ile Yiğit Özşener'in bir kulüpte öpüşürken görüntüleri yayınlandı. Mert Fırat ile aşk yaşayan Hande Doğandemir, ayrılık haberlerini yalanlamış ve ilişkilerine devam ettiklerini açıklamıştı.

İKİLİ KİMSELERE ALDIRMADAN ÖPÜŞTÜ

Mert Fırat'la birlikte olan Hande Doğandemir, Yiğit Özşener ile rol aldığı "Kaybedenler Kulübü Yolda" filminin çekiminden sonra gece kulübüne eğlenmeye gitti ve dudak dudağa yakalandı. Mert Fırat'la ilişki yaşadığı bilinen Hande Doğandemir ve Yiğit Özşener kimseden çekinmeden herkesin ortasında samimi bir şekilde dans etmeye başladı. Bu dans sonrasını, öpücüklere bıraktı. Önce Yiğit Özşener, Hande Doğandemir'i tuttu yanaklarından ve dudaklarını dudaklarına götürdü. Hande Doğandemir de bu hamleye karşılık verdi.Mert Fırat ile Ayrıldığını Yalanlayan Hande, Yiğit Özşener ile Öpüşürken Yakalandı
Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title