Mersin Kılıçdaroğlu'na Çözüm Süreci Protestosu - Haberler
Haberi Paylaş

Mersin Kılıçdaroğlu'na Çözüm Süreci Protestosu

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Mersin Kılıçdaroğlu'na Çözüm Süreci Protestosu

Emin Kocaaslan, çözüm sürecine destek vermediğini iddia ettiği Kılıçdaroğlu'nu, Yalçın Küçük tiplemesiyle protesto etti.

Mersin'de sık sık ilginç eylemleriyle gündeme gelen ve kendisini 'Süper Vatandaş' olarak adlandıran emekli polis memuru Emin Kocaaslan, sıra dışı bir eyleme daha imza attı. Ulu Camii önünde Yalçın Küçük tiplemesiyle açıklama yapan Kocaaslan, Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki gösterdi.

'Kılıçdaroğlu'na acil kan aranıyor. Komada yatmakta olan çözüm süreci yaralısı Kılıçdaroğlu için 06 negatif CHP grubu kan aranıyor. Kan vermek isteyenlerin Ergenekon hastanesine başvurmaları rica olunur' yazılı pankartla cami avlusuna gelen Emin Kocaaslan, Kılıçdaroğlu için bir damla kan alamadığımız kişileri açıklıyorum.

Süleyman Demirel, Kenan Evren, Hüsamettin Cindoruk, Deniz Baykal, Dilek Akgün, Gülseren Onanç, Süheyl Batum, İlker Başbuğ, Çevik Bir, Şener Eruygur, Hurşit Tolon, Çetin Doğan, Veli Küçük, Dursun Çiçek, Hasan Iğsız, İsmail Hakkı Karadayı, Nusret Taşdelen, Doğu Perinçek, Alparslan Arslan, Levent Ersöz, Mehmet Haber al, Tuncay Özkan, Mustafa Balbay'dan bir damla kan alamadık. Sebebini sorduk dediler ki, 'Kılıçdaroğlu Silivride'ki tutuklular için sine'i millete dönmediği için ve Kılıçdaroğlu'nda cesaret, yetenek, siyasi kültür, karizma ve görüntü sıfır olduğu için kan vermiyoruz' dediler diye konuştu.

Kemal Kılıçdaroğlu'na birde nasihat veren Kocaaslan, Öyle bir proje üret ki tüm vatandaşlar huzur bulsun, mutlu olsun. Öyle bir söz söyle ki ibret alsınlar. Söylemesini bilmiyorsan da sus da lider sansınlar ifadelerini kullandı.

Açıklamasının sonunda elinde getirdiği kan şişesini yere atıp kıran Kocaaslan, Gitti Kılıçdaroğlu gitti!.. Zaten 10-15 günde ancak yarım kilo kan toplayabilmiştik. O da gitti diye ağladı.

Mersin Kılıçdaroğlu'na Çözüm Süreci Protestosu

Mersin Kılıçdaroğlu'na Çözüm Süreci Protestosu

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
title