Merrill Lynch Haberleri

Merrill Lynch haber, Merrill Lynch son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Merrill Lynch 3.2.2020
Türkiye'de faaliyet gösteren kalkınma ve yatırım bankası sayısı 14'e çıktı
BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası AŞ, Merrill Lynch Yatırım Bank AŞ, Pasha Yatırım Bankası AŞ ve Standard Chartered Yatırım Bankası Türk AŞ de yabancı sermayeli kalkınma ve yatırım bankaları olarak faaliyet gösteriyor.
Merrill Lynch 12.12.2019
DenizBank'tan 1,1 milyar dolarla yılın en büyük taze finansmanı
Söz konusu işlem, Abu Dhabi Commercial Bank, Bank of America Merrill Lynch ve Emirates NBD Capital Limited koordinatörlüğünde ve Mizuho Bank Ltd.
Merrill Lynch 17.9.2019
Bofa merrill lynch: küresel ekonomik durgunluk riski artıyor
ABD merkezli yatırım bankası Bank of America (BofA) Merrill Lynch'in son anketinde, küresel ekonomik durgunluk riskinin, Ağustos 2009'dan bu yana görülen en yüksek düzeyinde olduğu belirtildi.
Merrill Lynch 12.9.2019
"ecb teşvik paketi euroyu daha da güçlendirebilir"
Bank of America Merrill Lynch ve Goldman Sachs ekonomistleri, Avrupa Merkez Bankası'ndan (ECB) parasal politikalara yönelik gelecek yeni hamlelerin euroyu güçlendireceğini öngörüyor.
Merrill Lynch 18.6.2019
Brent petrolün varili 60,80 dolar
ABD'li yatırım bankası ve finansal hizmetler kuruluşu Bank of America Merrill Lynch de yılın ikinci yarısına dair petrol fiyatları tahminini aşağı çektiğini duyurdu.
Merrill Lynch 8.6.2019
ABD'de istihdam artışındaki azalma, faizlerde düşüş beklentisini arttırdı
New York'taki Merrill Lynch Bankası'nda bir ekonomist olan Joseph Song, "Bugünkü rapor (faizlerde) indirimin daha muhtemel olduğu ve bizim ticari gerilimlerin sonuç olarak büyümeyi, Merkez Bankasının Eylül ve Aralık ayında faiz indirimleriyle karşılık verecek yavaşlatacağı görüşümüzü destekliyor" dedi.
Merrill Lynch 9.5.2019
Dha Dış - Bofa: Ortalama İnsan Ömrü Yakında 100 Yılı Geçecek
ABD'nin en büyük yatırım bankalarından Bank of America Merrill Lynch (BofA), ortalama insan ömrünün gelişen tıp teknolojileri sayesinde yakında 100 yılın çok ötesine geçebileceğini açıkladı.
Merrill Lynch 8.5.2019
Yapı Kredi 1 Milyar 30 Milyon Dolarlık Sendikasyon Kredisi Sağladı
Yapı Kredi Üst Yöneticisi (CEO) Gökhan Erün sendikasyon kredisi ile ilgili şu değerlendirmelerde bulundu: "Türkiye'nin en büyük üçüncü özel bankası olarak fonlama kaynaklarımızı çeşitlendirmek ve daha da güçlendirmek daima önceliklerimiz arasında yer alıyor. Bu kapsamda güçlü sermaye yapımız ve uzun yıllara dayanan saygın itibarımız sayesinde sağladığımız kaynakları, reel sektörü ve dış ticaretin finansmanını desteklemek amacıyla kullanıyoruz. Yılın ilk yarısının yüksek ilgiyle karşılanan; ülkemize, Türk bankacılık sektörüne ve bankamıza duyulan güveni bir kez daha teyit eden bu işlem ile ülke ekonomisine can veren her ölçekteki firmalarımızın yanında olmaya devam edeceğiz." Yapı Kredi'nin sağladığı 1 milyar doların üzerindeki sendikasyon kredisinin koordinatörlüğünü ve düzenleyiciliğini Bank of America Merrill Lynch, koordinatörlüğünü UniCredit, aracılığını ise Mizuho Bank üstlendi.
Merrill Lynch 13.3.2019
BM Kadın Komisyonu'nda Gündem "İyi İşler" Oldu
Kadınların temel sorunlarının ve çözüm önerilerinin evrensel düzeyde kapsamlı olarak masaya yatırıldığı çalışmalar kapsamında New York'ta gerçekleştirilen özel oturumda KAGİDER ve Boyner Grup iş birliği, Bank of America Merrill Lynch'in desteğiyle kadın girişimcilere yönelik gerçekleştirilen "İyi İşler: Perakendede Kadın Girişimcileri Güçlendirme Programı" örnek proje olarak anlatıldı.
Merrill Lynch 12.3.2019
BM Kadın Komisyonu'nda Gündem "İyi İşler" Oldu
Cinsiyet eşitliğini sağlamak amacıyla 22 Mart tarihine kadar sürecek olan ve Birleşmiş Milletler Kadının Statüsü Komisyonu'nun 63'üncü buluşması Birleşmiş Milletler'in New York'taki merkezinde gerçekleştirildi. Kadınların temel sorunlarının ve çözüm önerilerinin evrensel düzeyde kapsamlı olarak masaya yatırıldığı bu çalışmalar kapsamında 11 Mart Pazartesi günü New York saati ile 12.30'da gerçekleştirilen özel oturumda KAGİDER (Türkiye Kadın Girişimciler Derneği) ve Boyner Grup işbirliği ile Bank of America Merrill Lynch'in desteğiyle kadın girişimcilere yönelik gerçekleştirilen "İyi İşler: Perakendede Kadın Girişimcileri Güçlendirme Programı" örnek proje olarak anlatıldı.
Merrill Lynch 8.3.2019
BM Kadın Komisyonu'nda Gündem: "İyi İşler"
Kadınların temel sorunlarının evrensel düzeyde masaya yatırıldığı bu çalışmalar kapsamında gerçekleştirilecek özel bir oturumda Boyner Grup-KAGİDER ortaklığı ve Bank of America Merrill Lynch desteğiyle kadın girişimcilere yönelik gerçekleştirilen "İyi İşler: Perakendede Kadın Girişimcileri Güçlendirme Programı" anlatılacak.
Merrill Lynch 10.1.2019
Yapı Kredi'den 650 Milyon Dolarlık Tahvil İhracı
Yapı Kredi'nin bu işleminde Citigroup Global Markets Limited, BofA Merrill Lynch, UniCredit Corporate & Investment Banking, J.
Merrill Lynch 19.12.2018
Fed'in Faizleri Artırırken Öngörülerini "Hafifletmesi" Bekleniyor
Bank of America Merrill Lynch Baş Yatırım Stratejisti Michael Harnett, "Yatırımcılar, piyasa düşürücü yönelime yakın durumda, tüm gözler Fed'in faiz kararına çevrildi.
Merrill Lynch 18.12.2018
Bofa Ml: Yatırımcıların Küresel Ekonomi İçin Beklentileri 10 Yılın En Düşüğünde
Bank of America Merrill Lynch (Bofa ML), Aralık ayı yatırımcı anketi sonuçlarının, yatırımcıların küresel ekonomi için beklentilerinin son 10 yılın en düşük düzeyinde olduğunu ortaya koyduğunu açıkladı.
Merrill Lynch 30.11.2018
Abd-Meksika-Kanada Anlaşması, G20 Zirvesi'nde İmzalandı
"Kanada'nın süt ürünlerine yönelik tavizi sembolik" İkinci önemli farklılık ise Kanada'nın yeni anlaşma kapsamında süt, yoğurt, peynir, tereyağı ve benzeri süt ürünlerinin ithalatına yönelik bariyerleri azaltarak Amerikalı üreticilere ülke pazarının yüzde 3,6'sına erişim yolunu açması oldu. Ayrıca, Kanadalı süt üreticilerine hükümet tarafından herhangi bir teşvik verilmesi yasaklandı. Bank of America Merrill Lynch Ekonomisti Ethan Harris, söz konusu değişikliğin, ABD'nin Kanada'ya yönelik süt ürünleri ithalatını sadece 70 milyar dolar artıracağını belirterek, "ABD'ye verilen tavizlerin temel olarak sembolik" olduğunu vurguladı.
Merrill Lynch 30.10.2018
Yapı Kredi Sendikasyon Kredisini Yeniledi
Sağladığımız bu sendikasyon kredisi uluslararası arenada Türkiye'ye duyulan güvenin yenilendiğini ve artarak güçlendiğini gösteriyor. Bu krediyi Türk bankacılık sektörünün ve bankamızın güçlü mali yapısı, daha da önemlisi uzun yıllara dayanan saygın itibarı sayesinde aldık. Yapı Kredi olarak yılın ikinci yarısında en yüksek tutarlı sendikasyon kredisini yenileyen banka olduk." Yapı Kredinin sağladığı 1,1 milyar dolarlık sendikasyon kredisinin koordinatörlüğünü ve düzenleyiciliğini Bank of America Merrill Lynch International Limited, aracılığını ise UniCredit Bank AG, London Branch üstlendi.
Merrill Lynch 11.9.2018
Bank Of America: Apple Montajı ABD'ye Taşırsa Fiyatı Yüzde 20'ye Kadar Artar
Bank of America Merrill Lynch, Apple'ın, ABD Başkanı Trump'ın istediği gibi ABD'de montaj yapması durumunda, artan işgücü maliyetlerini karşılayabilmek için yüzde 20 civarında fiyat artışına gidebileceğini duyurdu.
Merrill Lynch 10.9.2018
Milyarder Yatırımcıdan 2008 Finansal Krizi Açıklaması
2008 finansal krizi sırasında, ABD'nin en büyük yatırım bankalarından Lehman Brothers iflasını açıklarken, Merrill Lynch adlı kuruluş Bank of America, Bear Stearns adlı kuruluş JPMorgan Chase ve Wachovia ise Wells Fargo tarafından satın alınmıştı.
Merrill Lynch 20.7.2018
Jpmorgan Says Record-breaking Bull Market Could Run Until 2020
While pessimism toward developing-nation stocks is near the highest level in 23 years, according to the Bank of America Merrill Lynch Risk-Love indicator, a growing number of strategists from BlackRock Inc.
Merrill Lynch 18.5.2018
Şok Marketler, Borsa'da İşlem Görmeye Başladı
İşlem yurt içinde Garanti Yatırım liderliğinde, Yapı Kredi Yatırım eş liderliğinde gerçekleştirilirken, yurt dışında ise Ünlü & Co, BofA Merrill Lynch, Credit Suisse ile J.
Merrill Lynch 10.5.2018
Petrol Fiyatlarının Gelecek Sene 100 Dolara Ulaşma Riski Var"
NEW ABD'li yatırım bankası Bank of America Merrill Lynch, ham petrol fiyatlarının gelecek sene varil başına 100 dolara ulaşma riski bulunduğunu açıkladı.
Merrill Lynch 13.4.2018
Karadeniz Enerji Grubu'na 250 Milyon Dolarlık Sendikasyon Kredisi
Açıklamada, Karadeniz Enerji Grubu'nun sözleşmesini imzaladığı 250 milyon dolarlık orta vadeli sendikasyon kredisinde America Merrill Lynch International Limited Bankası, Standard Chartered Bankası, Arab Banking Corporation (BSC) Bahreyn, Credit Suisse AG Singapur Şubesi, ICBC Türkiye Bankası AŞ, KEB Hana Bankası, Siemens Bank GmbH Singapur Şubesi'nin katılımcı bankalar olduğu kaydedildi.
Merrill Lynch 28.3.2018
Küresel Piyasalar – Nasdaq Dışındaki ABD Borsaları Yükselişle Açıldı
Bank of America Merrill Lynch'in Facebook hisseleri için beş gün içinde ikinci kez hedef fiyatı düşürmesinin ardından Facebook hisseleri yüzde 4.
Merrill Lynch 28.3.2018
Küresel Piyasalar – Avrupa Borsaları da Düşüşle Açıldı
Bank of America Merrill Lynch'in Facebook hisseleri için beş gün içinde ikinci kez hedef fiyatı düşürmesinin ardından Facebook hisseleri yüzde 4.
Merrill Lynch 28.3.2018
Küresel Piyasalar – Piyasalarda Facebook Rehaveti
Bank of America Merrill Lynch'in Facebook hisseleri için beş gün içinde ikinci kez hedef fiyatı düşürmesinin ardından Facebook hisseleri yüzde 4.
Merrill Lynch: Merrill Lynch, TL'yi Tavsiye EttiMerrill Lynch 16.3.2018
Merrill Lynch 26.2.2018
Piyasalar: ABD Enflasyon Tüm Dünya İçin En Kritik Veri
ABD enflasyon verileri tüm dünya için en kritik veri "Philips eğrisi çalışmıyor artık" düşüncesi oluştuğuna dikkat çeken Kanlı son verilerin bu düşünceyi çürüttüğünü, onlarca yıldır açıklanan ilişkinin hala olduğunu gösterdiğini aktardı ve şu değerlendirmeleri yaptı: "ABD'ye dair her veri, ücretler ve kişisel tüketim harcamaları da dahil. Her veri dünya için en kritik veri seti. Çok kritik olacak. Bir dönem ABD için olay istihdamdı. Çünkü o zaman biz toparlanmadan endişe duyuyoruz. Artık tarım dışı istihdama değil enflasyon verilerine, ücretlere ve kişisel tüketim harcamalarına bakıyoruz. Önümüzdeki bir yıl dünya için en kritik veri ABD enflasyon verileri. Her enflasyon verisi öncesi parmağım tuşta olmayı tercih ederim. Sürpriz yapabilecek bir veri" 2018'de cari açıkta sürpriz iyileşmeler olabilir Dış ticaret verilerinin piyasalar için hiç belirleyici olmayacağını öngören Kanlı "Petrol fiyatlarına bağlı olarak Türkiye'nin güçlü ithalat talebi, dış ticaret açığındaki artış eğiliminin devam etmesine sebep olur. Fakat 2018 yılı geneli için yorum yapacak olursam, cari açıkta iyileşme veya açığın beklenenden daha iyi gelmesi 2018'in sürprizi olabilir. Altın ticaretinin normalleşmesi de bunu destekleyebilir" Goldman Sachs ve BofA Merrill Lynch'den hisse piyasalarında tehlike uyarısı ABD merkezli yatırım bankası Goldman Sachs ABD Merkez Bankası'nın (Fed) faizleri beklenenden daha sert yükselme ihtimalini değerlendirdi ve 2018 sonu itibariyle Fed'in faiz oranlarını yüzde 4.
Merrill Lynch 26.2.2018
Merrill Lynch 20.2.2018
Qnb Group 3,5 Milyar Dolarlık Sendikasyon Kredisi Aldı
Sendikasyonu Bank of America Merrill Lynch International Limited (BAML), The Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ Ltd.
Merrill Lynch 20.2.2018
Qnb Group'tan 3,5 Milyar Dolar Değerinde Sendikasyon Kredisi
Sendikasyonu Bank of America Merrill Lynch International Limited (BAML), The Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ, Ltd.
Merrill Lynch 16.2.2018
Bofaml ve Açev'den Toplumda Kadınları Güçlendiren Proje
Bank of America Merrill Lynch (BofAML), Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, Vakfın kadınların toplumda güçlenmelerini sağlayan çalışmalarına destek verirken, AÇEV ise projede genç kadınlara yönelik ileri okuryazarlık çalışmaları yaparak kadınların sosyal...
Şu an buradasınız: Merrill Lynch Haberleri | Merrill Lynch Haber - Haberler - Merrill Lynch haberleri, son dakika merrill lynch haber ve gelişmeleri burada. Türkiye'de faaliyet gösteren kalkınma ve yatırım bankası sayısı 14'e çıktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.4.2020 03:02:44. #1.14#
title