Mehmet Özgür Haberleri

Mehmet Özgür haber, Mehmet Özgür son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Özgür - 30.9.2020
Son Dakika: BÜYÜKÇEKMECE'DE "SEÇMEN USULSÜZLÜĞÜ" DAVASINA DEVAM EDİLDİ
İDDİANAMEDEN İddianamede, kamu görevlisi olan sanıklar Hasan Akgün, Ömer Kazancı, Nuraydın Sak, Adem Yazır, Başak Sancar, Mehmet Başaran, Erdem Sunaçoğlu, Argun Saygı, Şenay Güveç, Yonca Çebi, Sıtkı Bıçakçı, Ayşın Kuzucu ve Mehmet Özgür Samanlı ile kamu görevlisi olmayan sanıklar Ömer Çebi, Yusuf Akgün, Arif Akgün, Osman Doğan, Mecit Başalmaz, Talat Üstündağ ve Ayhan Ocakbaşı'nın "Zincirleme olarak resmi belgede sahtecilik", "Seçme yeterliliği olmayanların seçmen kütüğüne kaydı" ve "seçmen kütüğünün bozulması, çalınması veya yok edilmesi" suçlarından 4 yıldan 18 yıl 3 aya kadar hapis cezasıyla cezalandırılması talep ediliyor.
Mehmet Özgür - 30.9.2020
Büyükçekmece'de "seçmen usulsüzlüğü" davası
Adres taşıma yönündeki işlemlerin Büyükçekmece İlçe Nüfus Müdürlüğünde görevli sanık Mehmet Özgür Samanlı tarafından yapıldığı, sanığın Büyükçekmece Belediyesinde zabıta memuru olarak görev yaparken yeni kimlik projesi kapsamında ilçe nüfus müdürlüğünde geçici olarak görevlendirildiği ve 12 Nisan 2017'de göreve başladığının tespit edildiği kaydedilen iddianamede, soruşturmaya konu adreslerin bir kısmının boş, bir kısmının inşaat halinde olduğu, bazılarının ikamete uygun olmadığı, bazılarında ise başka kişilerin ikamet ettiğinin anlaşıldığı aktarılıyor.
Mehmet Özgür - 5.9.2020
AK Parti Efeler İlçe Başkanı Elbir, güven tazeledi
Tek liste halinde gidilen seçimde Hüsnü Elbir başkanlığındaki ilçe yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: "Ayşegül Budaklı, Dilek Sarıkaya, Emine Gül, Emrah Yavuz, Fatma Ersoy, Kazım Yalçın, Levent Baysan, Mehmet Çıldırmaz, Mehmet Özgür, Murat Yavuz, Mustafa Ali Uyar, Mustafa Candaş, Mustafa Uludağ, Muzaffer Koca, Nazmi Özdemir, Onur Ak, Orhan Arslan, Osman Gümüşhan, Ramazan Subaşı, Recep Bilal Aksu, Seracettin Demirbaş, Serkan Çetinoğlu, Serkan Edgü, Şencan Polat, Şennur Özdemir, Tamer Tuna, Uğur Karabulut ve Zeki Zedeli.
Mehmet Özgür - 11.7.2020
Otel çatısındaki güneş enerjisi tankı patladı 2 yaralı
Olay sırasında ailesiyle birlikte evde kahvaltı yaptığını belirten Mehmet Özgür, "Uçak düştü sandık.
Mehmet Özgür - 3.7.2020
(Düzeltme)
İmar komisyonu Üyeliğine AK Partili Meclis Üyesi Yanar Kaymak, CHP'li Meclis Üyesi Faik İlter, İYİ Partili Meclis Üyesi Mehmet Atıcı seçildi. Plan ve Bütçe komisyonu Üyeliklerine de CHP'li Meclis Üyesi Ayhan Aytekin, İYİ Parti Meclis Üyesi Kerem Kaya Turan ve AK Partili Meclis Üyesi Mehmet Özgür Erkan seçildi.
Mehmet Özgür - 5.3.2020
Bu hafta 9 film vizyona girecek
"Nuh Tepesi" Ali Atay, Haluk Bilginer, Hande Doğandemir, Mehmet Özgür ve Arın Kuşaksızoğlu'nun başrollerinde yer aldığı "Nuh Tepesi"ni Cenk Ertürk yazıp yönetti.
Mehmet Özgür - 4.3.2020
"Nuh Tepesi" filminin gala gösterimi yapıldı
Tüm oyuncu kadrosunun bir araya geldiği Vadİstanbul AVM'deki gösterim öncesi basın mensuplarına açıklamada bulunan yönetmen Cenk Ertürk, çok heyecanlı olduğunu ifade ederek, "Nuh Tepesi, uzun bir yolculuk sonunda, seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Yazmaya başladığım ilk günden itibaren, hayalini kurduğum isimlerle çalıştım. İlk filmini çeken bir yönetmen olarak, büyük bir şans ve onurdu benim için, Haluk Bilginer, Ali Atay, Hande Doğandemir, Mehmet Özgür, Arın Kuşaksızoğlu ve diğer oyuncu arkadaşlarımla çalışmak.
Mehmet Özgür - 17.1.2020
TRT'den Milli Mücadele dizisi: "Ya İstiklal ya Ölüm"
Çekimleri 16 Ocak'ta başlayan dizinin oyuncu kadrosunda ise İlker Kızmaz, Birkan Sokullu, Serkan Keskin, Dolunay Soysert, Osman Sonant, Alina Boz, Hilmicem İntepe, Rıza Kocaoğlu, Umut Karadağ, Ushan Çakır, Altan Erkekli, Mehmet Özgür gibi isimler yer alıyor.
Mehmet Özgür - 14.1.2020
Manisa'nın ulaşımı masaya yatırıldı
Manisa'da ulaşım noktasında gerçekleştirilen çalışmalar toplantıda masaya yatırıldı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün makamında gerçekleştirilen değerlendirme toplantısında Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Genel Sekreter Yardımcısı Ramazan Burak Aslay, Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, MANULAŞ Genel Müdürü Mehmet Özgür Temiz ile ilgili şube müdürleri katıldı.
Mehmet Özgür - 9.1.2020
31 MART SEÇİMLERİNDE USULSÜZLÜK İDDİASI: BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYE BAŞKANI İFADE VERDİ
AK Parti'nin 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'yle ilgili usulsüzlük yapıldığı iddiasıyla biri tutuklu 20 sanığın yargılandığı davada Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün ifade verdi Bakırköy 7. Ağır Ceza Mahkemesi'nce görülen duruşmaya, davanın tek tutuklu sanığı Mehmet Özgür Samanlı getirilirken, tutuksuz sanıklar Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Büyükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Başak Sancar ve Talat Üstündağ katıldı.
Mehmet Özgür - 6.12.2019
Büyükşehir ve MASKİ'den kişisel verilerin korunmasına yönelik eğitim
Manisa Büyükşehir Belediye ve Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bir eğitim semineri düzenledi. Her iki kurumun Bilgi İşlem Dairesi Başkanlıklarınca organize edilen eğitime MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, BESOT A.Ş Genel Müdürü Mustafa Yur, MANULAŞ A.Ş. Genel Müdürü Mehmet Özgür Temiz, Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ hukuk müşavirleri, daire başkanları ve personeli katıldı.
Mehmet Özgür - 28.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ -21
YYÜ'de çeşitli bölümlerde okuyan öğrenciler, 'Hijyenden bir fazlası' projesi kapsamında, rektörlüğün tahsis ettiği iki araçla, Tuşba ilçesinin Yumrutepe, Dağönü ve Yeşilsu mahallelerini ziyaret etti. Buradaki okullara giden üniversiteli gençler, minik öğrencilere kişisel hijyen ve çevre konularında farkındalık eğitimleri verdi.  Van YYÜ Sağlık ve Yardım Topluluğu Başkanı Stajyer Dr. Betül Kömürcü, amaçlarının öğrenirken, miniklere öğretmek olduğunu belirterek şöyle konuştu: "Sağlık ve Yardım Topluluğu olarak bugüne kadar 100'e yakın çeşitli etkinlik düzenledik. Bu etkinliklerimiz içerisinde köy okullarımıza yönelik yaptığımız hijyen eğitimi bizler için çok önemli bir yer tutmaktadır. Bugüne kadar 20'den fazla mahalle okulumuzu 'Hijyenden bir fazlası' etkinliği kapsamında ziyaret ettik. Topluluğumuz üyesi tıp fakültesi öğrencileri kişisel bakım, hijyen eğitimi, görme ve renk körlüğü testleri yaparken, diş hekimi adaylarımız ağız ve diş sağlığı konularında bilgi aktarıyoruz. Veteriner hekim adaylarımız ise hayvan sevgisi üzerine eğitimler verdiler. Ayrıca, matematik öğretmenliği, ziraat ve ilahiyat fakültelerimiz öğrencileri de kendi alanları ile ilgili mahalle okullarımızda minik kardeşlerimize bilgi aktarıp, bu konularla ilgili sorularını yanıtlıyorlar. Tek amacımız, minik kardeşlerimize bir şeyler öğretmek değil, psiko-sosyal destek kapsamında beyaz önlüklülere karşı fobilerini yakmalarını sağlayarak eğlenceli vakitler geçirebileceklerini de göstermektir. Sağlık öğrencileri olarak, hastanede hijyeni sağladığımız eldivenleri balon yapıp, onların hayallerini üzerlerine çizmelerini sağlamaya çalıştık." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ CEP TELEFON KAMERASI --------------------------------------- -Minik öğrencilerle tanışan üniverte öğrencileri -Miniklere hijyen eğietimi verirlerken -Öğrencilerden detaylar Behçet DALMAZ/VAN, -  =============================== AŞT'nin başına 4,5 yıl kömür denetimi yaptırılan Gökhan Avkıran atandı ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Şehir Tiyatroları'nda (AŞT) bu sezon perde açılamamasının nedeninin, hukuksuz kadrolaşma olduğunu savundu. Başkan Böcek, Mehmet Özgür'den boşalan genel sanat yönetmenliğine, geçen dönem sürgün edilerek 4,5 yıl kömür ve baca denetimi yaptırılan Gökhan Avkıran'ın atandığını açıkladı.
Mehmet Özgür - 23.11.2019
Fransa'da "Uluslararası Terör Kurbanları Kongresi" sona erdi
Bu yıl 8'incisi düzenlenen kongreye, Türkiye'den İletişim Başkanlığı Kamu Diplomasisi Daire Başkanı Ömer Faruk Tanrıverdi ile Dışişleri Bakanlığı Güvenlik ve İstihbarat Genel Müdür Yardımcılığı Daire Başkanı Mehmet Özgür Çakar'ın yanı sıra FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında ağır yaralanan Polis Başmüfettişi Asım Bulat, terör örgütü DEAŞ'in 1 Ocak 2017'de İstanbul'da gerçekleştirdiği Reina saldırısında yaralanan Deniz Çeliker'in babası Muhsin Çeliker ve kongrenin 4 kişilik lansman ekibine seçilen anne Bahar Çeliker de katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Özgür Haberleri | Mehmet Özgür Kimdir - Haberler - Mehmet Özgür haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Özgür kimdir, hayatı ve biyografisi. Bursa'nın risk haritası, 3 ayda kırmızıya döndü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.12.2020 05:28:38. #1.15#
title