Mehmet Ergün Haberleri

Mehmet Ergün haber, Mehmet Ergün son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Ergün - 20.02.2021
Son dakika haberleri | Hadis alimi M. Emin Saraç'ın cenazesi Fatih Camisi haziresine defnedilecek
Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan da hazire alanında incelemelerde bulundu.
Mehmet Ergün - 30.09.2020
Bakan Kasapoğlu, İstanbul'da temel atma törenine katıldı
Tesisin yapılacağı alanda düzenlenen törene Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, eski Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, davetliler ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Ergün - 21.08.2020
Fatih'te aşevi ve gençlik merkezi kurulmasına yönelik protokol imzalandı
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Fatih Belediyesi Topkapı Kütüphanesi toplantı salonundaki iş birliği protokolü imza töreni, Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, Türk Kızılay Genel Başkanvekili ve İSRA Uluslararası Yardımlaşma Derneği Başkanı İsmail Hakkı Turunç ve Türk Kızılay Fatih Şube Başkanı Mustafa Türk'ün katılımıyla gerçekleşti.
Mehmet Ergün - 31.07.2020
Son dakika haberi... Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nde bayram ve cuma yoğunluğu
Ziyaretçilere Fatih Belediyesince ikramda bulunuldu Fatih Belediyesi ekipleri, kurdukları standlardan vatandaşlara yiyecek, içecek servisi yaptı. Bayram namazından sonra kurulan standda ise Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, görevlilerle beraber turist ve vatandaşlara çorba ikramında bulundu.
Mehmet Ergün - 20.07.2020
Fatih Belediyesi bünyesinde "Kültürel Miras Koruma Müdürlüğü" kuruldu
Açıklamada görüşlerine yer verilen Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan şunları kaydetti: "Asıl İstanbul olarak bilinen Fatih, her gün sokaklarında binlerce yerli ve yabancı turistin dolaştığı kadim sokaklarıyla, tescilli kültür varlıklarıyla, İstanbul'un hatta Türkiye'nin simgesi haline gelen mimari ve tarihi birçok esere ev sahipliği yapmasıyla eşsiz bir ilçe olma özelliğindedir.
Mehmet Ergün - 16.07.2020
Fatih'te 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında anma programı düzenlendi
15 Temmuz'un seneidevriyesi münasebetiyle bir araya geldiklerini belirten Demir, şöyle konuştu: "Bu hainler, bu ülkenin en kıymetli değerlerini, bu ülkenin çocuklarını aldılar. Bu ülkenin çocuklarını, bu ülkenin evlatlarını yine bu ülkenin manevi değerlerine karşı savaşacak kadar mankurt hale getirdiler. Ülkede, bürokrasiden siyasetine kadar, askeriyesinden polis teşkilatına kadar adeta bir kanser uru gibi bütün vücuda metastaz yapmış hale geldiler. Sizi temin ediyorum, 40 yıllık hain bir çalışmayla ancak bu millet göğsündeki imanıyla mücadele edebilirdi ve bunu gerçekleştirdi." "Şehitlere olan minneti her zaman diri tutacağız" Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan da üzerinden kaç yüzyıl geçerse geçsin bu ihaneti asla unutmayacaklarını, unutturmayacaklarını vurguladı.
Mehmet Ergün - 05.07.2020
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TÜRKİYE'NİN DEMOKRASİDE VE EKONOMİDE HEDEFLERİNE...
geniş haber) CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: TÜRKİYE'NİN DEMOKRASİDE VE EKONOMİDE HEDEFLERİNE ULAŞMASINA ENGEL OLAMAYACAKLAR Haber: Beyza Nur GÜLER - Kamera: Harun UYANIK / İstanbul, - CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Avrupa Birliği'nin ekonomiden demokrasiye, şeffaflıktan altyapıya hiçbir alanda esamesi okunmayacak ülkelere kapılarını açarken Türkiye'yi dışarda bırakması bu rahatsızlığın işaretidir. Ama ne yaparlarsa yapsınlar Türkiye'nin demokraside ve ekonomide hedeflerine ulaşmasına engel olamayacaklar" dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hazine ve Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu ve Gelir İdaresi Başkanlığı Ataşehir Hizmet Binası Açılış Töreni'ne katıldı. Açılış kurdelesini Erdoğan ile Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç ve diğer davetliler kesti.
Mehmet Ergün - 01.05.2020
İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
'VARA YOĞA GEZİP DURMAYALIM' Bilboardlarda yer alan ifadeler ise şöyle:   "Gadın Burdur'um Vara yoğa gezip durmayalım Bi evimizde oturalım gali Yine beraber oturceğimiz günleee gelcek Şimdilik evinizde oturagon Gadın Burdur'um Gerekli, gereksiz gezip durmayalım Bi evimizde oturalım artık Yine beraber oturacağımız günler gelecek Şimdilik evinizde oturun." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------- Bilboard Ali Orkun Ercengiz ile röp Detay Haber- Kamera: Mesut MADAN/BURDUR,   ========================== Türk astrofotoğrafçı, uzaydaki ender anı görüntüledi DÜNYACA ünlü Türk astrofotoğrafçı Mehmet Ergün (40), Uluslararası Uzay İstasyonu'nun (ISS) Güneş'in önünden geçişini görüntülemeyi başardı.
Mehmet Ergün - 17.03.2020
CENAZEDE KORONAVİRÜS ÖNLEMİ
İstanbul Yeşil Camii Kuran Kursları İlme Hizmet Vakfı Başkanı Abdullah Ustaosmanoğlu  uzun süredir tedavi gördüğü Arnavutköy Devlet Hastanesinde dün hayatını kaybetti. 79 yaşında ölen Ustaosmanoğlu için bugün öğlen namazından önce 11.00'da Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene Ak Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, Bayrampaşa Belediye Başkanı  Atila Aydıner ile Ustaoğlu'nun öğrencileri, yakınları ve sevenleri katıldı.
Mehmet Ergün - 13.03.2020
Burmalı Mescit, restorasyonun ardından ibadete açıldı
Açılışa, Vakıflar İstanbul 1. Bölge Müdürü Mürsel Sarı, Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi (FSMVÜ) Rektörü Muhammed Fatih Andı, davetliler ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Ergün - 24.02.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 4
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörü Prof. Dr. Nuri Aydın'ın annesi Ayşe Aydın tedavi gördüğü hastanede dün hayatını kaybetti. Ayşe Aydın için bugün öğlen vakti Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan ve çok sayıda akademisyen katıldı.
Mehmet Ergün - 24.02.2020
BAKAN ALBAYRAK İ.Ü. CERRAHPAŞA REKTÖRÜNÜN ANNESİNİN CENAZE TÖRENİNE KATILDI
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörü Prof. Dr. Nuri Aydın'ın annesi Ayşe Aydın tedavi gördüğü hastanede dün hayatını kaybetti. Ayşe Aydın için bugün öğlen vakti Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan ve çok sayıda akademisyen katıldı.
Mehmet Ergün - 27.12.2019
DHA İSTANBUL BÜLTEN - 1
Kalender Orduevi'nde dünyaevine giren çiftin nikah törenine Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan'ın kıydığı nikaha şahitlik etti.
Mehmet Ergün - 26.12.2019
Erdoğan bakan akar'ın oğlunun nikahında şahitlik yaptı
Kalender Orduevi'nde dünyaevine giren çiftin nikah törenine Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan'ın kıydığı nikaha şahitlik etti.
Mehmet Ergün - 26.12.2019
ERDOĞAN BAKAN AKAR'IN OĞLUNUN NİKAHINDA ŞAHİTLİK YAPTI
Kalender Orduevi'nde dünyaevine giren çiftin nikah törenine Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan'ın kıydığı nikaha şahitlik etti.
Mehmet Ergün - 21.11.2019
Yargıtay 62 darbe davasında karar verdi
Malatya'daki darbe davası Malatya'daki darbe girişimi davasında dönemin 2. Ordu Komutanı orgeneral Adem Huduti'ye verilen 15 yıl hapis cezası ile aralarında eski 7. Ana Jet Üs Komutanı tuğgeneral Emin Ayık, 2. Ordu İdari Kurmay Yarbaşkanı tuğgeneral Mustafa Serdar Sevgili, 2. Ordu Harekat Destek Yarbaşkanı tuğgeneral Zeki Karataş'ın da bulunduğu 14 sanık hakkındaki ağırlaştırılmış müebbet ile eski albay Mehmet Ergün ve üsteğmen Hüseyin Çakıcı hakkındaki müebbet hapis cezalarına yönelik onama kararı verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Ergün Haberleri | Mehmet Ergün Kimdir - Haberler - Mehmet Ergün haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Ergün kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri | Hadis alimi M. Emin Saraç'ın cenazesi Fatih Camisi haziresine def
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.2.2021 01:41:51. #1.16#
title