Mehmet Ceyhan'dan kendisine "Bunak" diyen Nagehan Alçı'ya çok ağır sözler: Altından kalkamazsın - Haberler
Haberi Paylaş

Mehmet Ceyhan'dan kendisine "Bunak" diyen Nagehan Alçı'ya çok ağır sözler: Altından kalkamazsın

Haberler.com - Haberler | Güncel

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan ve Habertürk yazarı Nagehan Alçı arasındaki "bunak" tartışması büyüyor. Kendisine "bunak" diyen Nagehan Alçı'ya yanıt veren Prof. Ceyhan, "Bir hekime sakın 'bunak' falan demeyin, kendinizle ilgili öyle yorumlar işitirsiniz ki, altından kalkamazsınız" ifadelerini kullandı.

Koronavirüs salgını süresince yaptığı açıklamalarla gerek takdir toplayan gerekse ağır eleştiriler alan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, zaman zaman ilginç çıkışlarına devam ediyor. Prof. Ceyhan son olarak Dünya Sağlık Örgütü ve Avrupa Hastalık Önleme ve Kontrol Merkezi (ECDC) gibi kurumların okulların açık kalması gerektiği önerilerini eleştirerek, okulların açılmasının yanlış olduğunu dile getirdi. Ceyhan'ın bu açıklamalarına tepki gösterenlerden biri de Nagehan Alçı oldu.

Nagehan Alçı, Prof. Dr. Ceyhan'ın eleştirilerini yanlış bulduğunu ifade ederek, "Herhalde demans (unutkanlık, bunama) nedeniyle onun söylediklerini de unutmuş ya da yanlış anlamış Mehmet Bey" ifadelerini kullandı. Prof. Dr. Mehmet Ceyhan da Alçı'nın bu sözlerine sosyal medya hesabı üzerinden yanıt verdi.

Alçı'ya sert sözlerle yüklenen Prof. Dr. Ceyhan şunları söyledi:

"Sayın Nagehan Alçı, bir yazısını bile okumayacak kadar gözümde değeri olmayan bir insansınız. Sizin beni neden bu kadar önemsediğinizi anlamadım. Ne yazık ki ilgiden yoksun kalmak, önemsenmediğini hissetmek böyle kötü bir şeydir. Allah yardımcınız olsun"

"Bir hekime sakın 'bunak' falan demeyin, kendinizle ilgili öyle yorumlar işitirsiniz ki, altından kalkamazsınız. Sizden çok daha akıllı olduğum bir tarafta, sizden çok daha akıllı insanlar yetiştiriyorum çok şükür. Hem işittiğim en ağır suçlama bu olsun"

Mehmet Ceyhan'dan kendisine 'Bunak' diyen Nagehan Alçı'ya çok ağır sözler: Altından kalkamazsın

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (18)
Ercan Savasci:Anlaşılan bu doktor Mehmet sağlam yere sırtını dayamış! Ne hikmetse millet çoluk çocuk evde kalsın hiçbir şey yapmasın! Bu ne zaman bilim adamı oldu!İlaç mı yada bir hastalığın tedavisini mi buldu! Alanen tehdit edebiliyor hayret! Yoksa ülke yönetimi bilim adamlarına mı geçti? Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
FENERBAHÇE CUMHURİYETİ :HASAN TARTAL Nasıl çaktıysan lafı birileri hala lafın altında çırpınıyor. Cevap Yaz 10 8 Yayından Kaldır
melihsah özen:Hasan Tartal isimli şahsiyet fikrin çok ama aklın kıt. ortada olan gerçeği idrak edecek zekaya sahip değilken başkasının beynini sorgulama Cevap Yaz 32 20 Yayından Kaldır
Tüm 18 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title