Mehmet Ali Erbil'den Filistin'e destek mesajı: Sessiz kalmayın

Mehmet Ali Erbil'den Filistin'e destek mesajı: Sessiz kalmayın

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Magazin

Günlerdir devam eden İsrail'in Filistin'e yönelik şiddetine ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil de sessiz kalmadı. Erbil, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "Çocuklar ölüyor ve tüm dünya buna sessiz kalıyor. Lütfen susmayın" ifadelerine yer verdi.

İsrail'in Filistinlilere yaptığı zulüm, giderek artarken ünlülerden de peş peşe kınama ve yardım çağrısı mesajları gelmeye devam ediyor.

"TÜM DÜNYA YAŞANANLARA SESSİZ"

Yaşanan insanlık dramına tepki gösterenlerden biri olan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, sosyal medya hesabından Filistinlilere destek mesajı yayınladı. Erbil mesajında, "Bugün Gazze'de insanlık dramı yaşanıyor. Çoluk çocuk demeden insanları katlediyorlar. Gazzeliler öldürülüyor, buna dünya sessiz kalıyor. Lütfen sessiz kalmayalım." ifadelerini kullandı.

Mehmet Ali Erbil'den Filistin'e destek mesajı: Sessiz kalmayın

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Haber Yorumları (2)
ZEYNEP NURSEN: Sen çarkıfeleğine bak
ÇINAR SARAÇ: Sonunda doğru konuşan çıkmış, tüm dünya sessiz kalıyor , öyle eyyyy ABD eyyy İsrail diyerek yada sokaklara çıkıp protesto etmek ile birşey olmaz
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title