Masum son bölüm izle! Masum 465. bölüm full izle! Masum 466. bölüm fragmanı izle!

Masum son bölüm izle! Masum 465. bölüm full izle! Masum 466. bölüm fragmanı izle!

Masum son bölüm izle! Masum 465. bölüm full izle! Masum 466. bölüm fragmanı izle!
Haberler.com - Haberler | Gündem

Masum 466. bölüm fragmanı izle! Masum dizisinin 465. bölümün ardından Masum 466. bölüm fragmanı da yayınlandı. KANAL 7'de yayınlanan Masum 466. bölüm fragmanı izle! Masum son bölüm özeti! Masum yeni bölümde neler olacak? KANAL 7 Masum yeni bölüm fragmanı izle! Masum 465. bölüm izle

Masum 465. bölüm full izle! Masum 465. bölüm tamamı izle! KANAL 7 ekranların sevilen dizisi Masum 465. bölüm seyret! Masum 465. bölüm tek parça izle! Masum 465. bölüm tamamı izle! Masum 466. son bölüm fragmanı izle.

MASUM YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hapisten kaçan Kokila mabede gider ve burada Sita ile karşılaşır. Gopi annesinin izini sürer ve onu kurtarmak için harekete geçer. Gora'nın adamları da Kokila'nın peşine düşer. Gopi kayınvalidesini Gora'nın adamlarının elinden kurtarmayı başarır. Öte yandan Bavani Gora'ya ulaşır ve Modi ailesine karşı iş birliği teklif eder. Onun bu teklifi karşısında çok keyiflenen Gora Bavani ile plan hazırlamaya başlar. Öte yandan polisler Kokila'yı almak için Modi evine gelir. Cagi Kokila'nın tekrar hapse dönmesini engelleyebilecek mi?

MASUM SON BÖLÜM FULL İZLE

MASUM SON BÖLÜM ÖZETİ

Masum'da bugün Vidya ve Kokila ailelerini Gora'dan korumak için ellerinden geleni yapar. Hapisten kaçmayı göze alan Kokila başarılı olabilecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum 30 Haziran Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 465. bölümüyle ile ilgili haberimizde.

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title