Masterchef Tunahan kimdir? Tunahan Ak kim? Masterchef Tunahan Ak kaç yaşında, nereli? Tunahan Ak Instagram adresi nedir? - Haberler
Haberi Paylaş

Masterchef Tunahan kimdir? Tunahan Ak kim? Masterchef Tunahan Ak kaç yaşında, nereli? Tunahan Ak Instagram adresi nedir?

Masterchef Tunahan kimdir? Tunahan Ak kim? Masterchef Tunahan Ak kaç yaşında, nereli? Tunahan Ak Instagram adresi nedir?
Haberler.com - Haberler | Gündem

Tunahan Ak, MasterChef Türkiye yeni sezonunun en dikkat çeken isimlerinden biri oldu. Genç yarışmacı adayı, eğlenceli ve özgüven tavırlarıyla şimdiden adından söz ettiriyor. Çikolata üreten bir firmada çalışan Tunahan Ak'ın ası kadroda yer alıp almayacağı merak ediliyor. Peki, Tunahan Ak kimdir? Masterchef Tunahan Ak kaç yaşında, nereli? Tunahan Ak hayatı ve biyografisi nedir? Tunahan Ak mesleği nedir? Masterchef Tunahan kim?

Tunahan Ak, MasterChef Türkiye yeni sezonunun en dikkat çeken isimlerinden biri oldu. Genç yarışmacı adayı, eğlenceli ve özgüven tavırlarıyla şimdiden adından söz ettiriyor. Çikolata üreten bir firmada çalışan Tunahan Ak'ın ası kadroda yer alıp almayacağı merak ediliyor. Peki, TV8 ekranlarında yayınlanan ve Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın jüri koltuğunda oturduğu Tunahan Ak kimdir? Masterchef Tunahan Ak kaç yaşında, nereli? Tunahan Ak hayatı ve biyografisi nedir? Tunahan Ak mesleği nedir? Masterchef Tunahan kim?

MASTERCHEF TUNAHAN KİMDİR?

Yarışmaya katıldığı ilk bölümde patates yatağında bonfile yapan Tunahan Ak, iki jüri üyesinden "evet" oyu alarak ikinci tura çıkmayı başardı. MasterChef Türkiye 2021 eleme turuna gelen Tunahan Ak, 19 yaşında ve yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Aşçılık lisesi mezunu olan Tunahan Ak, Bolu'da 4 sene yatılı okuduğunu ve 1,5 senedir Kadıköy'de çikolata imalathanesinde çalıştığını söyledi.

Hayatında bir değişiklik olması adında yarışmaya katıldığını belirten Tunahan Ak, MasterChef Türkiye'ye katılmanın da iyi bir fırsat olduğunu söyledi.

Sosyal medya platformu Instagram'da @ttunahanak kullanıcı adıyla yer alan Tunahan'ın, Instagram'da 193 bin takipçisi bulunmaktadır.

Haberler.com - Gündem

Tunahan Ak, MasterChef, Gündem, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title