Mansur Yavaş'tan iş yerlerini kapatmak zorunda kalan esnafa: Çare olacağız

Mansur Yavaş'tan iş yerlerini kapatmak zorunda kalan esnafa: Çare olacağız

29.11.2020 20:19 | Son Güncelleme: 30.11.2020 00:56

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, pandemide iş yerlerini kapatmak zorunda kalan esnafın mağduriyetlerini gidermek için sektör ve esnaf odalarının temsilcileriyle görüştü. Yavaş, "İşletmelerini kapatan esnafımızdan karantinadaki vatandaşlarımıza ulaştırmak üzere yemek temin edeceğiz. Yanınızdayız, çare olacağız" dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, pandemi sürecinde iş yerlerini kapatmak zorunda kalan esnafın dertlerini dinlemek, yaşadıkları sıkıntılara çare bulmak ve mağduriyetlerini gidermek için sektör ve esnaf odalarının temsilcileriyle bir araya geldi.

ESNAFTAN TEMİN EDİLEN YEMEK, KARANTİNADAKİ VATANDAŞLARA GİDECEK

Mansur Yavaş, "Garsondan komiye kadar hepsini düşünüp esnafımızın ihtiyaçlarını karşılamaya çalışacağız. Kimsenin aç ve açıkta kalmasına gönlümüz razı değil. Kafe ve lokantalarını kapatan esnafımızdan karantinadaki vatandaşlarımıza ulaştırmak üzere yemek de temin edeceğiz" dedi.

"SEKTÖRÜN DURUMU YAKINDAN TAKİP EDİLİYOR"

Pandemi sürecinin başından beri esnafa yönelik desteklerinin devam ettiğini belirten Yavaş, son günlerde sokağa çıkma uygulamasının yeniden başlamasıyla birlikte Başkent'te iş yeri kapanan, çalışanlarını işten çıkarmak zorunda kalan esnaf ve sektörün durumunu yakından takip ettiklerini söyledi.

Mansur Yavaş'tan iş yerlerini kapatmak zorunda kalan esnafa: Çare olacağız
Haber Yorumları (3)
AAA: Sen partiden ayrıl ayrımcılıkmyapıyormussun personel alımında
MİNE MİNNOŞ: MANSUR Başkan Siz çok yaşayın emi Allahım yardımcınız olsun Kolaylılar diliyorum iyiki varsınız. Başkanım .
ES: helal olsun mahsur abi yıgıt adamsın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title