Zeynep Korel: Ben yaptığım işle gurur duyuyorum - Haberler
Haberi Paylaş

  Zeynep Korel: Ben yaptığım işle gurur duyuyorum

  Hürriyet - Magazin
  Zeynep Korel: Ben yaptığım işle gurur duyuyorum

  Amerika'da mutlu olduğunu belirten Korel şunları söyledi;Siz sordunuz ben de yalnızca 2. Sayfa ile buradaki hayatımı paylaştım. Bütün spekülasyonlara bir nokta koymak istedim. Maalesef ki, ortada bazı haberler dönüyor.

  Amerika'da mutlu olduğunu belirten Korel şunları söyledi;

  Siz sordunuz ben de yalnızca 2. Sayfa ile buradaki hayatımı paylaştım. Bütün spekülasyonlara bir nokta koymak istedim. Maalesef ki, ortada bazı haberler dönüyor. Bazı 'gazeteci olmaya çalışan', bir şeyleri kendilerine mal etmeye çalışan, insancıklar var. Onlar da benim kendileriyle konuştuklarımı, benim onlara bir şeyler söylediğimi iddia etmişler. Ben okumadım, görmedim fakat haberleri geldi. Ben yalnızca ve yalnızca 2. Sayfa ile konuştum.

  Temizlik şirketinde çok büyük bir açık var. Burada bu işi kurdum, ilerliyorum. 'babam olsaydı her şey çok farklı olurdu' cümlesi de çok yanlış yerlere çekilmiş. Şunu demek istedim; Ailenin reisidir baba. Benim babam çok ataerkil bir adamdı.

  'Kızım güzel çalışmak istiyorsun ama tek başına çalışma. Sana en azından 1-2 kişi tutalım. Birlikte bir şey yapalım' derdi. Bana kıyamazdı açıkçası. Beni bu anlamda desteklerdi. Onun dışında ben, başka hiçbir şey demedim. Hiçbir zaman ailenin A'sına dokumadım. Kendi hayatımı, kendi işimi kendim kurmak istediğim için, sıfırdan başlamak istediğim için ve tek tabanca çalışmak zorunda olduğum için bu yolda ilerliyorum.

  Bunda bir ayıp yok, yanlış yok... Bunu başka taraflara çekmenin hiçbir anlamı yok. Benim burada vermek istediğim mesaj, 'biz her şeyi yapabiliriz sağlıklı olduğumuz sürece'

  Bu hayatta evet, ailelerimiz var, çocuklarımız var, arkadaşlarımız var ama güveneceğimiz tek liman Allah'tır. Ona inanmak, ona güvenmek ve bu uğurda çalışmak sizi her zaman başarıya götürür.

  Ben yaptığım işle gurur duyuyorum. Sesim bu, yüzüm bu, ben buyum! Ben Zeynep Korel'im... Başka kimseyle konuşmadım"

  Hürriyet / Magazin

  Amerika Birleşik Devletleri, Zeynep Korel, İnsancıklar, 2 Sayfa, Magazin, Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title