Haberler

Yeşim Salkım'dan kavgalı olduğu Gülben Ergen'e sert sözler: Hayattaki tek başarısı 3 çocuğu

Güncelleme:

Jülide Ateş'in programına konuk olan Yeşim Salkım, yıllardır arasının kötü olduğu Gülben Ergen için "Başarılarını nasıl yaptığını öğrendiğimde onu alkışlamayı bıraktım. Bu hayattaki tek başarısı 3 çocuğu" dedi.

Yeşim Salkım, yapımcılığını BBO Yapım'ın üstlendiği, Jülide Ateş'in sunduğu 40 Programı'na konuk oldu. Salkım, kendisine ayrılan 2 dakika sürede 40 soruyu tüm içtenliğiyle yanıtladı. Gülben Ergen'i eski kocası Hakan Uzan'la evliyken birlikte olmakla suçladığı için kavgalı olan Yeşim Salkım, programda da bu konular hakkında konuştu. Uzun yıllardır Ergen ile kavgalı olan Salkım'ın sözleri ise kavgayı yeniden başlatacak.

"GÜLBEN ERGEN'İN BAŞARILARINI ALKIŞLIYORDUM"

Jülide Ateş, Yeşim Salkım'a 40 sorunun içinde Gülben Ergen sorusu da yöneltti ve yıllar önce yaptığı röportajdaki açıklamalarından yola çıkarak "Gülben Ergen'in başarılarını alkışlıyor musun?" sorusunu sordu.

Salkım ise soruya şu sözlerle cevap verdi: "Birkaç sene öncesine kadar alkışlıyordum, bu başarılara nasıl sahip olduğunu bizzat öğrenince alkışlamayı bıraktım. Bu azimle çalışmak diyordum, iyi şarkıları bulmak için iyi yapımcılarla, iyi müzisyenlere çalışıyor diyordum."

Yeşim Salkım'dan kavgalı olduğu Gülben Ergen'e sert sözler: Hayatta tek başarısı 3 çocuğu

"HÜRRİYET'TE KÖŞE YAZARLIĞINI NASIL ALDIĞINI ÖĞRENDİM"

"Şehrazat'la yaptığım sohbetlerden sonra, son 5 senedir alkışlamıyorum. Köşe yazarlığını dahi nasıl aldığını öğrendikten sonra, Göztepe Ticaret Lisesi'ni bile bitirememiş bir kadının Hürriyet gibi kocaman bir gazeteye köşe yazarı yaparsanız, bu ülkede Radyo Televizyon okuyan, gazetecilik okuyan herkes aç geziyor. Hürriyet Gazetesi gibi bir gazetede, editörün yaptığı röportajlarla röportaj yapıyorsanız bu bir başarı değildir. Ben bunu alkışlamam."

GÜLBEN ERGEN'İN 3 EVLADINDAN BAŞKA BAŞARISI YOK

"Kitabın Doğan Grubu, gazeten Doğan Grubu, yayın yapmak Doğan Grubu, müzik dahil Doğan Grubu'ndan oluyorsa, ben bunu sorgularım. O kitabı dahil editörünüz yazmışsa, o editörle kahve içmişsem; hiçbir başarısı olduğunu düşünmüyorum 3 evladından başka.

"HAYATIMDA 2 ADAMA YALVARDIM"

Özel hayatında başına gelenleri anlatan Yeşim Salkım : "Hayatımda kendim için, kariyerim için mücadele etseydim şimdi çok daha başka yerdeydim. Çocuklarım babasız büyümesin diye, her 2 çocuğumun babasına da gururumu ayaklar altına alıp gitme dedim, çocuğumuzu beraber büyütelim dedim. Ama onlar gitmeyi seçtiler" dedi.

"EVLENDİĞİM GÜN HAYATIM KABUSA DÖNDÜ"

Yeşim Salkım, Jülide Ateş'in " Hakan Uzan'la peri masalı hangi noktada kabusa dönüştü" sorusuna şu şekilde cevap verdi: "Evlendiğim gün. Evlenmek için İzmir'e gittik gizlice. Evlendik, nikah günü imzaları attık, elindeki alyansı çıkardı, 'şimdi ben bunu aileme nasıl söyleyeceğim' dedi. Bu tip güçlü adamlar, elde ettikten sonra o insanın gözünde kıymetin kalmıyor. Ben bunu uzun yıllar yaşadım"

"ÖDÜL TÖRENİNDE SULTAN VE HAREMİ DİYE BAĞIRDIM"

Yeşim Salkım, aldatıldığını nasıl anladınız sorusuna ise "Kadınlar dedikoduyu severler, kadınlar kadınlarını canını yakmayı seviyorlar. Kuaför salonunda Kral TV ödülleri için bir hanımefendinin özel bir kıyafet diktirdiğini ve o kıyafetin parasının Hakan Uzan tarafından gönderildiğini öğrendim. Gitmeyecektim o geceye, gitme kararı aldım. O hanımefendinin adını söylemeyeceğim. Gece başlayınca, geldi ve 1 sıra yanımıza oturdu. Ben de ayağa kalktım, eşime döndüm ve 'Sultan ve Haremi dedim'" dedi.

Yeşim Salkım'dan kavgalı olduğu Gülben Ergen'e sert sözler: Hayatta tek başarısı 3 çocuğu

"YEŞİM SALKIM'I HAKAN UZAN ÖLDÜRDÜ"

Jülide Ateş'in " Yeşim Salkım'ı kim öldürdü" sorusuna ise Salkım bir an bile düşünmeden "Hakan Uzan" yanıtını verdi. Salkım, özeleştiri de yaparak: "Türkiye turnesine çıkıyordum, Tarkan'ın menajeriyle çalışıyordum, Tarkan – Cem Yılmaz ben işlere gidiyorduk. Reklamlarda oynuyordum. Tam 1 yıl boyunca o adam benim peşimde koştu, ben "hayır" dedim. Ayakta kalmak çok zordu. Bunun bedeli bana kanser olarak döndü" dedi.

Ateş'in "Yeşim Salkım kimin katili" sorusunu ise Yeşim Salkım "Kendimin katiliyim" diyerek yanıtladı.

"NİÇİN ÖZLEM TEKİN YOK DA ŞEBNEM FERAH VAR?"

Jülide Ateş, 40'ın ilerleyen dakikalarında Yeşim Salkım'a Sezen Aksu, Şebnem Ferah ve Özlem Tekin sorusunu da yöneltti. Salkım, gündeme oturacak yanıtlar verdi: "Benim birebir yaşadığım ve gördüğüm bir şey değil bu. Ama o dönem Hakan Uzan'la evliydim ve Kral TV'de kimin şarkısı dönüyor, kimin şarkısı dönmüyor çok iyi biliyordum. Raks diye bir grup vardı, Raks'da da Şebnem gitar çalıyordu, Özlem Tekin çok popülerken, Şebnem Ferah çıktı. Bir anda Şebnem'in daha Raks'da gözde olduğu haberi geldi. Birileri vasıtasıyla geldi. Ben bunları bir gece yatıp, sabah kalkıp söylemiyorum. Ben yanımda konuşulan ve müzik dünyasını elinde tutan insanların söylemlerini duyarak söylüyorum. Özlem Tekin kadar başarılı bir kadının bir anda ortadan yok olmasını bence herkesin sorgulaması gerekiyor. Niçin Özlem Tekin yok da Şebnem Ferah var?"

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Gülben Ergen Yeşim Salkım Jülide Ateş Hakan Uzan Haberler

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran 'şeriat' sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran "şeriat" sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

Ada sakinlerinin hedefindeki İmamoğlu'ndan günler sonra gelen 'Azmanbüs' açıklaması

Ada sakinlerinin hedefindeki İmamoğlu'ndan günler sonra gelen "Azmanbüs" açıklaması

Kadın müşteriden zincir market çalışanına dayak! Kafasını defalarca dondurucuya vurdu

Kadın müşteriden zincir market çalışanına dayak! Kafasını defalarca dondurucuya vurdu

Bakmadan Geçme

Soma nerede? Soma hangi ile, nereye bağlı? SOMA'DA DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı Soma'da ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? #128680 MANİSA'DA DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı Manisa'da ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? İZMİR'DE DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı İzmir'de ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? 3. Dünya savaşı mı çıkıyor, Hakan Fidan ne dedi? Fenerbahçe hangi takımlarla hazırlık maçı yapacak 2024-25? 25 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? Petrolul Ploieşti hangi ülkenin takımı, hangi ligde oynuyor? 25 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 24 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 25 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 24 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 24 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 24 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır?
Oğlu, PKK'lılarla birlikte insan kaçakçılığından tutuklandı! MHP'li isim istifa etti

Oğlu, PKK'lılarla birlikte insan kaçakçılığından tutuklandı! MHP'li isim istifa etti

500

Yorumlar (25)

Emre oviçyeahh:

Gülben ergen hürriyete yazar mı olmuş? Rezillik ya. Sonra gençler neden aç. Daha iki kelime imla hatasız yazamayan insan yazar oluyor

29
3
yanıtYanıtla
Tosun Paşa:

Hayattaki tek başarısı 3 çocuğu demiş. Onu da yapmasaydı keşke, bunun yetiştireceği çocuktan ne olur.

23
5
yanıtYanıtla
PARTAL PAŞA:

N''olur babuş ?

yanıt2
yanıt2
Sakar Şakir:

Aynen

yanıt10
yanıt2
Partal paşaya:

Senin gibi babuş olur.

yanıt1
yanıt0
Son istasyon:

Anlaşmalı kavga, şimdi embesil fanlarda kavgaya başlar reklam yerini bulur!

16
5
yanıtYanıtla
MARS:

iki lüzumsuz insan

14
2
yanıtYanıtla
vf:

Yetmemiş 2 kişiye daha saldırmış

yanıt2
yanıt0
Ilona:

Yesim Salkim oldukça zeki bir kadin dusunceleriyle bir yere gelmeye calisan, akli basinda objectif bir kadin.. Gulben hiç agzima almaya bile degmez. Dusunen herkes iyi bilir ki;bu işlerin biryerlere gelmenin kolay olmadigini. Onuru ile yasayan kazanan tüm sanatcilara selam olsun !

9
4
yanıtYanıtla
Yapıcı:

Kral tv müzik ödüllerinde, ödülü kimin alması gerekirken ödülü kime verdirttiğini de söyleseymiş keşke. Dürüstlük abidesi ....!..

8
3
yanıtYanıtla
Tüm 25 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title