Haberler

Yasemin Bozkurt'la Buluşma Noktası

"Yasemin Bozkurt'la Buluşma Noktası" programına katılan Haldun Dormen özel hayatının ayrıntılarını canlı yayında anlattı.

PLAYBOY OLMAK İÇİN VAKTİM OLMADI…

84 yaşında olmasına rağmen halen "Kibarlık Budalası ve Don Kişot adlı iki tiyatro oyununda rol alan, yeni bir dizi çalışmasına başlayacak olan Haldun Dormen, uzun yıllar Ajda, Semiramis Pekkan gibi magazin dünyasından birçok ünlü ismi ile çok yakın arkadaş olduğunu ama hiçbir zaman bir playboy olmadığını, çalışmaktan playboy olmak için hiç zamanının kalmadığını da canlı yayında anlattı.

HALDUN DORMEN GELİNİ AYŞE ARMAN'I VE ÖZEL HAYATINI CANLI YAYINDA ANLATTI

Oğlu Ömer Dormen, gelini Ayşe Arman ve torunlarıyla görüşememekten yakınan Haldun Dormen, aynı şehirde olsalar da yoğunluktan çok fazla bir araya gelemediklerini, birbirlerini özlediklerini söyledi.

Gelini başarılı gazeteci Ayşe Arman'ın yazılarını da değerlendiren Haldun Dormen, "Ayşe'nin yazılarını, gayet iyi buluyorum. Röportajlarını okuyorum, cesur buluyorum.Bazı şeyleri insanların insanların kabul etmemesi normal, bazen özel hayatlara çok fazla girmesi beni de rahatsız ediyor, ama o kendi bileceği iş …cevabını verdi.

Parayla işi olmadığını söyleyen usta tiyatrocu, "Oğlum benim işlerimle meşgul.Ben iki kere iflas etmiş biri olarak bu işleri bıraktım, Ömer işleri ele aldı."diyerek isteğinin sahnede ölmek değil, ölene kadar sahnede olmak olduğunu söyledi.

Kaynak: Bültenler / Magazin

Yasemin Bozkurt Haldun Dormen Ayşe Arman Magazin Haberler

Biden'ın çekilme kararıyla ilgili bomba iddia: Danışmanlarının bile haberi yoktu, sosyal medyadan öğrendiler

Biden'ın çekilme kararıyla ilgili bomba iddia: Danışmanlarının bile haberi yoktu, sosyal medyadan öğrendiler

Obama da aralarında! Biden'ın yerine aday gösterdiği Kamala'ya kritik isimlerden destek çıkmadı

Obama da aralarında! Biden'ın yerine aday gösterdiği Kamala'ya kritik isimlerden destek çıkmadı

Üsküdar'da çöp sorunu bitmiyor! Vatandaş şikayet etti, belediye ekipleri soluğu mahallede aldı

Üsküdar'da çöp sorunu bitmiyor! Vatandaş şikayet etti, belediye ekipleri soluğu mahallede aldı

Bakmadan Geçme

Muharrem ayı ne zaman bitiyor? Muharrem (Aşure) ayının bitmesine kaç gün kaldı? LGS YERLEŞTİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI! LGS yerleştirme sonuçlarına nereden bakılır? Sorgulama ekranı! Celal Şengör ne dedi? Türkiye'nin geleceği tehlikede mi? Celal Şengör kimdir, nereli, kaç yaşında? 22 TEMMUZ GÜNCEL ALTIN FİYATLARI | Bugün gram altın, çeyrek altın, tam altın ne kadar? Merkez Bankası faiz kararı ne zaman, saat kaçta açıklanacak? Temmuz ayı MB faiz kararı ne olur? 2024 Lise taban puanları ve boş kontenjanlar açıklandı mı? Lise 1. ve 2. nakil tercihleri ne zaman alınacak? BİM AKTÜEL KATALOĞU 22-25 TEMMUZ YAYINLANDI | BİM'e elektrikli bisiklet ve scooter geldi mi? BİM'e gelecek ürünler ve BİM fiyat listesi! meb.gov.tr LGS yerleştirme sonuçları! LGS yerleştirme sonuçları açıklandı mı? LGS TERCİH SONUÇLARI açıklandı mı? LGS tercih sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sandık Kokusu Bora kim? Engin Öztürk kimdir, kaç yaşında ve hangi dizilerde oynadı? Okullar ne zaman açılacak? İlköğretim, Ortaokul, Lise 2024-2025 eğitim öğretim yılı ne zaman başlayacak? Kabine Toplantısı ne zaman? Bu hafta Kabine Toplantısı yapılacak mı? Kabine Toplantısının gündeminde ne var? LGS 2024 TERCİH SONUÇ EKRANI | LGS tercih sonuçları açıklandı mı, saat kaçta açıklanacak? Dct Trading halka arz oldu mu? Dct Trading katılım endeksine uygun mu, kaç lot veriyor? Resmi Gazete bugün (22 Temmuz) kararları neler? Resmi Gazete atama kararları 2024!
Merkez Bankası yıl sonu dolar ve enflasyon tahminini düşürdü

Merkez Bankası yıl sonu dolar ve enflasyon tahminini düşürdü

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title