Ünlü oyuncu Atilla Saral, İstanbul'da 8.5 saat uçakta mahsur kaldı - Haberler
Haberi Paylaş

Ünlü oyuncu Atilla Saral, İstanbul'da 8.5 saat uçakta mahsur kaldı

Snob Magazin - Magazin
 - Güncelleme:

Ünlü oyuncu Atilla Saral, İstanbul'dan İngiltere'nin başkenti Londra'ya gitmek için bindiği uçakta mahsur kaldı. Kar nedeniyle 8.5 saat uçakta kalan Saral, o anları Instagram'dan yayınlayarak "Çok zor çok" ifadelerini kullandı.

Eşi İnci Türkay ile İngiltere'nin başkenti Londra'ya yerleşen oyuncu Atilla Saral, İstanbul'da mahsur kaldı. Londra'ya gitmek için uçağa binen Saral, etkili olan kar yağışı nedeniyle zor anlar yaşadı.

UÇAKTA MAHSUR KALDI

Uçağın içinde 8.5 saat kalan Atilla Saral, o anları sosyal medya hesaplarından paylaştı. Saral, uçağından içinden yapılan çalışmaları yayınlayıp, "Büyük fırtına 8.5 saat uçakta mahsur kaldık. Hala beklemedeyiz. Çok zor çok" diye yazdı.

DAHA ÖNCEDE MAHSUR KALMIŞTI

Saral, koronavirüs nedeniyle hem İngiltere hem de Türkiye'de mahsur kalmıştı. Saral, pandeminin başladığı mart ayında uçuşlar durdurulduğu için İngiltere'de bulunan eşi İnci Türkay'ın yanına gidememiş, Çanakkale'deki evinde yalnız başına kalmıştı. Saral daha sonra Londra'da mahsur kalmıştı. Ailesini görmek için İngiltere'ye giden oyuncu, uçuşlar yeniden kapatılınca Türkiye'ye geri dönememişti.

Ünlü oyuncu uçakta 8.5 saat mahsur kaldı

Ünlü oyuncu uçakta 8.5 saat mahsur kaldı

Snob Magazin / Magazin

Atilla Saral England Londra kar Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

FENERBAHÇE CUMHURİYETİ :

Yapmak için yapılan bir yer normal

Sevda Gül :

„Ününe“ sarilsin yada tüm normal insanlar gibi sabir ve yardima destek olsun!

FENERBAHÇE CUMHURİYETİ :

Doğaya göstermelik Hava limanı yaparlarsa olacağı o

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.
title