Haberler

Ünlü Oyuncu Engin Benli, Fox TV'nin Asker Dizisi Savaşçı'ya Transfer Oldu

Magazin Haberleri

Daha önce birçok dizide rol alan Engin Benli, Fox TV'nin ilgiyle izlenen asker dizisi Savaşçı'nın kadrosuna dahil oldu. Ünlü oyuncu dizide 'Kuzgun' karakterine hayat verecek.

Başrollerini Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram, Uğur Biçer, Bahadır Vatanoğlu, Gaye Turgut Evin, Çağrı Şensoy, Alican Albayrak, Ali Tarık Fındık ve Doğan Bayraktar'ın paylaştığı, yapımcılığını Limon Film/Hayri Aslan'ın, yönetmenliğini Murat Saraçoğlu, senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu'nun üstlendiği "Savaşçı" dizisine sürpriz bir isim daha katıldı.

"KUZGUN" KARAKTERİNE HAYAT VERECEK

Kanıt dizisindeki başkomiser rolüyle ünlenen, başarılı sinema ve tiyatro oyuncusu Engin Benli, dizide "Kuzgun" adlı karaktere hayat verecek. Yeni rolüyle ilgili çalışmalarına başlayan Benli, dizide Kılıç Timi'yle amansız bir savaşa girecek, uluslararası terörist "Kuzgun" olarak izleyici karşısına çıkacak. Sinema ve edebiyatta ölümün simgesi olan Kuzgun, sıradan "kötü adam" tiplemelerinin oldukça uzağında bir karakter.

Ünlü Oyuncu Engin Benli, Fox TV'nin Asker Dizisi Savaşçı'ya Transfer Oldu

KILIÇ TİMİ'NE MEYDAN OKUYACAK

Başarılı oyuncunun canlandıracağı "Kuzgun", Kılıç Timi'ne meydan okurken, seyirciye de kendi dehşetini sonuna dek hissettirecek.

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Yıldız Çağrı Atiksoy Murat Serezli Engin Benli Berk Oktay Magazin Haberler

title