Sunal kardeşler koronavirüse yakalandı - Haberler
Haberi Paylaş

  Sunal kardeşler koronavirüse yakalandı

  Hürriyet - Magazin
   - Güncelleme:
  Sunal kardeşler koronavirüse yakalandı

  2018 yılında nikah masasına oturduğu Ömer Öztüyen ile olan evliliğinden olan kızı Nova'yı kucağına alan Ezo Sunal doğumdan kısa süre sonra koronavirüse yakalandı.

  2018 yılında nikah masasına oturduğu Ömer Öztüyen ile olan evliliğinden olan kızı Nova'yı kucağına alan Ezo Sunal doğumdan kısa süre sonra koronavirüse yakalandı. İlk kez ebeveyn olan Sunal'ın hemen ardından ikinci kez baba olmaya hazırlanan Ali Sunal'ın da testi pozitif çıktı. Sunal'ın kayınpederi ile kayınvalidesi Bülent-Şehnaz Kurbanzade'nin de hastalığa yakalandığı belirlendi.

  DOSTLARINDAN DESTEK

  Karantina sürecini evinde geçiren Ali Sunal ve eşine dostları yardımcı oluyor. İhtiyaçlarını karşılayan arkadaşları Sunal Ailesi'nin en büyük destekçisi.

  TORUN SEVİNCİ

  Gül Sunal torun sevincini, "Kemal bir kız torunumuz daha oldu. Adı Nova... Manası 'parlayan yıldız...' İnşallah ışıl ışıl bir hayatı olsun" sözleriyle müjdeli haberi duyurmuştu.

  NOVA İSMİNİN ANLAMI

  Nova, normalde sönük hatta görünmeyen, fakat zaman zaman aniden parlayarak dikkati çeken bir yıldız çeşididir. Latince 'yeni' kelimesinden alınmış, hiç yokken aniden yeni görünen yıldız anlamında kullanılmıştır.

  Hürriyet / Magazin

  Ali Sunal Ezo Sunal Evlilik Magazin Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title