Haberler

Oyuncu Emre Kınay'dan "Rol için soyunur musun?" sorusuna cevap: Seyirci tahammül ederse soyunurum

Abone Ol

Jülide Ateş'in programına konuk olan oyuncu Emre Kınay, "Rolünüz için soyunur musunuz?" sorusuna "Seyirci tahammül edebilirse soyunurum" diyerek esprili bir cevap verdi.

Başarılı oyuncu Emre Kınay, Jülide Ateş'in Haber Global ekranlarında yayınlanan 40 programının konuğu oldu.Gündem yaratacak açıklamalarda bulunan Emre Kınay, "Rol için soyunur musunuz?" sorusuna da cevap verdi.

"GENÇ KUŞAĞA GÜVENİYORUM, İNANIYORUM"

Duru Tiyatro Genel Sanat Yönetmeni ve oyuncu Emre Kınay, kendisine ayrılan 2'lşer dakikalık sürede 40 soruyu tüm içtenliğiyle yanıtladı. Ancak Kınay çoğu soruda ek süre istedi. Jülide Ateş, Emre Kınay'a "Yeni nesil oyuncular kitap okumuyor. Sokakta yürüyemiyorlar ama, 3 sezon dizi yapamadıklarında o yürüyemedikleri sokaklardan ellerini kollarını sallayarak gidecekler cümlelerini hatırlatarak "Genç oyunculara karşı ön yargılı mısınız?" sorusunu yöneltti.

Emre Kınay ise "Hayır değilim. Son birkaç projemde benimle birlikte oynayan oyuncular star gündemine oturdular. Oyunculuk mesleğinin ne olup ne olmadığına cevap verdiğim bir soruydu. Bir oyuncunun okur yazar olmasına dair verdiğim bir yanıttı. Gençlerin okumalarını yeterli bulmuyorum. Güncel edebiyat takip ediliyor. Genç kuşağa güveniyorum, inanıyorum, sürdürülebilirlik konusunda kaygılarım var" dedi.

Oyuncu Emre Kınay'dan 'Rol için soyunur musun?' sorusuna cevap: Seyirci tahammül ederse soyunurum

"SEYİRCİ TAHAMMÜL EDERSE SOYUNURUM"

Kınay, Jülide Ateş'in "Rolünüz için soyunur musunuz?" sorusunu ise "Seyirci tahammül edebilirse soyunurum" diyerek espriyle cevaplardı. Ardından da "Aktörün yaptığı iş hayatın kesitini çıkarmaktır. Aktör cinsiyetsizdir. Köpeği de canlandırabilirsiniz, eşcinseli de canlandırabilirsiniz, 30 yaşındayken 60 yaşındaki birini de canlandırabilirsiniz" diyerek yanıtladı.

Oyuncu Emre Kınay'dan 'Rol için soyunur musun?' sorusuna cevap: Seyirci tahammül ederse soyunurum

"VİZYONER OLMAYANLARDAN DANIŞMAN OLMAZ"

Emre Kınay'ın Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Politikaları üyelerinden Hülya Koçyiğit için söyledikleri de 40'da konuşulan konular arasında yer aldı. Emre Kınay'a Hülya Koçyiğit için söyledikleri hatırlatıldı.

Emre Kınay, Hülya Koçyiğit'in "Projeler üretiyoruz, Cumhurbaşkanına sunuyoruz o da karar veriyor" cümlesi üzerine "Sayın Cumhurbaşkanını uyarmak isterim danışmanlarını değiştirsin, direkt ve derhal diyerek, vizyoner olmayanlardan danışman olmaz" demişti…

Jülide Ateş, Emre Kınay'a Hülya Koçyiğit'le ilgili o cümleleri hatırlattı.

Kınay'ın yanıtı şöyle oldu: "Hülya Koçyiğit'in vizyonuyla ilgili tartışma başlatırım evet. Hülya Hanım'ın sözleri özelinde söylediklerimin altına imzamı atarım. Ötesiyle ilgili bir şey söylemiyorum! Diğer beyefendi ve unvan sahibi şahısları tanımıyorum. Hala da anı fikirdeyim" dedi.

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Hülya Koçyiğit Jülide Ateş Emre Kınay Genç Magazin Haberler

1000

Yorumlar (34)

raşit:

harbici boş yapma oglum

Yanıtla00
tas aynı hamam:

harbici salakmısın bu bir soru degil

Yanıtla00
ooo:

harbici boş yapmak senin işin

Yanıtla00
ooo:

harbici bir ben lavuk degilim iki sen boş yapma üç gerzek evladım

Yanıtla00
kara osman:

harbici boş yapma la lavuk

Yanıtla00
com:

çağdaş demekrot özgür bir insan istediğini yapar

Yanıtla113
boş yapma:

Soyunarak mı çağdaş olunuyor? Yarın bir gün çıplak biri çağdaşım ben deyip sana saldırırsa ses etmeye hakkın var mı?

32
Yanlış Yazdın:

Kafir bir insan olarak dünyaya 1 kere geldim her şeyin zevkine bakacağım demen gerekirdi.

61
DOLU YAPTIK:

BOŞ YAPMA , sana diyorum, sana . İşiniz gücünüz hayal üretmek, varsayımlarla yol bulmak . . . Anadan üryan soyunupta '' Ben çağdaş insanım , baaaak gördün müüü '' diyen oldu mu sana ? Veya duydun mu ?. . . . Sizler garip insanlarsınız . Bayanların orasına burasına bakıp , lan benimde hanımıma veya bacıma da bakarlar diye , kadınlarına, kızlarına olmadık baskıları uygulayan kişilerdensin. . . Önce beynini bir temizle ve hakikaten BOŞ YAPMA

02
lipo:

bence ironi yapmıs olmalısın yoksa cahilmisin

13
Tüm 34 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title