Haberler

MasterChef Türkiye'de yarışmaya veda eden isim Dilan oldu

Abone Ol

MasterChef Türkiye'nin dün akşam yayınlanan bölümünde elemeye kalan Vural, Burak, Melih, Yağız, Dilan ve Serpilay, bir hafta daha yarışmada kalabilmek için kıyasıya mücadele etti. İki etaptan oluşan eleme turunda en başarısız yemeği yapan Dilan, gözyaşları içinde yarışmaya veda etti.

Jüri üyeliğini Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya'nın üstlendiği MasterChef Türkiye, dün akşam eleme gecesi bölümüyle ekrana geldi. Potaya giren Vural, Burak, Melih, Yağız, Dilan ve Serpilay iki etaptan oluşan eleme turlarından geçebilmek için ter döktü.

DİLAN YARIŞMAYA VEDA ETTİ

Yarışmacılar, eleme turunun ilk etabında maş fasulyesi kullanarak en yaratıcı ve lezzetli tabağı yapmaya çalıştı. Bu turu geçen Serpilay, Burak ve Yağız en başarılı tabakları hazırlayarak eleme turundan kurtuldu. İkinci tura kalan Dilan, Vural ve Melih ise Danilo Zanna'nın "Palamutto" tarifini yapmaya çalıştı. Verilen sürenin sonunda ise en başarısız yemeği yaparak yarışmaya veda eden isim Dilan oldu.

MasterChef Türkiye'de yarışmaya veda eden isim Dilan oldu

HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI

Elendiğini öğrendikten sonra "Hayallerim vardı" diyerek hüngür hüngür ağlayan 20 yaşındaki Dilan, "Bu yaşa gelene kadar hayatımda çok büyük acılar çektim. Herkes bana 'senden hiçbir şey olmaz' diyordu. Kimsenin benden umudu yoktu, benim de MasterChef'e başvurana kadar yaşama umudum yoktu. MasterChef bana bir kapı oldu. Ben çok zor bir hayatta büyüdüm. Hayat benden çok şey aldı. Hiç elenmek istemiyordum ama ben bunu hak ettim çünkü burası çok zor. Bir hatam olduysa özür dilerim" dedi.

MasterChef Türkiye'de yarışmaya veda eden isim Dilan oldu

Ecem Altan
Haberler.com - Magazin

MasterChef Tv8 Magazin Haberler

Bakmadan Geçme

İyi Parti-Zafer Partisi ittifak yapacak mı? 2024 yerel seçimlerde Zafer Partisi-İyi Parti ittifakı olacak mı? Devlet Bahçeli hasta mı, neden grup toplantısına katılmadı? Akaryakıt Fiyatları (GÜNCEL): 5-6 Aralık Benzine ve Motorine İndirim veya Zam var mı? Güncel akaryakıt fiyatları! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 5-6 Aralık Antalya su kesintisi listesi! MasterChef 1. eleme adayları kim oldu? 5 Aralık eleme potasında kimler var? 5 Aralık Masterchef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Masterchef 2023 Mavi takım mı Kırmızı takım mı kazandı? Masterchef bugün kazananı kim? KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 5-6 Aralık Konya su kesintisi listesi! MasterChef canlı izle! 5 Aralık Salı MasterChef 2023 170.yeni bölüm canlı izle! TV8 MasterChef canlı izle! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 5-6 Aralık Bursa su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 5-6 Aralık İzmir su kesintisi listesi! Aile canlı izle! Show TV Aile 23. bölüm canlı yayın izleme linki var mı? Aile dizisi nereden izlenir? Aile yeni bölümde neler olacak? ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 5-6 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 5-6 Aralık İstanbul su kesintisi listesi! Üç Kız Kardeş CANLI İZLE! 5 Aralık Üç Kız Kardeş 66 . bölüm CANLI İZLE! Üç Kız Kardeş CANLI İZLE! 5 Aralık Üç Kız Kardeş 66 . bölüm CANLI İZLE!
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title