Lüks cipinin deposunu dolduran fenomen Reynmen, ödediği tutara sitem etti - Haberler
Haberi Paylaş

Lüks cipinin deposunu dolduran fenomen Reynmen, ödediği tutara sitem etti

Haberler.com - Ecem Altan - Magazin
 - Güncelleme:

Lüks aracının deposunu doldurmak için 2 bin 150 TL ödeyen sosyal medya fenomeni Reynmen, "Ben sadece benzin almak istemiştim" diyerek sitem etti. Gelen tepkilerin ardından yeni bir paylaşım yapan Reynmen, kendisini eleştirenlere "Bu durumun benim paramın olup olmamasıyla hiçbir alakası yok. Eğer bir şeye pahalıysa pahalı demek. Çok garipsiniz ya" dedi.

Yayınladığı eğlenceli videolarla fenomen olan ve sonrasında şarkıcılık yapmaya başlayan Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Kazancını araba alarak değerlendiren fenomen, lüks cipini benzin alırken ödediği tutara sitem etti.

DEPOSUNU 2 BİN 150 TL'YE DOLDURDU

Benzin fiyatlarına gelen zamların ardından deposunu dolduran Reynmen, 2 bin 150 TL ödedi. Tutarı Instagram hesabından paylaşan fenomen, "Ben sadece benzin almak istemiştim" diyerek sitem etti.

Lüks cipinin deposunu dolduran fenomen Reynmen, ödediği tutara sitem etti

ELEŞTİRİLERE SİTEM ETTİ

Paylaşımının kısa sürede gündem olmasının ardından eleştirilen Reynmen, bu sefer de Instagram hesabından video yayınlayarak tepkilere cevap verdi. Lüks aracı için "Aslan besliyorsan yemini düşünmeyeceksin" eleştirilerine cevap veren fenomen, paylaştığı videoda "Ne aslanı ne yemi... Arabaya mazot aldık mazot. Başlarım aslanına da yemine de. Bu ne ya? Bu durumun benim paramın olup olmamasıyla hiçbir alakası yok. Eğer bir şey pahalıysa pahalı demek... of ne anlatıyorum a.. ya. Çok garipsiniz inanamıyorum ya. Benzin 22-23 TL olmuş artık bırakın komplekslerinizi... Benzin fiyatına pahalı dedim diye alınacaksam alsınlar ya. Yaşanan her şey komik" şeklinde konuştu.

Lüks cipinin deposunu dolduran fenomen Reynmen, ödediği tutara sitem etti

Lüks cipinin deposunu dolduran fenomen Reynmen, ödediği tutara sitem etti

Lüks cipinin deposunu dolduran fenomen Reynmen, ödediği tutara sitem etti

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin

Reynmen Benzin Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (35)

Aytaç Inan:

Hala kendini Avrupa ile kıyaslayan üstün zekalılar var. arkadaşım Türkiye' de asgari ücret ile 185 litre benzin alabiliyorsun, Almanya'da asgari ücretle 890 litre benzin alınıyor. Asgari ücretin en düşük olduğu Macaristan'da ise çalışanlar 420 litre benzin alabiliyor.

Ece Aksoy:

Adam dikkat çekmeye çalışmış ben alabiliyorum ama normal bir vatandaş alamıyor diye söylemiş zaten bunun neresi kötü

Qwe Qwe:

Amerika da benzin 5 dolar maaşlar 1000 dolar. Bizde benzin 23 lira maaş 5000 lira. Amerika nin kendi petrolü de var bizim o da yok tamamı dışarıdan geliyor. Global birşeyin fiyatına pahalı demek için dünya geneline bakmak lazım

Tüm 35 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title