Haberi Paylaş

Konserinde bol pantolon giyen Kenan Doğulu, alay konusu oldu

Magazin Haberleri

Harbiye Açıkhava'da konser veren başarılı şarkıcı Kenan Doğulu, bol pantolonlu kombiniyle Twitter'da alay konusu oldu. Bol pantolonu hiç beğenilmeyen Doğulu için "Dedemin pantolonunu giymiş" yorumu yapıldı.

Hezarfen ve Bumaya singlelarıyla adından söz ettiren Kenan Doğulu, yoğun konser maratonuna devam ediyor. Son olarak Harbiye Açıkhava'da yüzlerce hayranıyla buluşan ve gece boyunca söylediği şarkılarla herkesi coşturan Doğulu, kıyafetiyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

ALAY KONUSU OLDU

Sahne kıyafetleriyle her daim adından söz ettiren Kenan Doğulu, son konserinde beyaz gömlek ve gri bol pantolon tercih etti. Doğulu'nun kıyafeti kısa sürede Twitter'da gündem oldu. Şarkıcının kıyafetini hiç beğenmeyen kullanıcılar, "Köy kahvehanesindeki dedelere benzemiş" ve "Yenilikçi olacağım derken alemci dayılara dönmüş" yorumu yaptı.

Konserinde bol pantolon giyen Kenan Doğulu, alay konusu oldu

İşte Kenan Doğulu'nun kombini için yapılan bazı yorumlar...

Konserinde bol pantolon giyen Kenan Doğulu, alay konusu oldu

Harbiye Açıkhava Tiyatrosu Kenan Doğulu Twitter Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (7)

TT:

Gayet güzel yakışmış,sanatçı nasıl rahat ediyorsa öyle giyinsin...Hiç giyinmeyenler var be...Onlara ne diyeceksiniz...

Sev Can:

Tayt gibi pantolon giyen erkeklere göre değil evet.Daracik kot giyenlere söylüyorum dedemiz babamız bunlardan giyerdi çokta yakışırdı.

sem sem:

hiç yakışmamış hakikaten çünkü boyu kısa uzun boylu bir erkek giyse belki yakışırmış üst bedeni iyice küçük kalmış boy hobit gibi durmuş yada bastonu olsa dedem gibi gercekten

Tüm 7 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title