Haberler

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Johnny Depp konser için İstanbul'da! Geliri depremzedelere bağışlanacak

Magazin Haberleri

Kadrosunda Johnny Depp'in de yer aldığı Hollywood Vampires grubu, konser için İstanbul'a geldi. Ayak bileğini incittiği için Amerika'daki konserleri erteleyen Depp'in koltuk değneğiyle yürüdüğü görülürken, İstanbul'daki organizasyonun tüm geliri depremzedelere bağışlanacak.

Kadrosunda Johnny Depp'in de yer aldığı Hollywood Vampires grubu, konser vermek üzere İstanbul'a geldi. Yarın hayranlarıyla buluşacak Johnny Depp ile grubun diğer üyelerini taşıyan ve Romanya'nın başkenti Bükreş'ten kalkan özel uçak, saat 16.00'da İstanbul Havalimanı'na indi.

Johnny Depp ve Hollywood Vampires İstanbul'a geldi

Depp ve arkadaşları, İstanbul Havalimanı Genel Havacılık Terminali'nden çıkış yaptı. Havalimanından ayrılmadan önce gazetecilerin "Hoş geldiniz, bir şeyler söylemek ister misiniz?" sorusuna Depp, Türkçe "Teşekkür" yanıtını verdi.

Johnny Depp ve Hollywood Vampires İstanbul'a geldi

Özel güvenlik ekibi eşliğinde kendisini bekleyen araca binen Depp, konser öncesi konaklayacağı otele gitti. Depp, iki gün önce ayak bileğini incitmesi nedeniyle, üyesi olduğu rock grubu Hollywood Vampires ile Amerika'daki üç konserlerini ertelediklerini duyurmuştu. Grup üyelerinin 10 Haziran'da İstanbul'da verecekleri konser ise bu durumdan etkilenmedi.

Johnny Depp ve Hollywood Vampires İstanbul'a geldi

Johnny Depp, Alice Cooper ve Joe Perry'den oluşan Hollywood Vampires grubu, daha önce yayımladıkları mesajda, konserin tüm gelirini depremzedeler yararına DEC (Disasters Emergency Committee) deprem yardım fonuna bağışlayacaklarını açıklamıştı.

Kaynak: AA / Magazin

Amerika Birleşik Devletleri Johnny Depp Hollywood İstanbul Magazin Güncel Haberler

title