Haberi Paylaş

  İstismarı anlatırken gözyaşlarını tutamadı

  Magazin Haberleri

  İstismarı anlatırken gözyaşlarını tutamadı

  Hilton, duruşmada istismara uğradığını ileri sürdüğü Provo Canyon School aleyhine tanıklık yaptı.

  Hilton, duruşmada istismara uğradığını ileri sürdüğü Provo Canyon School aleyhine tanıklık yaptı.

  20 YILLIK KABUS

  "Benim adım Paris Hilton" diyerek başladığı konuşmasında ABD'nin dört bir yanındaki okullarda benzer olaylar yaşayanlar adına konuşacağını ekledi. Hilton konuşmasında, son 20 yıldır aynı kabusu yaşadığını da sözlerine ekledi. Sonra da hem fiziksel ve zihinsel olarak hem de sözlü istismara uğradığını belirtti.

  GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

  Konuşması sırasında o günlere dönen Hilton, gözyaşlarını da tutamadı. Şu anda 39 yaşında olan Hilton, geçtiğimiz ağustos ayında, 17 yayındayken okuduğu Provo Canyon School'da hem fiziksel hem de zihinsel anlamda istismara uğradığını itiraf etmişti.

  KENDİ KANALINDA ANLATMIŞTI

  Kendi kanalında konuşan Paris Hilton, gerçeği uzun süre sakladığını belirterek " Fakat dönüştüğüm güçlü kadınla gurur duyuyorum. İnsanlar hayatımdaki her şeyin benim açımdan kolay olduğunu sanabilir ama dünyaya gerçekten kim olduğumu göstermek istiyorum' demişti. O dönemde korktuğu için ailesine olup bitenleri anlatmadığını belirten Hilton, o programda panik atak geçirdiğini ve her gün ağladığını da ifade etmişti. Hilton bu olay yüzünden kendini "Mahkum gibi" hissettiğini de belirtmişti.

  SOSYAL MEDYADAN SESLENDİ

  Dün gerçekleşen bir oturumda konuşan Paris Hilton, o dönemi gözyaşları içinde hatırladı ve anlattı. Hilton, Instagram sayfasında da konuyla ilgili paylaşımlar yaptı.

  'ONLARIN DA SESİ OLACAĞIM' Paris Hilton 22 Ocak'ta yaptığı bir paylaşımda da, istismara uğradıktan sonra eve döndüğünde çekilen fotoğraflarını paylaşıp "Bu fotoğraflar ben 18 yaşındayken çekilmişti. Gözlerimdeki acıyı görebiliyorum" diye yazmış ve bu tür olaylara yaşayanların sesi olacağını eklemişti.

  Kaynak: Hürriyet / Magazin

  Amerika Birleşik Devletleri Paris Hilton Magazin Haberler

  Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.
  title