Haberler

  Hekimoğlu başlıyor

  Güncelleme:

  ? Yeni yayın döneminde "Hekimoğlu" izleyicilerini neler bekliyor?

  ? Yeni yayın döneminde "Hekimoğlu" izleyicilerini neler bekliyor?

  Timuçin Esen : Yeni sezonda ekip yine birbirinden zor vakaları çözmeye çalışacak. Aynı zamanda tüm ekibin bilinmeyen yönleri, geçmişleri ve özel hayatları biraz daha açığa çıkacak.

  Okan Yalabık : Birbirinden ilginç vakalar bekliyor.

  Ebru Özkan : Dizimiz kaldığı yerden tüm heyecanı ve yeni sürprizleriyle devam ediyor.

  Kaan Yıldırım: Bu projenin en güçlü taraflarından birinin, seyirciye ve oyunculara birçok yeni bilgi öğretmesi olduğunu düşünüyorum. Seyirciyle birlikte bizim de birçok yeni bilgi edindiğimiz bir sezon olacak. Onun dışında eğlenceli sahneler zaten projenin olmazsa olmaz parçası. Yavaş yavaş her karakterin hikayesine ve iç dünyasına yolculuk yapacağız.

  Aytaç Şaşmaz: Yeni oluşumlar ve her zaman olduğu gibi zor vakalar var. İzleyicinin yine yeni bilgiler edinirken bir yandan da kendilerinden bir şeyler bulabileceği hikayeler söz konusu.

  Damla Colbay: Bu sezon kaldığımız yerden, yine çok heyecan verici vakalarla ve hikayelerle ekranda olacağız. Kendi adıma seyircilerimizle birlikte olmayı çok özledim. Her hafta yeniden onlarla paylaşımda bulunacağımız için çok mutluyum.

  "HOUSE" FANLARI DA BİZİ TAKİP EDİYOR

  ? Dizi kısa sürede çok sevildi. "House"un, yani "Hekimoğlu"nun orijinal versiyonunun fanları bile artık severek izliyor. Bu başarı nasıl sağlandı sizce?

  Timuçin Esen: Orijinal senaryonun dramatik yapısına bağlı kaldık. Dramanın özünü ve karakterleri abartıya kaçmadan titiz bir şekilde ülkemizin kültürüne uyarladık, bence bu şekilde başarı sağlandı. Tabii ki oyuncu kadrosunun uyumu da etkili oldu.

  Okan Yalabık: Karakterlerinin ve bölüm hikayelerinin televizyonda alıştığımızın dışında hikayeler ve kahramanlar olmasından kaynaklanıyor olabilir... Çünkü her bölümde bilim insanları bir sorun çözmeye çalışıyor dizide...

  Kaan Yıldırım: Uyarlama işlerin neredeyse hepsinde, orijinal projenin takipçileri ilk önce reaksiyon gösterir. Ama bazı "House" fanları, "Hekimoğlu"nu izledikten sonra bizi de çok severek takip etmeye başladı. Biz kültürümüze ve televizyon koşullarımıza uygun şekilde projeyi uyarlamaya gayret ettik. Tabii ki her şey bire bir olamaz, olmamalı da. O zaman taklite döner. Herkes kendine göre projenin dünyasına bir şeyler katmaya çalıştı. Sonuç olarak sevilen bir proje oldu. Biz büyük bir heyecanla çalışmaya başladık bu sezon. Özellikle pandemi sürecinden sonra çalışmak hepimize çok iyi geldi.

  Ebru Özkan: İzleyici ve proje arasındaki karşılıklı samimiyetten dolayı olduğunu düşünüyorum.

  Aytaç Şaşmaz: Uyarlama bir iş olduğunu unutmamak lazım. Herkes karakterle bütünleşti ve kültürümüze göre uyarlandı. Bu başarı herkesin bütünleşmesi ile ortaya çıktı bence.

  Damla Colbay: Başarılı bir senaryo, uyum içinde ve keyifle çalışan bir ekip var ekranda. Seyircinin izlediği her şeyde, ruhumuzdan bir parça var. Onlar da bunu hissediyor bence. Bu sezon da heyecanımıza ortak olacaklarına eminim.

  Kaynak: Hürriyet / Magazin

  Okan Yalabık Timuçin Esen Ebru Özkan Haberler

  Natenyahu'ya ABD Kongresi'nde alkış tufanı! Skandal görüntülere Türkiye'den tepki

  Natenyahu'ya ABD Kongresi'nde alkış tufanı! Skandal görüntülere Türkiye'den tepki

  Yerlikaya, terör halayı çekenlere dinletilen şarkıyı hazmedemeyenlere ayarı verdi: En ufak üzüntü duymuyorum

  Yerlikaya, terör halayı çekenlere dinletilen şarkıyı hazmedemeyenlere ayarı verdi: En ufak üzüntü duymuyorum

  Dışişleri Bakanı Hakan Fidan: İki devletli çözüm olmazsa, dördüncü Gazze savaşı çıkacak

  Dışişleri Bakanı Hakan Fidan: İki devletli çözüm olmazsa, dördüncü Gazze savaşı çıkacak

  Bakmadan Geçme

  25-26 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Beylikdüzü, Şişli, Sarıyer elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Yenimahalle, Altındağ, Pursaklar elektrik kesintisi! Şişe çevirmece doğruluk soruları! Şişe çevirmecede sevgiliye sorulabilecek zor doğruluk soruları örnekleri e-Nabız randevu onaylama! e-Nabız'dan randevu nasıl onaylanır? En-Nesyri müslüman mı? Youssef En-Nesyri nereli, dini ne, ailesi müslüman mı? Testo Taylan kaç yaşında, nereli? Testo Taylan'ın boyu, kilosu kaç, ne mezunu? Ruzomberok nerenin takımı? Ruzomberok hangi ülkenin takımı, hangi ligde oynuyor? TBMM'de hangi milletvekilleri kavga etti? TBMM'de ne oldu, kavga neden çıktı? Galatasaray Lecce maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Galatasaray Lecce maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Galatasaray Lecce maçı CANLI izle! (HD) 24 Temmuz Galatasaray Lecce maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Spor Smart CANLI izle! (GALATASARAY LECCE) Spor Smart donmadan ve kesintisiz izle! 24 Temmuz D Smart Go Spor Smart canlı yayın! D-Smart GO Spor Smart CANLI izle! Galatasaray Lecce Spor Smart şifresiz canlı yayın linki! Galatasaray Lecce maçı ilk 11'i! Galatasaray'ın Lecce maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
  TBMM'de olduğunu unutmuşa benziyor! DEM Partili Sakık, ne kadar küfür varsa hepsini saydı

  TBMM'de olduğunu unutmuşa benziyor! DEM Partili Sakık, ne kadar küfür varsa hepsini saydı

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title