Haberi Paylaş

Haluk Levent, "Canımızı Hristiyan'a, Yahudi'ye, Ermeni'ye ve hatta ateiste emanet ettik, malımızı Müslüman'dan koruyoruz" dediği iddiasını yalanladı

Magazin Haberleri

Kurucusu olduğu Ahbap Derneği ile depremden etkilenen bölgelere giden Haluk Levent'in "Canımızı Hristiyan'a, Yahudi'ye, Ermeni'ye ve hatta Ateiste emanet ettik, malımızı Müslüman'dan koruyoruz!" dediği iddia edildi. İddia sosyal medyada binlerce kez paylaşıldı.

Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki deprem 10 ilde büyük yıkıma neden oldu. Binlerce vatandaşın yaşamını yitirdiği depremde arama ve kurtarma çalışmaları devam ediyor. Şarkıcı kimliğinin yanı sıra kurucusu olduğu Ahbap Derneği ile afet bölgelerine giden Haluk Levent de diğer tüm gönüllülerle canla başla yardıma koşuyor.

PAYLAŞIM REKORU KIRDI

Sosyal medyada Haluk Levent'e ait olduğu iddia edilen "Canımızı Hristiyan'a, Yahudi'ye, Ermeni'ye ve Hatta Ateiste emanet ettik, malımızı Müslüman'dan koruyoruz!" sözü ise paylaşım rekoru kırdı.

Haluk Levent, 'Canımızı Hristiyan'a, Yahudi'ye, Ermeni'ye ve hatta Ateiste emanet ettik, malımızı Müslüman'dan koruyoruz!' dediği iddiasını yalanladı

"YAPMAYIN, ETMEYİN"

Haluk Levent Twitter hesabından iddialara karşı sessizliğini bozdu. Ünlü şarkıcı, "Yapmayın etmeyin . Bizler bölgede acıları azaltmaya çalışırken söylemediğim şeyleri yazmayın. Lütfen." paylaşımıyla iddiayı yalanladı.

Doğruluk Kontrolü
"Haluk Levent, "Canımızı Hristiyan'a, Yahudi'ye, Ermeni'ye ve hatta ateiste emanet ettik, malımızı Müslüman'dan koruyoruz!" dediği iddiasını yalanladı"
YANLIŞDOĞRU
BULGULAR

"Sosyal medyada Haluk Levent'e ait olduğu iddiasıyla "Canımızı Hristiyan'a, Yahudi'ye, Ermeni'ye ve Hatta Ateiste emanet ettik, malımızı Müslüman'dan koruyoruz!" sözü gündem oldu. Haluk Levent, paylaşım yaparak söz konusu sözlerin kendisine ait olmadığını söyledi. "

Zehra Yaşık
Editör Haberler.com - Magazin

Kahramanmaraş Depremi Haluk Levent Magazin Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (23)

şahin yılmaz:

Toplumumuz bu işlerde mallık seviyesine en üst düzeylere cikartmaya çalışıyor her afet olduğu gibi cehennem afetini unutanlar oraya su mu bulacaklarını sanıyor

Cevap Yaz01Yayından Kaldır
Doğrucu Davud:

Vatandaşın bu söylemi haklı görürcesine bu kadar yayması da manidar. Yağmacılık her ülkede var. ABD de görüyoruz. O zihniyet her millette var fakat Müslümanda olmaması lazım, sorun burada.

Cevap Yaz19Yayından Kaldır
sebahattin hoca:

Deerleeeer ! Bu ar damarı çatlamış olanlar demediğini de dedi derler , yapmadığını da yaptı gösterirler !!

Cevap Yaz219Yayından Kaldır
Tüm 23 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title