Haberler

Hakan Ural, Hatay'a giden Acun Ilıcalı'nın saatine takıldı: 120 bin euro, konuşmuyorum

Abone Ol

Acun Ilıcalı, sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ve Varol Yaşaroğlu, "Kral Şakir Mikrop Avcıları Cumburlop! "filminin depremzede çocuklar için yapılan özel gösterimine katıldı. Canlı yayında Ilıcalı'nın çocukları sevindirmesiyle ilgili konuşulurken araya giren Hakan Ural "Kolundaki saat 120 bin Euro... Konuşmuyorum" deyince Nur Tuğba konuyu değiştirdi.

Afetzede çocuklara moral vermek için, Acun Ilıcalı ve Varol Yaşaroğlu tarafından organize edilen "Kral Şakir Mikrop Avcıları Cumburlop!" filminin ilk gösterimi, Kahramanmaraş merkezli depremlerin etkilediği 11 kent arasında yer alan Osmaniye'de gerçekleştirildi. Acun Ilıcalı ve Varol Yaşaroğlu Hatay'da bulunan Katar-Türkiye Konteyner Kardeşlik Kenti'ni ziyaret ederek filmin çocuklar için yapılan özel gösterimine katıldı. Programında o anları yorumlayan Hakan Ural'ın eski patronu Acun Ilıcalı için söylediği dikkat çekti.

ACUN ILICALI'NIN SAATİNE DİKKAT ÇEKTİ

Gündemle ilgili söylediklerinden dolayı sık sık adından söz ettiren Hakan Ural, Acun Ilıcalı'yla ilgili haberi izlerken saatine takıldı. Partneri Nur Tuğba Acun Ilıcalı'nın çocuklarla zaman geçirmesinin çok güzel olduğunu söylerken Hakan Ural da "Kolundaki saat 120 bin Euro... Konuşmuyorum" dedi. Kısa süreli duraksayan Nur Tuğba da "Allah... Tamam, geçiyorum" diyerek konuyu değiştirdi.

Hakan Ural, Hatay'a giden Acun Ilıcalı'nın saatine takıldı: 120 bin euro, konuşmuyorum

Hakan Ural, Hatay'a giden Acun Ilıcalı'nın saatine takıldı: 120 bin euro, konuşmuyorum

Ecem Altan
Haberler.com - Magazin

Acun Ilıcalı Hakan Ural Magazin Haberler

Bakmadan Geçme

Ziraat Türkiye Kupası Trabzonspor rakibi kim oldu? Trabzonspor ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Beşiktaş rakibi kim oldu? Beşiktaş ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Fenerbahçe rakibi kim oldu? Fenerbahçe ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Galatasaray rakibi kim oldu? Galatasaray ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi ne zaman? Masterchef Sergen ve Dilara sevgili mi? Masterchef 2023 Sergen Özen ve Dilara Başaran sevgili mi, açıklama geldi mi? 8 Aralık 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 8 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 8 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Elazığ deprem mi oldu? Az önce deprem mi oldu? SON DAKİKA! Elazığ depremleri! 8 Aralık Cuma AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 8 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 8 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 8 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Çarkıfeleği kim sunacak, Çarkıfelek ne zaman hangi kanalda? 8 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yorumlar (8)

Ahmet Gündoğdu:

dayı sanene..onamı takıldın,sede gıt de gorelım.

Yanıtla05
ömer faruk DEVECİ:

Saate dibin düştü tabi hemen fiyatını mı araştırdın. Al senin olsun dese hemen fırfır yaparsın.

Yanıtla014
corci:

seni savunan tek bir insan evladı bulamazsın hakan ural

Yanıtla1347
İsmail:

Sen onun kanalında program yaparken adamın gözünün içine bakıyordun ne emretsin diye o zaman bu tür saatleri yok muydu tabii ayrı düşünce istediklerini yapmayınca tonla para vermeyince geçin abi bu işlerin geçin

Yanıtla543
esrefpasali:

Hakan bos yapiyorsun, YAPMA,

Yanıtla07
Adana001 Merkez:

Hakan sana sır verelim, acun en azından depremzedelere yardım etti ve olay yerine gitti. Sen ise sadece kadın programında sohbet yaptın. Acun askerliğini yaptığı için o bölgeyi iyi biliyor.

Yanıtla53355
Nihat Tunç:

Adam zengin alacak tabi ayrıca yardıma ilk koşanlardan kıskanma yeğen kıskanma

Yanıtla70306
erman genç :

Seyyardan Sahte Casio mu alacak hakan Türkiyenin en zenginlerinden alacak tabi

Yanıtla38275
title