Haberi Paylaş

Gülşen sahnesinde LGBT bayrağı açtı, rahatsız olan bazı izleyiciler konseri terk etti

Magazin Haberleri

Sahne kıyafetleriyle adından söz ettiren şarkıcı Gülşen, son konserinde LGBT bayrağı açarak "Herkesin cinsel kimliği, hayatı kendine ait" dedi. Gülşen'in bu hamlesi bir kısım tarafından alkışlanırken durumdan rahatsız olan vatandaşlar konseri terk etti.

Uzun zamandır yoğun bir konser maratonu olan ve şarkılarının yanı sıra kıyafetleriyle de gündemden düşmeyen Gülşen, son konserinde LGBT bayrağı açtı.

"HERKESİN CİNSEL KİMLİĞİ KENDİNE AİT"

Yoğun bir konser maratonu bulunan şarkıcı, önceki akşam Antalya'da sahne aldı. Herkesin cinsel kimliğinin ve hayatının kendine ait olduğunu söyleyen Gülşen, konser esnasında LGBT bayrağı açarak "Bunu bu gece gösterelim burada. Renklerimizi göstermekten korkmayalım arkadaşlar. Herkesin rengi kendine ve renkler çok güzel. Herkesin cinsel kimliği, hayatı kendine ait. Buna bir başkası karar veremez. Hayatımızın sahibi kendimiziz. Ne istiyoruz, ne yapacağız, neyi seviyoruz, ne olmak istiyoruz, hangi renkteyiz? İşte biz oyuz" dedi.

Gülşen sahnesinde LGBT bayrağı açtı, rahatsız olan bazı izleyiciler konseri terk etti

İZLEYİCİLERİN BAZILARI KONSERİ TERK ETTİ

Gülşen'in sahnede LGBT bayrağı açması izleyicileri ikiye böldü. Bir kısım Gülşen'e destek vererek alkışlarken durumdan rahatsız olan bazı vatandaşların konseri terk ettiği ileri sürüldü.

Antalya Gülşen LGBT Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (60)

Bozo Yaho:

Kimse susmasın artık şeytanın uşakları her yeri sardı vallahi susarsak hesap veremeyiz

Ahmet Gündoğdu:

sana neden saygı duyacagım mesela.sen resmen senı ızleyenlere gelenlere saçma dıyorsun. senın akıl saglıgında sorun var sanırım.

Ahmet Gündoğdu:

yanlız unutma edep de herkese ait.peki sen hiç bu kadar tepkı alırken neden dıye sorguladınmı.çunku oranı buranı açarak gundeme gelıyorsun.sevmedıgım bırseye neden saygı duyacagım.mesela senı sevmem neden saygı duyacagım.asıl saçmalık senı ızlemeye gelen alıklarda,

Tüm 60 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title