Haberler

  Fedon Eda Taşpınar'a Rakip Oldu

  Abone Ol

  Fedon'un adeta ikizi gibi olan oğlu Theo, Akşam Gazetesi Güneş Eki Haber Müdürü Yasemin İlan'a yaptığı açıklamalar ile dikkatleri üzerine çekti. Babası Fedon'un yeni bir işe adım attığını ifade eden Theo, "Yakın zamanda tıpkı Eda Taşpınar gibi 'Fedon güneş yağları'nı çıkartacağız, onunla ilgili çalışmaların başındayım. Ürünümüz yakında babamın bronzluğuna özenen herkesin evinde olacak" dedi.

  Greek müziğin usta ismi Fedon, 39 yıl sonra tekrar İstanbul gece hayatında Zorba'da sahne almaya başladı. 'Aşığınım' ve 'Nerdesin' gibi unutulmaz şarkıların sahibi Fedon eski mekanındaki ilk gecesinde sevenlerinin karşısına ilk programında giydiği kıyafetle çıktı. Sanatçının yıllara meydan okuması, yaşını göstermemesi herkesi şaşırtırken asıl şoku 'oğlu Theo'yu görenler yaşadı. 46 yaşındaki Theo ile Fedon'u birbirinden ayırt etmek mümkün değil. Görenlerin ikiz kardeş zannettiği baba oğul çoğu zaman bir örnek giyiniyor. Renkli giyim tarzlarıyla da dikkat çeken baba oğul bu konu hakkında ilk kez açıklama yaptı. İlk kez bir röportaj veren Theo Kalyoncu, 20 yıl önce babasına benzeyebilmek için yaptıklarını gülerek anlattı: "25 yaşındaydım, babama benzemek istiyordum ama saçım sakalım bir türlü beyazlamıyordu. Gittim saç ve sakalı boyattım, sözde beyaza... Oldu sarımsı, platinimsi, saçma sapan bir renk. Gören gülüyordu. Meğer kademeli boyatmak gerekiyormuş ama zormuş beyaz yapmak. Bir daha asla boyatmadım. Gönlüme göre oldu; kendiliğinden zaman içinde beyazladı. Babamla birebir aynı olduk, çok mutluyum, görüntüm benzedi, şansım da ona benzesin" dedi.

  Theo Kalyoncu, "Sizi Fedon zannedip imza isteyen oluyor mu?" şeklindeki soru üzerine "Babamın konseri için Antalya'ya gitmiştik Ruslar yolumu kesip benden 'Fedon' diyerek imza istedi. Beni Fedon zanneden ya da "Fedon'un oğlu olmalısın, aynısısın" diye yolda çevirip soranlar çok oluyor" diye konuştu.

  Babası Fedon'un menajerliğinin yanı sıra mekan işletmeciliği de yapan Theo Kalyoncu, "Babamla gece hayatının içindeyim ama o dünyayı sevmiyorum. Ben gündüz yaşamayı, denizi, tekneleri, motosikletleri seviyorum. Bu anlamda da babama benziyorum zaten. Öte yandan, turizm otelcilik okudum, işletmecilik, menajerlik derken pandemide işler durunca emlakçılık yapmak istedim. Sertifika aldım ama sadece bir tane ev satabildim. Bütün emlakçılık deneyimim bu kadarla bitti gitti" şeklinde konuştu.

  Babasının yanından bir an olsun ayrılmadığını söyleyen Theo, şimdi yeni bir ürün çıkartma heyecanı yaşadıklarını söyledi. Theo, "Yakın zamanda tıpkı Eda Taşpınar gibi 'Fedon güneş yağları'nı çıkartacağız, onunla ilgili çalışmaların başındayım. Ürünümüz yakında babamın bronzluğuna özenen herkesin evinde olacak" dedi.

  Kaynak: Snob Magazin / Magazin

  Eda Taşpınar İstanbul Fedon Baba Sadece Sondakika Magazin Haberler

  Bakmadan Geçme

  ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İzmir su kesintisi listesi! TikTok Türkiye Sözcüsü Emir Gelen kimdir? Tiktok kapatılacak mı? Tiktok ne zaman kapatılacak? Tiktok yasaklandı mı? 7 Aralık Cuma Hutbesi yayınlandı! 7 Aralık Cuma Hutbesi tam metni! Diyanet 7 Aralık Cuma Hutbesi! Masterchef eleme adayları kimler? Haftanın 3. eleme adayları kimdir? 7 Aralık 2023 Masterchef haftanın eleme potasındaki isimleri kimler oldu? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İstanbul su kesintisi listesi! 7 Aralık Masterchef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Masterchef 2023 Mavi takım mı Kırmızı takım mı kazandı? Masterchef bugün kazananı kim? Hangi Yunan adalarına vizeler kaldırıldı? Vizesiz gidilebilen Yunan adaları hangileri? Yunan adalarına vize var mı, vizeler kaktı mı? Yunanistan ile vize anlaşması detayları! Hudutsuz Sevda CANLI izle! Hudutsuz Sevda 11. Bölüm FOX TV CANLI izle! Gazze'de kaç kişi öldü? İsrail'in saldırıları sonucu Gazze'de kaç kişi hayatını kaybetti? Beşiktaş'ta sakat futbolcular! Hangi futbolcular Fenerbahçe maçında oynayamayacak? Kendi Düşen Ağlamaz 23.bölüm CANLI İZLE! 7 Aralık Kendi Düşen Ağlamaz canlı yayın! Kendi Düşen Ağlamaz yeni bölüm izle! Omar Colley Fenerbahçe maçında oynayacak mı, sakatlığı geçti mi? Omar Colley'in sakatlık durumu!
  1000
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title