Eski eşi tarafından 20 milyon lira dolandırıldığını söyleyen Songül Karlı, Müge Anlı'ya çıkıyor - Haberler
Haberi Paylaş

Eski eşi tarafından 20 milyon lira dolandırıldığını söyleyen Songül Karlı, Müge Anlı'ya çıkıyor

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

Eski eşi Metin Yüncü'nün kendisini 20 milyon TL dolandırdığını söyleyen Songül Karlı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Müge Anlı ile görüştüğünü ve 3 hafta sonra canlı yayına çıkacağını söyledi.

Eski eşi tarafından 20 milyon TL dolandırıldığını söyleyen şarkıcı Songül Karlı, Instagram hesabından yaptığı açıklamada Müge Anlı'nın programına katılacağını söyledi. Karlı, "1,5 saat önce de Müge ile konuştuk. Konuları anlattım. Kendisi şu an tatile girdi ancak 3 hafta sonra programına katılacağım" ifadelerini kullandı.

"PARANIN HESABINI VERMELİLER"

Karlı "Bu paranın hesabını vermeliler. En azından benim gibi dolandırılan insanların olduğunu düşünüyorum. Çünkü benim bildiğim eski 2 tane eşi var zaten. Bunun sonu ne olur? En kötü nitelikli dolandırıcılıktan hapse girmiş olduğunuzu görürüm. Çünkü sizin yaptığınız bir çocuğun doğumunda takılan altınlarına kadar çalıp kadının her şeyini kullanıp bunu ailecek yapıp bunun içerisine herkes dahil. En azından tek taraflı konuşmamış oluruz. Ben hepsinin listesini vereceğim. Onlar da ya orada gelip konuşacak ya da telefonla bağlanacak" şeklinde konuştu.

MÜGE ANLI'DA BİTECEK GİBİ GÖRÜNÜYOR DEMİŞTİ

"Eski eşinize açtığınız dava ne durumda, arsayı geri alabilecek misiniz?" sorusuna "Müge Anlı'da bitecek gibi görünüyor. Sülalece oturup canlı yayında anlatsınlar. Biraz daha rezil olsunlar az kaldı" dedi.

Haberler.com - Magazin

Songül Karlı, Türk Lirası, Instagram, Müge Anlı, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (8)

Uzman40:

Saçmalıktan başka bir şey değil. Paraları ver sonra peşine düş. Zorlamı aldı adam paraları. Verirken aklın nerdeydi.

koç:

bu olayın çözümünü ekranlarda değil adalet sarayında arayacaksınız , amacınız farklı ise orası muamma ülkemizin gündeminde farklı konular var iken sizin bu konuyla medyada gündeme gelmeniz halkın umrunda değil, .

Adsiz:

Songul hanimafa sorulmali bu kafar parayi nerden buldun kanalda evlenirken ayaklari yere basmiyordu mutluluktan acab vergini tam odedi mi hergun milleti kandirip oraya oturtuyordu bunu sana bulduk konusun diye kendisinin aldigi adam nasil biri etme bulma dunyasi ah alirsan boyle olur

Tüm 8 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title