Haberi Paylaş

Eşinin bikinili fotoğrafını paylaşan Yağmur Atacan, övgü yağdırdı: Ben direnemiyorum, yaşlanacağım

Magazin Haberleri

Yağmur Atacan, sosyal medya hesabından Pınar Altuğ için yapılan "Fiziğiyle yıllara meydan okuyor" yorumlarını görünce eşine övgü yağdırdı. Altuğ'un bikinili bir haberini yayınlayan Atacan, "Her sene 'yıllara meydan okuyor' deniliyor. Hangi yıllar len bu bunlar, ben direnemiyorum yaşlanacağım" dedi.

2008 yılında kendisinden 9 yaş büyük oyuncu Pınar Altuğ ile nikah masasına oturan Yağmur Atacan, yakın zaman önce Instagram hesabı açtı. Sık sık eşiyle ilgili eğlenceli paylaşımlar yapan Atacan, son olarak yapılan haberler üzerinden eşine iltifat etti.

EŞİYLE İLGİLİ YORUMA SESSİZ KALAMADI

Sağlık beslenip düzenli spor yaparak formunu koruyan 47 yaşındaki Pınar Altuğ, yaz aylarında sık sık bikinili görüntülendi. Fiziğiyle her daim dikkat çeken Altuğ için "Yıllara meydan okuyor" yorumları yapılıyor. Eşiyle ilgili yapılan yorumlara sessiz kalamayan Atacan ise romantik bir paylaşım yaptı.

"DİRENEMİYORUM, YAŞLANACAĞIM"

Sık sık Altuğ ile arasındaki yaş farkından dolayı gündeme gelen Atacan, eşiyle ilgili bir haberi Instagram hesabından yayınlayarak "Her sene 'Yıllara meydan okuyor.' Hangi yıllar len bu yıllar, daha fazla direnemiyorum ben yaşlanacağım" dedi.

Eşinin bikinili fotoğrafını paylaşan Yağmur Atacan, yorumları tiye aldı: Direniyorum, ben yaşlanacağım

Yağmur Atacan Pınar Altuğ Instagram Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

Sadık:

Bunlarda ZZ kuşagı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title