Haberler

"Erkek Dediğin Kaslı Olmalı"

Güncelleme:

Oyuncu Lale Cangal, Esquire dergisine konuştu: Erkek dediğin centilmen, hayvansever, kibar, sporcu ve aktif olmalı.

'Araf Zamanı' dizisinin 'Ahu'su Lale Cangal bir koltuğunda iki karpuz taşıyanlardan. Oyunculuğunun yanı sıra Borusan Filarmoni Orkestrası'nda keman çalan Cangal, setle orkestra arasında mekik dokuyor.

Kendisi gibi oyuncu Cemal Hünal ile evli olan Cangal mutlu bir kadın. Eşine aşık olduğunu her fırsatta dile getiren Lale Cangal'ın özellikleri bunlarla da bitmiyor. Evinde hayvan bakan oyuncu; at biniyor, spor yapıyor... Deşarj olmak istediğinde ise poligona koşup silaha sarılıyor. Lale Cangal; Esquire dergisine kendisi hakkında merak edilenleri anlattı.

Sizi tanımlayabilecek üç kelime nedir?

Kendimi tam üç kelime ile anlatmam gerekiyorsa, en doğru tanımlar şunlar olurdu: Kemanist, vejetaryen ve oyuncu.

KORKUM AİLEMİ KAYBETMEK

Başınıza gelmesinden en çok korktuğunuz şey nedir?

Ailemi ve sevdiklerimi kaybetmek, hayatta en korktuğum şeylerin başında geliyor.

Son zamanlarda yaşadığınız ilginç bir olayı bizimle paylaşır mısınız?

Daha geçen sabah, sırf köpeklerimle yürüyüş yapıyorum diye yaşlı bir teyze tarafından azarlandım. Neymiş efendim, zaten etrafta bir sürü köpek varmış, bir benimkiler eksikmiş. Bu olay ilginç değil de nedir?

ERKEK HIZLI DÜŞÜNMELİ

Bir erkekte en beğendiğiniz özellikler nelerdir?

Centilmen, hayvansever, kibar, sporcu, aktif, hızlı düşünen biri olması lazım. Bir de at binip kaslı da olması gerekiyor.

En son okuduğunuz kitap nedir?

Psikoloji kitaplarım, her zaman başucumdadır. Bunların dışında Stephen Hawking'in 'Büyük Tasarım' ve annemin hediyesi olan Beki İkala Erikli'nin 'Meleklerle Yaşamak' adlı kitabı son okuduğum kitaplar.

AYDA BİR AT BİNERİM

Sporla aranız nasıl? Düzenli olarak yaptığınız bir spor var mı?

Ben çocukluğumdan beri düzenli olarak spor yapıyorum. Ancak son iki yıldır pilates ve yogaya ağırlık verdim. Bu şekilde formumu koruyup fit kalmaya çalışıyorum. Ayda bir kez de ormanda at biniyorum.

Yapabileceğiniz en büyük çılgınlık ne olur? ya da bugüne kadar yaptığınız en büyük çılgınlık nedir?

Bir süre önce ülkeyi terk etmiştim. En büyük çılgınlığım da geri dönmek oldu.

EVLENDİĞİM ADAMA HER GÜN AŞIK OLUYORUM

En son ne zaman aşık oldunuz?

Evlendiğim adama her gün daha da aşık olmak için bir neden mutlaka buluyorum. Köpeklerim Maya ve Tobi'ye de sürekli aşık oluyorum. Aşık olmak bünyemde var.

AŞIĞIM DEMESİN

Peki, hangi özelliği yüzünden bir erkekten hemen soğursun?

Daha ilk günden "Sana aşığım" derse çok büyük bir ihtimalle buz gibi soğurum o erkekten çünkü hemen elde edilen hiçbir şey kalıcı olmuyor maalesef. Bence ikili ilişkilerde bir parça sürünmek ve süründürmek lazım. Daha kıymetli oluyor.

En çok neyi görmeye dayanamazsın?

Istakoz! Hayvancağızı debelenmesin diye iki kıskacını ikiye ayırıp, canlı canlı kaynar suya atmıyorlar mı, bir de o bitmeyen çığlıklar! İşte ben bu duruma hiç dayanamıyorum.

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr / Magazin

Lale Cangal Esquire Magazin Haberler

Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel çalışanları tarafından dövüldü

Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel çalışanları tarafından dövüldü

Özgür Özel'den Cumhurbaşkanlığı sorusuna net cevap: Tek hedefim CHP'nin iktidar olduğu gece partinin genel başkanı olmak

Özgür Özel'den Cumhurbaşkanlığı sorusuna net cevap: Tek hedefim CHP'nin iktidar olduğu gece partinin genel başkanı olmak

2 çocuk annesi boğazı kesilerek katledildi! 3 altın bilezik için öldürmüş

2 çocuk annesi boğazı kesilerek katledildi! 3 altın bilezik için öldürmüş

Bakmadan Geçme

25 Mayıs hangi burç? 25 Mayıs'ta doğanlar hangi burç oluyor? 25 Mayıs tarihi hangi burç olur? 25 MAYIS BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU! Bu hafta BİM'de neler var, hangi ürünler geldi? Okulların Kapanmasına Kaç Gün Kaldı (SAYAÇ)? 25 Mayıs Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 25 Mayıs dün gece deprem mi oldu? Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 25 Mayıs Cumartesi hangi sınav yapılacak? İşte ÖSYM Sınav Takvimi Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var? Galatasaray'da seçim ne zaman, seçim bugün mü? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Yeni eğitim müfredatı onaylandı mı? Talim ve Terbiye Kurulu müfredatı onayladı mı? 25-26 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 25-26 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar #128240
Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title