Haberi Paylaş

Ebru Şancı: Kocam 3-5 Gecelik Kaçamak Yapabilir

Magazin Haberleri

Bir dönem birliktelikleri ile magazin gündeminden düşmeyen Ebru Şancı, kendinden 10 yaş küçük futbolcu Alpaslan Öztürk'e açık kapı bırakarak "3-5 gecelik kaçamak yapabilir" dedi.

2015'te kendinden 10 yaş küçük futbolcu Alpaslan Öztürk ile evlenen 33 yaşındaki eski manken Ebru Şancı, Posta gazetesinden Canan Danyıldız'a verdiği röportajda özel hayatıyla ilgili çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

Aralarındaki yaş farkına aldırmayan ve "Biz birbirimizi her halimizle seviyoruz. Geçmişimizi kabul ettik" diyen Şancı, kocasının 3-5 gecelik çapkınlık yapabileceğini belirterek "Kocam beni aldatmaz demiyorum. Nihayetinde erkektir, yapabilir. Yaparsa da parasının yarısını alır, kapının önüne koyarım. Ha, üç-beş gecelik bir şey için de bunu yapmam" dedi.

İşte Ebru Şancı ile yapılan o röportaj;

- Evlilik aşkı öldürüyor mu, cinsellik azalıyor mu?

Aşkı değil de heyecanı azaltıyor. Bakıyor kadın, adam her zaman yanında… Tavşan gibi evde birbirinizi kovalamıyoruz! Kocam yatakta bana ilişmesin diye bazı geceler dua ediyorum! Evlilik bu işte!

- Eşiniz sizden 10 yaş küçük, zor mu?

Alpaslan çok hareketli bir adam. Başlarda sanki çocukmuş gibi, "Dur yapma. Çocuğum şuradan çekil" diyordum. Bir gün dedim ki; annesi miyim karısı mıyım? Ve tüm tempomu o an itibarıyla değiştirdim.


- Evin reisi Alpaslan Bey mi?

Tabii, evin direği o. Galiba kendinden küçük kocayla evliliği götürmenin püf noktası da bu. Ona yaşını değil, evin erkeği, direği, kocan olduğunu hissettirirsen bu iş yürür.

- 10 yıl sonra siz çökerseniz ama o genç kalırsa…

Öyle korkularım hiç yok. Ama kocam beni aldatmaz demiyorum. Nihayetinde erkektir, yapabilir. Yaparsa da parasının yarısını alır, kapının önüne koyarım. Ha, üç-beş gecelik bir şey için de bunu yapmam.

- Ne yaparsınız?

Yaptığına pişman ederim… Bir-iki yıl süründürürüm. Sonuçta çocuklarım var, başlarında babaları olsun. Hâlâ kocama yazanlar var ama boşamam.

- Cinsel aldatmayı affediyorsunuz. Neyi affetmezsiniz peki?

Birine aşık olursa affetmem. Bu onur kırıcı olur.


- Eşiniz geçmişinizi nasıl kabullendi?

Olduğu gibi kabul etti, yoksa evlenemezdik. İsmimi Google'a yazınca önce seksi pozlarım ve haberlerim çıkıyor. Bu ilişkiye 10-0 geride başladım. Sonra eşime ve ailesine 'Aslında o kız' olmadığımı kanıtlama aşaması başladı.

- Zor mu?

"10 yaş küçük adamı ağına düşürmüş, üstelik de futbolcu…" gibi görünüyordu. Ama Alpaslan çok güçlü durdu. "Ben bu kızı seviyorum, evleneceğim" dedi. Masaya yumruğunu vurdu. O yüzden ona sevgim, saygım sonsuz. Öyle olmasaydı, kayınvalidem ve kayınpederim kalkanlarını bu kadar indirmezdi. Şimdi her ikisi de beni çok seviyor, ben de onları…

- Alpaslan Bey 23 yaşında olmasına rağmen çok olgun galiba…

Çok! Yoksa, gazete pozlarını bildiğimiz, ilişkilerini gördüğümüz bir kadını yanında taşımak hiç kolay değil.


- Onu ne cezbetmiş, nasıl ikna olmuş?

Çok dürüst olmam, düşündüğümü çekinmeden söylemem. Geçmişimle ilgili her şeyi sordu. Doğru yanlış hepsini anlattım. Hiçbir şey gizli kalmaz. En başında "Ben buyum, ya al ya da terk et" dedim.

- "Alpaslan daha önce karşıma çıksaydı" diyor musunuz?

Hayır. Çünkü Alpaslan'ı limitsiz kredi kartına harcardım. Koca mı yoksa Paris'te alışveriş, özel uçak mı diye o zaman bana sorsaydın, harcardım adamı.

- Görünen o ki; bir doyma dönemi geçirmişsiniz…

Bahçelievler'de büyüdüm. Mütevazı hayat. Bir bakıyorsun karşına bir adam çıkıyor, sınırsız imkanlar sunuyor. Kim olsa başı döner. Ben istemiyordum ki, o zaten yapıyordu. Bana kimse "Evli adamla oldun, parasını yedin' diyemez. Adam Londra'da karşıma çıktı, bekardı ve yaşadım. Sonra New York'ta yıllarca yaşadım. Dönünce burayı da oralar gibi sandım. Özgür kızım, her şeyi yaparım diye düşündüm. Bunu algılamam zaman aldı ama pişman değilim. Başkaları gibi günah çıkarıp, "Keşke basına o seksi pozları vermeseydim, bu adamla ilişki yaşamasaydım" diye ağlamıyorum. Bozduğum o kaportayı şu geçen beş yılda topladığıma inanıyorum.
Haberler.com - Magazin

Canan Danyıldız Alpaslan Öztürk Ebru Şancı Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title