Haberler

Doğukan Manço'dan babasıyla ilgili düzenlenen gece nedeniyle Polat Yağcı'ya tepki! Haluk Levent özür diledi

Abone Ol

Doğukan Manço, 'Kurtalan Ekspres Barış Manço Saygı Gecesi' adı altında konser düzenleyen yapımcı Polat Yağcı'ya kendilerine haber verilmediği gerekçesiyle tepki gösterdi. Konserde sahne alan Haluk Levent, Manço'dan özür diledi.

Anadolu rock müziğinin efsane ismi Barış Manço, 'Kurtalan Ekspres Barış Manço Saygı Gecesi' konseptiyle hazırlanan özel gecede anıldı. Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi'nde düzenlenen konserde, Kurtalan Ekspres, Haluk Levent, Şevval Şam ve Melek Mosso gibi isimler sahne aldı. Ünlü şarkıcılar Barış Manço'nun parçalarını seslendirdi.

"SAYGI KELİMESİ SİZİN İÇİN NEYİ İFADE EDİYOR?"

Doğukan Manço, geceyi düzenleyen yapımcı Polat Yağcı'ya tepki gösterdi. Manço, Twitter hesabından "Barış Manço Saygı Gecesi' adı altında bir konser yapıyorsunuz. Bırakın aileden bir rıza almayı, aile bireyleri haberi bile sosyal medyadan öğreniyor. Saygı kelimesi sizin için neyi ifade ediyor? @pollproduction" mesajını paylaştı.

Doğukan Manço'dan babasıyla ilgili düzenlenen gece nedeniyle Polat Yağcı'ya tepki! Haluk Levent özür diledi

HALUK LEVENT ÖZÜR DİLEDİ

Doğukan Manço'nun bu açıklamasını gören ve etkinlikte sahne alan Haluk Levent, Manço'dan özür diledi.

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Doğukan Manço Haluk Levent Barış Manço Magazin Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yorumlar (4)

Rasim Karakaya:

Bu konserden para kazanılmamışsa, tüm ekip anma gecesi için ücretsiz görev almışsa, Doğukan manço'nun ki gereksiz bir tutum.

Yanıtla71
Murat Vural:

Barış Manço Türkiye'yi ve Türkçeyi Japonlara bile sevdirebilmiş Türkiye'nin yetiştirdiği en milliyetçi vatansever bir sanatçıydı . Allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah . .

Yanıtla111
Ütopik Yorumcu:

Adam sonuna kadar haklı efsanenin ailesine mutlaka rıza alınmalıydı

Yanıtla217
Murat Vural:

Barış Manço nun eski parçalarını söylemekle anma yeterli olmaz . Önemli olan Barış Manço nun öldürülmeden bir ay önce ATV ekranlarında Türkiye'nin gençlerinin bilinçli şekilde beyinlerinin yıkandığı gerçeğini ele alacak korkusuz cesur insanlar lazım !!!

Yanıtla24
title