Haberler

Dilber Ay, Cinsel İçerikli Filmlerde Oynadığı Söylentilerine Noktayı Koydu

Güncelleme:

İsim benzerliğinden dolayı kendisinin cinsel içerikli filmlerde oynayan bir kadın yüzünden zor zamanlar geçirdiğini belirten Dilber Ay, "Babama beni öldürmesini bile söylemişler" dedi.

10 güne kadar yemi albüm çıkaracağını söyleyen şarkıcı özel hayatıyla ilgili de ilginç açıklamalarda bulundu. Dilber Ay''ın isim benzerliğinden de başı epey ağrımış.

O röportajdan satırbaşları:

İyi para kazandınız mı?

Benim kazandığımı kimse kazanmamıştır. Ama yedim içtim gezdim. Zaten neye yatırayım? Bir de canım benim, ben bir orduyu besliyorum, orduyu.

Akrabalarınıza siz mi bakıyorsunuz?

Tabii. 30 torunum var benim. Kızımın çocuklarından, oğlumun çocuklarından... İyi bir anayım. Her şeylerini bana danışırlar. Gizli bir şey yapanın cezasını keserim.

Geriye bakınca en çok neleri özlüyorsunuz?

30''lu yaşlarımı özlüyorum. Fırtınaydım, kasırga gibiydim. Sanatım bugün daha büyük kasırga. Ama o zaman gençlik vardı işte. Gördüğün her yer daha güzel gelir gençlikte. Haa, şimdi de çok gencim. 20 yaşında kız gibiyim. Millet gerdiriyor, çaktırıyor, diktiriyor... Ben de Allah tarafından her sene estetik oluyorum. Bin kere maşallah!

"ADAMI GÖRÜR GÖRMEZ AŞIK OLDUM"

1998''de şimdiki eşiniz İbrahim Karakaş ile evlendiniz. İlk gördüğünüzde ne hissetmiştiniz?

Adamı görür görmez aşık oldum. İlk görüşte aşk. Gurban olduğum Allah yazdı bizi birbirimize. Nikahımızı yaptık. 21 yıl oldu. İster zalim ol, ister gangster ol, neticede et ile kemikteniz. Bir kalp taşıyoruz. O kalp bir yere çarpacak. O da benim kalbime çarptı işte.

Almanya''da yaşarken bir cinayet işlediğinizi itiraf ettiniz...

Sahneye hazırlanırken kuliste bir adam sarkıntılık yaptı. Masanın üstünde meyve bıçağı vardı. Aldığım gibi bıçakladım. Yoksa namusum kirlenecekti. Namusumu korudum, sekiz ay yattım. Buraya geldim.

Dilber Ay, Cinsel İçerkli Filmlerde Oynadığı Söylentilerine Noktayı Koyduİşte Dilber Ay''ın bahsettiği isim...

"BİZİ AHIRA BAĞLADILAR"

1969''da TRT Radyosu''nun düzenlediği yarışmada birinci olmuşsunuz...

Radyodan gelip köye çadır kurmuşlar. Güzel sesleri dinleyecekler dediler. Amcamın kızıyla kol kola girip gittik. Dinlediler. Birinci oldum.

Sonra?

Eve geldik. Cehennem yeri. Bizi ahıra bağladılar. Lime lime kestiler etlerimizi. Babam, amcalarım hepsi bir oldu, "Vay sen nasıl türkü söylersin?" diye. Sonra kapandı mevzu. Aradan beş yıl geçti. Benim içimde o ateş hâlâ yanıyor. Radyoya gittim. "Ne olur beni bir kere daha dinleyin" diye yalvarıyorum...

Hatırladılar mı sizi?

Ne hatırlaması. Kış günü. Ayağımda kara lastik, şalvarım, başımda atkı... Dilenci zannettiler beni. "Beri git, öte dur" derken içeriden bir adam geldi, "Şu tarihte gel, dinleyelim bir daha" dedi. Gittim, gene kazandım. Ama benim para kazanmam lazımdı. Gazinolarda çalışmaya başladım. Zaten artık boşanmıştım. Çocuklarımın rızkının peşindeydim.

"BABAMA BENİ ÖLDÜRMESİNİ SÖYLEMİŞLER"

Ailenizi nasıl ikna ettiniz?

Babam kendi ikna oldu. Özür diledi benden, "Kızım ben her şeyi yanlış anlamışım" dedi.

Neyi yanlış anlamış?

Heç sorma. Karşıma erotik filmlerde oynayan Dilber Ay isimli bir kadın çıkardılar. Halen daha karıştıranlar vardır. Babama, "Kızın böyle filmler yapıyor. Ya öldür ya öldürt, namusunu temizle" demişler. Babam sinemaya gidiyor, bakıyor, "Allah Allah bu benim kız değil" diyor. Zaten af buyurun tuvalete giderken bile gardaşlarım yanımda. Olacak iş mi!

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Dilber Ay Magazin Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek 'El sıkma' yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek "El sıkma" yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

500

Yorumlar (7)

Seda:

Su kiroyu da unlu diye cikariyorsunuz ya. Daha konusmayi bilmiyor, neymis sanatciymis. Bicaklamismis, öldureceklermismis, ceza kesermis... Bildigin cahil kiro. Agizlara bak. Kadinliklatn tiksindim yeminle.

12
31
yanıtYanıtla
HAKİKAT:

''Aynur AydanOk Fırladı yaydanYaylan yavrum Yaylan. Dilber Ay kurulu bir yay. ''. O yılların sloganı imiş bknz. Google amca. .

4
6
yanıtYanıtla
ismail karaköy:

Akıl var mantık var hiç dilber ay için uygunmudur seks içerikli fiilimler. . . .

7
0
yanıtYanıtla
gayet normal:

bu kadinla yatanin aklinda kesin bi sorun vardir

1
1
yanıtYanıtla
DELİ KADİR:

Olum sizin işiniz yok mu

2
0
yanıtYanıtla
adınızı.yazın.:

SEDA. ASKIM. İSTERSEN. İKİMZ. CEVİRELİM

0
1
yanıtYanıtla
O DİLBER AY HAYATTA DEĞİL ŞUA AN:

GERÇEKLER

0
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title