Haberler

Deniz Akkaya'dan ağızları açık bırakan sözler: Teyzem, kızımı iki kez boğmaya çalıştı

Güncelleme:

Karakolluk olduğu 16 yaşındaki kızı devlet korumasına alınan Deniz Akkaya, babasının torununun velayetini almak için dava açmaya hazırlandığını söyledi. Bu duruma izin vermeyeceğini söyleyen Akkaya, "Babamla yaşayan teyzem, kızımı daha önce iki kez boğmaya çalıştı. Kızımı oraya gönderemem bize geldiğinde de onu bazı ceza ve yaptırımlar bekliyor" dedi.

Eski manken Deniz Akkaya, telefonunu aldığı için 16 yaşındaki kızı tarafından önce şiddete maruz kaldığını sonra da balkona kilitlendiğini söyledi. Anne ve kız karakolluk olurken 16 yaşındaki devlet korumasına alındı. Yayınladığı videoda kızının pişman olduğunu söyleyen Akkaya, babası ve teyzesi hakkında da çarpıcı açıklamalar yaptı.

"KIZIMIN BABASI OLAYI BİLMESİNE RAĞMEN GELMEDİ"

Kızını burnunun sürtmesi için kendi isteğiyle Çocuk Esirgeme Kurumu'na gönderdiğini söyleyen Deniz Akkaya, X hesabından peş peşe videolar paylaşarak aile içinde yaşanan sorunları anlattı. Kızının babasının konudan haberdar olduğunu söyleyen Akkaya "Merak edenler için bilgi vereyim. Kızımın babasının bu konuyu duymama ihtimali yok. Bu konuyu haber verdik. İletişimi avukatlar kurdu. Babasından 'Deniz Akkaya bunları hep yapıyor, para için' cevabı geldi. Konunun parayla bir ilgisi yok. Gidip Çocuk Esirgeme Kurumu'ndan kızını alsaydı. Kızını alsa ve vakit geçirse o bile ona iyi gelirdi. Ama gelmedi" dedi.

"KIZIMIN BABAMIN YANINDA KALMASINI KABUL ETMEM"

Babası Muzaffer Akkaya'nın torununun velayetini almak için kendisine dava açmaya hazırlandığını belirten ünlü isim, sözlerine şöyle devam etti: "Daha sonra avukat bir hanımefendi, benden habersiz bir şekilde benim babama gitmiş. Sonra da benim avukatıma ulaşarak; kızımın pişman olduğu ve tek isteğinin dedesinin yanında kalmak olduğu bilgisini vermiş. Ben de bunu kabul edemeyeceğimi söyledim."

"BABAM, 'DENİZ'İ HAPSE ATTIRACAĞIM' DİYOR"

"Ben bugün bu konuyu sakince aramızda kapatıp, adı ergenlik olan bu sorunu çözmek için profesyonellerle konuşmaya niyet etmiştim. Fakat barodan kızıma atanan ve babama giden avukat, babamı bana dava açmak için ikna etmiş. Benim avukatıma, babamın benim kızımın velayetini alması için vekalet vereceğini söylemiş. Bu bilginin sabah gazetecilere bildirileceğini bildiğim için bu yayını açtım. Aklı selim aile bireylerimiz, kuzenim babamı arayarak benim ve kızımın çok zarar gördüğünü söyledi ve babamı defalarca uyardı. Kuzenim, 'Deniz ile kızı sorunlarını çözerler, siz ne yapmaya çalışıyorsunuz dedikçe babam, 'Deniz'i hapse attıracağım' dedi."

"ANLATTIKLARIMLA BABAMIN ÖLÜMÜNE SEBEP OLMAK İSTEMİYORUM"

"Aslında ben bu hikayeyi daha sonra anlatacaktım. Anlattıklarımla babamın ölümüne sebep olmak istemiyorum demiştim. Ki babam ölümsüzlüğün sırrını bulmuş gibi yaşayan bir adamdır. Benim annemle babam hiç ayrılmadı. Ama bir aşk hikayesi değildi. Annemin erken ölüşünde de bu hikaye başrol oynuyor. Babam eski bir bürokrat. Müthiş egolu, narsistik kişilik bozukluğunun son boyutunda biri. Bu tip insanlar kimseyi beğenmez, herkesi aşağılar. Babam günde 20 saat televizyon seyredip dışarı çıkmıyor, kimseyi beğenmiyor. Ve hayatta en beğenmediği kişi hep bendim. Bana bir gün böyle ateş edeceğini hiç düşünmedim. Çocuğumun onun yanına gitmemesi gerektiğini çok iyi biliyor. Sen torununa zarar vermek için böyle bir hamle yaptıysan, ben kendimi korumak zorundayım."

"TEYZEM İKİ DEFA KIZIMI BOĞMAYA ÇALIŞTI"

"İşin bir de teyzem boyutu var. Annem öldüğünden beri, teyzem babamla birlikte yaşıyor. Teyzem daha önce de bizimle yaşıyordu, genelde bize dayak atarak büyüttü. Teyzemin nörolojik sorunları olduğunu düşünüyorum. Hastalık hastasıdır, her gün hastaneye gider. Geceleri çığlıklar atarak uyanırdı. Teyzem, iki defa kızımı boğmaya kalktı. Kızım dedesine gitmek istiyor çünkü evde onu kötü cezalar bekliyor. Teyzem kızıma şiddet uyguladığı ve bunu aile büyüklerimize düzgün bir şekilde anlatamadığım için yaklaşık iki ay önce ihtarname çektim. Kamera görüntüleri de var elimizde. Kızıma tuhaf tuhaf sorular da sordular. Ben hayatımda kızıma 'erkek arkadaşın var mı, erkeklerle gizli gizli mi buluşuyorsun' şeyler diye sormam. Kızıma sürekli cinsel içerikli sorular sordular. Bu haberler basına yansımadan size bilgi vermek istedim."

Ecem Altan
Haberler.com - Magazin

Deniz Akkaya Sözler Aile İçi Şiddet Hukuk 3.Sayfa Magazin Haberler

Bakan Şimşek'le görüşen CHP'li Karatepe: Asgari ücretin artırılacağı yönünde izlenim göremedim

Bakan Şimşek'le görüşen CHP'li Karatepe: Asgari ücretin artırılacağı yönünde izlenim göremedim

Oğlu, PKK'lılarla birlikte insan kaçakçılığından tutuklandı! MHP'li isim istifa etti

Oğlu, PKK'lılarla birlikte insan kaçakçılığından tutuklandı! MHP'li isim istifa etti

Irak'a kaçmak isterken yakalandı! Adana'da 4 kişiyi öldüren damadın ifadesi ortaya çıktı

Irak'a kaçmak isterken yakalandı! Adana'da 4 kişiyi öldüren damadın ifadesi ortaya çıktı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, halefini açıkladı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, halefini açıkladı

500

Yorumlar (6)

Baba Can:

Cocuklarinizi kucukken cami ye gonderin cok ilerde cok faydasini gorursunuz

47
61
yanıtYanıtla
sade vatandaş:

doğru söylüyorsun çocukluğumda ben her yaz tatilinde kuran kursuna giderdim elhamdülillah imanlı bir müslüman olarak yetiştim imana geldim ilgisi yok ama oyumu artık chp ye veriyorum

yanıt15
yanıt6
Shef :

Demek ki ağız bükmekle, bel kıvırmakla olmuyor her şey. Bir de bu tipler model kişi diye gençlerimize sunuluyor. Bir de konuşmasa bari....

20
3
yanıtYanıtla
Letgohesap null:

Deniz abla çocuğunu çocuk esirgeme kurumuna mı vermiş yani burnu sürtsün diye ???????

9
2
yanıtYanıtla
Karaşal:

Ablacım aldır diyorum sana bu çocuğu…

4
0
yanıtYanıtla
Gjerj Kastoroiti:

fazla pudra şekeri sonrası tufan

3
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title