Demet Özdemir ve Hande Erçel arasında iş krizi! Tek kalemde sildi - Haberler
Haberi Paylaş

Demet Özdemir ve Hande Erçel arasında iş krizi! Tek kalemde sildi

Magazin
 - Güncelleme:

Son günlerde özel hayatıyla gündemden düşmeyen Demet Özdemir, tüm tekliflerin aynı ajansa bağlı olduğu Hande Erçel'e gelmesinden rahatsız oldu. Duruma sinirlenen Özdemir, Hande Erçel'i Instagram'dan sildi.

Geçtiğimiz aylarda şarkıcı Oğuzhan Koç ile yollarını ayıran Demet Özdemir, işte de aradığı mutluluğu bulamadı. İddiaya göre Özdemir, tüm tekliflerin aynı ajansa bağlı olduğu Hande Erçel'e gitmesine sinirlendi.

HANDE'YE GELEN İŞLERE SİNİRLENDİ

Takvim'de yer alan habere göre, özel hayatında ve işinde beklediğini bulamayan Demet Özdemir, hıncını Hande Erçel'den çıkarıp, Instagram'dan takip etmeyi bıraktı. İddiaya göre gerekçe ise, aynı menajerlik şirketine bağlı olduğu Hande Erçel'in daha çok dizi teklifi almasıydı. Bu şirket de Türkiye pazarına açılacak olan Disney Plus ile bir dizi projeler yaptı. Disney Plus, Can Yaman'dan sonra Hande Erçel'in de kapısını çaldı. Hande ile yeni bir projenin anlaşmasını yaptı.

Bu duruma sinirlenen Demet Özdemir, Instagram'dan hande Erçel'i sildi.

Magazin

Demet Özdemir, Hande Erçel, Instagram, Aydın, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

Mehmet :

Neee kadarrrr önemli bir haber

Metin Yalcin:

Bunlar kaç para vergi ödüyor merak ediyorum ..

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title