Cenk Eren'den Şaşırtan Çıkış: Kadavra Olmak İstiyorum - Haberler
Haberi Paylaş

Cenk Eren'den Şaşırtan Çıkış: Kadavra Olmak İstiyorum

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:
Cenk Eren'den Şaşırtan Çıkış: Kadavra Olmak İstiyorum

Emre Saygı'nın Youtube'den canlı yayınlanan programı 'Hadi Be'nin konuğu olan ünlü şarkıcı Cenk Eren, "Toprağın altına girmemek için kadavra olmak istiyorum" dedi.

Emre Saygı'nın Youtube'den canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı 'Hadi Be'nin konuğu, Ferdi Özbeğen şarkılarını yeniden yorumladığı yeni albümünü müzikseverlerle buluşturan Cenk Eren oldu.

"SABA TÜMER DALGA GEÇİNCE KİLO VERDİM"

"Nasıl genç kalıyorsunuz?" sorusunun yöneltildiği Cenk Eren, "Geçtiğimiz yaz Saba Tümer'le birlikte tatile gittik. Ben sahilde şezlonga oturduğum anda şezlong kırıldı. Saba da 'Cenk az ye' diye dalga geçince 2 ayda 10 kilo verdim. İnsan ne kadar kilo verirse genç gözüküyor" şeklinde konuştu.

"YAŞLILIĞI TAKMIYORUM"

Eskiden yaşlandığını çok kafasına taktığını ifade eden Cenk Eren, "Eskiden yaşlılığı kafama çok takıyordum ama daha sonra olgunlaştığımı hissetmeye başladım. Şu an yaş almanın kötü bir şey olmadığını düşünüyorum" dedi.

"TOPRAĞIN ALTINA GİRMEMEK İÇİN..."

Ünlü şarkıcı, ölümden korkmadığını ve ölünce kadavra olmak istediğini belirterek, "Aslında ölümden korkmuyorum ama toprağın altına girmekten orada yalnız kalmaktan korkuyorum. Toprağın altına girmemek için de kadavra olmak istiyorum" ifadelerini kullandı.

"NE OLDUM HASTALIĞINA YAKALANDIM"

İleride karavanla Türkiye turu yapmak istediğini belirten Cenk Eren, "Uzun yıllardır karavanla Türkiye turuna çıkmak istiyorum. Tabi bu turda çocukluk arkadaşlarım da olacak. Çünkü ilk şöhret olmaya başladığımda ben de ne oldum delisi hastalığına yakalandım. Psikoloğum 'Şöhret güzel ama geçmişinden kopma sakın' dedi. O yüzden arkadaşlarım hazır, karavanım hazır ama vaktim yok" dedi.

"TARKAN DEĞİLSEN EMEKLİ OL"

"Emekli olmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna Cenk Eren, "32 yıldır sahnelerdeyim. Emekli olmak değil ama bir saatten sonra daha geri planda olmayı düşünüyorum. Tarkan, Sezen Aksu veya Ajda Pekkan değilsen geri çekilmeyi bileceksin. 'Sahnede öleyim' diyen birisi değilim. Bir ülkede 50 tane star olmaz" dedi.

"HIRS BANA KÖTÜ ŞEYLER YAPTIRDI"

Kendisinde sevmediği özellikler olduğunu vurgulayan ünlü şarkıcı, "Çok titiz birisiyim. Bu bende ruh hastası boyutundaydı ama 8 ay önce barınaktan köpek sahiplendim şimdi biraz daha durulmaya başladım titizlikte. Ayrıca çok hırslıydım bu bana kötü şeyler yaptırdı. Ama hırslarımı törpülemeye başladım ve daha mutlu olmayı öğrendim" ifadelerini kullandı.

"İBRAHİM TATLISES ŞARKILARI SÖYLEYEMEM"

Sosyal medya kullanıcılarının "ileride İbrahim Tatlıses şarkılarını yorumlayacak mı?" sorusuna Cenk Eren, "İbrahim Tatlıses şarkılarını seslendirmek yürek ister. Öyle adamlar 50 yılda bir geliyor. Sesim güzel ama İbrahim Tatlıses şarkılarını söylemek istemem. Bir iddiam yok bu konuda" yanıtını verdi.

"HAYALİM AŞIK OLMAK"

Cenk Eren, en büyük hayalinin aşık olmak olduğunu vurgulayarak, "Azla yetinmeyi bilen birisiyim. Hayattan çok şey istemedim ve istemiyorum. Hep sabrettim. İş ile ilgili hayallerime de kavuştum zaten. Hiç stadyum konserleri yapayım gibi bir düşüncem olmadı. Şu an en büyük hayalim aşık olmak" diye konuştu.

Haberler.com - Magazin

İbrahim Tatlıses Emre Saygı Cenk Eren Youtube Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title