Cem Yılmaz'dan "Sevişirken konsantre olamıyorum" diyen takipçisine cevap: Yerinde görmem gerekiyor - Haberler
Haberi Paylaş

Cem Yılmaz'dan "Sevişirken konsantre olamıyorum" diyen takipçisine cevap: Yerinde görmem gerekiyor

Haberler.com - Ecem Altan - Magazin
 - Güncelleme:

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, katıldığı programda takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Takipçilerinin dertlerine çözüm bulmaya çalışan Yılmaz, "Sevişirken odaklanma sorunu yaşıyorum" diyerek yardım isteyen kişiye verdiği "Yerinde görüp sorun varsa müdahale etmem gerekir" cevabıyla herkesi güldürdü.

Dün Erşan Kuneri dizisi Netflix'te yayınlanmaya başlayan Cem Yılmaz, önceki gün Kafa TV YouTube kanalında yayınlanan "Dert Dinleme Servisi" isimli programa konuk oldu. Takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan komedyen, esprileriyle de herkesi kahkahaya boğdu.

"SEVİŞİRKEN KONSANTRASYON BOZULUYOR"

Yılmaz'a soru soran bir takipçisi "Benim derdim sevişirken konsantrasyon Cem abi. Hemen bozuluveriyor. Yahu kalsana anda kardeşim. Bir anda garip garip düşüncelere dalıp gidiyorum. Konu bir anda sevişmeden çıkıyor, bizim satılmayan arsalar, ödenmeyen borçlar, gelecek kaygısı... Ha bazen konuyu dağıtıyor, o da iyi oluyor da... Yine de bozuyor beni, var mı bir önerin bununla ilgili?" dedi.

Cem Yılmaz'dan 'Sevişirken konsantre olamıyorum' diyen takipçisine cevap: Yerinde görmem gerekiyor

ESPRİSİYLE KIRIP GEÇİRDİ

Soru karşısında kısa süreli şaşkınlık yaşayan Yılmaz, "Yerinde görmem gerekiyor. Beni çağırırsanız o an bir problem varsa müdahale ederim" esprisiyle stüdyodakileri kırıp geçirdi. Yılmaz çözüm önerisi olarak da şunları söyledi: "Eğer kamu alanlarında denemediyseniz, özellikle o mekanlarda denerseniz. Örneğin iskan almak için gibi gidiyormuş gibi, tapu dairesine gidebilirsiniz. Noterde sevişebilirsiniz."

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin

Cem Yılmaz, Youtube, Cinsellik, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (10)

Onur Acar:

Her haliyle Cem abi ??

Nazif Tiğ:

böyle saça böyle tarak

Mikail arman:

Bir sanatçı gerçek anlamda onurlu bir sanatçı ise yaşadığı ve bol parayı cukkaladığı ülkede o milletin Înanç,ahlâk ve kültür değerlerine saygılı olmak zorundadır.

Tüm 10 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title