Bir süredir küs olan Demet Akalın ve Esra Balamir barıştı - Haberler
Haberi Paylaş

Bir süredir küs olan Demet Akalın ve Esra Balamir barıştı

Haberler.com - Ecem Altan - Magazin
 - Güncelleme:

Demet Akalın, bir süredir küs olduğu ve hakkında sert ifadeler kullandığı Esra Balamir ile canlı yayında bir araya geldi. Balamir ile barışan Akalın, "Esra evime geldi ama kovdum" diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz haftalarda bir an olsun yanından ayrılmadığı Esra Balamir ile küstü. Koronavirüse yakalandığını açıkladıktan sonra hemen kendisini aramayan Balamir ile arkadaşlığını bitiren Akalın, "Şimdi mi aklına geldi" diyerek sert çıkışmıştı.

"ESRA EVİME GELDİ AMA KOVDUM"

Canlı yayında Balamir hakkında konuşan Akalın'ın "Esra evime geldi ama ben kovdum" demesi ise herkesi şaşkına çevirdi. Canlı yayında Balamir hakkında konuşan Akalın'ın "Biz onunla kardeş gibiyiz ondan yaptıkları bana ağır geliyor. Esra evime geldi ama ben kovdum" demesi ise herkesi şaşkına çevirdi. Balamir'in kendisiyle küstükten sonra canlı yayınlara çıkmasına da tepki gösteren şarkıcı, "Programda benimle küs olduğunu anlattı ama 15 dakika sonra eğlenceli video attı" diye sitem etti.

Bir süredir küs olan Demet Akalın ve Esra Balamir barıştı

OKAN'DAN ESRA'YA TEPKİ

Yaşananların ardından harekete geçen Alişan, Demet Akalın ile sunuculuğunu yaptığı programa Esra Balamir'i çağırdı. Karşısında Balamir'i görünce şaşıran Akalın, biraz trip attıktan sonra barıştı. Akalın ile küs olduğu için Balamir'e tavırlı olan Okan Kurt da "Onları evde konuşacağız. Kol kırılır yel içinde kalır" dedi.

Bir süredir küs olan Demet Akalın ve Esra Balamir barıştı

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin

Esra Balamir, Demet Akalın, Star, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (8)

IHTIYAR:

Demet hergun haber neyn olmk zorunda mii loo

Misafir:

Reklam ları izlediniz

Görgüsüz Demet:

Bu kibir sonradan görme Allah ıslah etsin sizi ve senin gibileri.....

Tüm 8 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title