Haberler

Bir Demet Yasemin

Güncelleme:

Cengiz Bozkurt, hayatının sırlarını ilk kez canlı yayında anlattı.

CINE5'te Yasemin Bozkurt'un sunduğu "Bir Demet Yasemin programına katılan Leyla ile Mecnun dizisinin fenomen karakteri Erdal Bakkal'a hayat veren Cengiz Bozkurt, hayatının sırlarını ilk kez canlı yayında anlattı.

FİZİK OKURKEN, TİYATRO KANIMA GİRDİ

Erdal Bakkal karakteriyle fenomen olan Cengiz Bozkurt, oyuncu olmasaydı Fizik Öğretmeni olacakmış. Severek tercih ettiği Fizik bölümünü, tiyatro yüzünden bırakan Cengiz Bozkurt, anne ve babasının kalbine indirmemek için uzun süre okulu bıraktığını onlara söyleyememiş. Genç yaşta okulda tanıştığı İngilizce öğretmeniyle ilk evliliğini yapan Bozkurt, uzun bir süre Londra'da yaşamış. İlk evliliğinden 21 yaşında bir kızı olan Bozkurt kızıyla ayrı ülkelerde yaşasalar da çok iyi anlaşıyor.

LONDRA'DAN BEŞ PARASIZ DÖNDÜM

Londra'da yaşadığı süreçte pazarcılık, taksicilik, bulaşıkçılık yapan Cengiz Bozkurt, o zorlu koşullara rağmen tiyatro yapmaktan da vazgeçmemiş. Çocuğunun annesi ilk eşinden ayrılan Cengiz Bey, Londra'da yaşayan bir Türk ailenin kızıyla ikinci evliliğini yapmış. Türkiye'ye babasının rahatsızlığı nedeniyle kesin dönüş yapan Bozkurt, ölümünden önce onunla bol bol hasret gidermiş. Bozkurt, Londra'dan beş parasız dönünce, Türkiye'de her şeye sıfırdan başlamak zorunda kalmış.

21 YIL SONRA İKİNCİ KEZ BABA OLUYORUM

Genç yaşta baba olan Cengiz Bozkurt, canlı yayında Yasemin Bozkurt'la yeniden baba olacağının müjdesini de paylaştı. 21 yıl sonra ikinci kez baba olmanın heyecanını yaşayan Bozkurt'un eşi, 2 aylık hamile.

HALİL SEZAİ DEĞİL, ÇEVRESİ DEĞİŞTİ

Yasemin Bozkurt'un son günlerin fenomen ismi Halil Sezai ile ilgili sorusunu cevaplandıran Cengiz Bozkurt, " Halil Sezai hep aynı değişmez , o değil çevresi değişti" diyerek cevaplandırdı. Halil Sezai ile birlikte bir dizide oynayan Bozkurt, set aralarında Halil Sezai'nin şarkılarını bol bol dinlemiş.

"VÜCUD" FİLMİ İÇİN SOYUNDUM.

Cengiz Bozkurt, 21 Mart'ta vizyona girecek olan "Vücud" filminde yine aykırı bir karakteri canlandırıyor. Filmin çok ses getireceğini söyleyen Bozkurt, çekimler için bazı sahnelerde soyunmuş ve yatağa girmiş.

Kaynak: Bültenler / Magazin

Yasemin Bozkurt Cengiz Bozkurt Halil Sezai Londra Magazin Haberler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

2024 YKS'ye İstanbul damgası! 5 aday sınavdan birinci çıktı

2024 YKS'ye İstanbul damgası! 5 aday sınavdan birinci çıktı

Bakmadan Geçme

İŞLETME BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İşletme taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! CANLI ALTIN KURU | Bugün çeyrek altın fiyatı ne kadar, kaç TL? 16 Temmuz altın fiyatı! Gram altın kaç lira? HUKUK BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Hukuk taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! YKS yerleştirme puanı nedir? Ek yerleştirme puanı nedir, nasıl kullanılır? Evde bakım yardımı hesaplara yattı mı? Evde bakım yardımı ne kadar? Antalya'da aylarca işkence gören genç kimdir? Olay ne, nerede oldu? 3. DÖNEM AÖL SINAVA GİRİŞ BELGESİ 2024 l AÖL 3. Dönem sınav yerleri açıklandı mı ? YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Yazılım Mühendisliği taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS psikoloji taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! ÖN LİSANS NEDİR? Ön Lisans 2 yıllık mı oluyor? 2 yıllık bölümler hangileri? Çocuk Gelişimi Tavan/Taban Puanları 2024 | Devlet ve özel üniversite çocuk gelişimi başarı sıralaması ve kontenjanları arttı mı? 2 ve 4 yıllık bölümler neler? 2 yıllık ve 4 yıllık üniversite arasındaki farklar neler? 2 yıllık bölümler TYT puanıyla mı alıyor? Hemşirelik Tavan/Taban Puanları 2024 | Devlet ve özel üniversite hemşirelik başarı sıralaması ve kontenjanları arttı mı? Bilgisayar Programcılığı taban puanları açıklandı mı? 2024 Bilgisayar Programcılığı taban puanları! Bisiklet parkurundaki gençlere saldırı! Olay ne, nerede oldu?
Vatandaşlar, plajda aşırı samimi hareketler sergileyen çifti uyarınca kavga çıktı

Vatandaşlar, plajda aşırı samimi hareketler sergileyen çifti uyarınca kavga çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title