Haberler

  Bergen Filminde Katil Detayı Şok Etti

  Güncelleme:

  'Bergen' filminin yapımcıları, sanatçıyı öldüren Halis Serbest'in isminin projede geçmesini istemedi. Yapımda, Serbest'in adı yerine, "Seninki" ve "O" gibi ifadeler kullanıldı

  Milliyet'ten Sercan Kısmet'in haberine göre; Farah Zeynep Abdullah, Erdal Beşikçioğlu ve Tilbe Saran'ın başrolünü paylaştığı ' Bergen' filminin galası Uniq İstanbul'da gerçekleşti. Bergen'in hayatının anlatıldığı filmde, sanatçının katili Halis Serbest'e Beşikçioğlu hayat verdi. Filmde, Serbest'in isminin hiçbir sahnede geçmemesi dikkat çekti. Yapımcıların, katilin isminin yer almaması için böyle bir karar aldığı ortaya çıktı. Serbest'in ismi sadece film bittikten sonra yazıldı.

  Farah Zeynep Abdullah, " Bergen'in sadece 'Acıların Kadını' ve 'Arabeskin Kraliçesi' olmadığını göstermek istedik. Bergen olma hikayesini, bir kadının var oluşunu anlatıyoruz" dedi. Beşikçioğlu ise, "Kadının var oluş hikayesini göreceğiz. O yüzden benim için çok değerliydi. Farah'la beraber Bergen gibi bir karakterin tekrar hayata dönmesi, yeniden onu anımsatmak, yaptığı eserleri izleyici ve dinleyiciyle buluşturmak çok önemliydi" diye konuştu.

  Kaynak: Snob Magazin / Magazin

  Farah Zeynep Abdullah Erdal Beşikçioğlu Tilbe Saran Bergen Haberler

  Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

  Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

  Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

  Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

  Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

  Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

  Bakmadan Geçme

  Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var? Galatasaray'da seçim ne zaman, seçim bugün mü? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Yeni eğitim müfredatı onaylandı mı? Talim ve Terbiye Kurulu müfredatı onayladı mı? 25-26 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 25-26 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar #128240 25-26 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! KPSS sınav yerleri ne zaman açıklanacak 2024? #128196 25-26 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Gaddar ne zaman final yapacak? #129300 #128250 25 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
  Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

  Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title