Tilbe Saran Haberleri

Tilbe Saran haber, Tilbe Saran son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tilbe Saran 27.5.2020
Sanatçılar, tiyatro emekçileri için şiir okudu
Ali Düşenkalkar, Bahar Çuhadar, Çağlar Çorumlu, Emre Feza Soysal, Mehmet Sarıca ve Tilbe Saran öncülüğünde kurulan platform, salgın sürecinde işsiz kalan tiyatro emekçileri için kampanya düzenledi.
Tilbe Saran 17.5.2020
KADIN SANATÇILARDAN ŞİDDETTEN KORUNMA KILAVUZU
Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHA Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu ve Kadın Meclisleri'nce hazırlanan "Kadınlar için Şiddetten Korunma Kılavuzu"nun paylaşıldığı videoda 8 kadın sanatçı yer aldı. Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu ve Kadın Meclisleri'nce hazırlanan korona günlerinde Kadınlar için Şiddetten Korunma Kılavuzu'nun anlatıldığı videoya, kadın sanatçılardan destek geldi. Sanatçı Deniz Çakır, Ceylan Ertem, Meltem Yılmazkaya, Şevval Sam, Gülben Ergen, İpek Erdem, Tilbe Saran ve Ece Uslu'nun yer aldığı videoda, kadınların şiddetin karşısında ne yapabilecekleri ve hakları anlatıldı.
Tilbe Saran 28.3.2020
İş Sanat'la Evde Kal
Bir İş Sanat klasiği haline gelen şiir ve hikâye dinletilerinin ünlü isimleri Tilbe Saran, Metin Belgin, Bülent Emin Yarar ve Hakan Gerçek tarafından "İş Sanat'la Evde Kal" yayınları için özel olarak edebiyatımızın ustalarının unutulmaz eserlerinden bölümler seslendiriliyor.
Tilbe Saran 28.3.2020
İş Sanat'a özel video içerikleri sanatseverlerle buluşuyor
Şiir ve hikaye dinletileriyle tanınan Tilbe Saran, Metin Belgin, Bülent Emin Yarar ve Hakan Gerçek tarafından "İş Sanat'la Evde Kal" yayınları için özel olarak usta edebiyatçıların eserlerinden bölümler seslendiriliyor.
Tilbe Saran: İş Sanat'ta Aşk BaşkadırTilbe Saran 4.2.2020
Tilbe Saran: Fanatik oyunu perde dedi!Tilbe Saran 24.1.2020
Tilbe Saran 23.1.2020
Fanatik, oyunu perdelerini Kenter Tiyatrosu'nda açtı!
Yazıp yönettiği ilk filmi "Taksim Hold'em" ile büyük beğeni toplayan Michael Önder'in kaleme aldığı ilk oyun olan "Fanatik"in 22 Ocak Çarşamba akşamı gerçekleşen prömiyerine, Nebahat Çehre, Türkü Turan, Tilbe Saran, İbrahim Kendirci, Aybüke Pusat, Haki Biçici, Rojda Demirer, Nilperi Şahinkaya-Emre Yusufi, Tuğçe Altuğ, Özen Yula, Melina Özprodomos, Burak Altındağ, Çiğdem Erken, Anta Toros, Suna Keskin, Yıldız Kültür, Serpil Tamur, Nilüfer Açıkalın- Jehat Hakimoğlu, Çiçek Acar, Kework Türker, Semiha Bezek gibi isimler katıldı.
Tilbe Saran 24.12.2019
Yaşar Kemal "Tek Kanatlı Bir Kuş" ile İş Sanat'ta anıldı
İş Sanat'ta 22 Aralık ve 23 Aralık tarihlerinde gerçekleşen hikâye dinletilerinde usta yazar Yaşar Kemal'in son yapıtı "Tek Kanatlı Bir Kuş" Tilbe Saran, Metin Belgin, Bülent Emin Yarar ve Hakan Gerçek'in sesleriyle hayat buldu.
Tilbe Saran 17.12.2019
Clara Schumann'ın hikayesi konserle sahneye aktarılacak
Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu'nda 22 Aralık'ta gerçekleşecek konserde, tiyatro sanatçısı Tilbe Saran ile piyanist Lucy Parham, aynı sahneyi paylaşacak.
Tilbe Saran 15.12.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ----------------------------- -Yanan otomobil cep telefonu görüntüleri - -Yanan otomobil nedeniyle oluşan trafik  -Genel ve detaylar 14.12.2019 - 21.24 Haber Kodu : 191214202 14.12.2019 - 20.57 Haber Kodu : 191214200 14.12.2019 - 20.55 Haber Kodu : 191214199 14.12.2019 - 20.42 Haber Kodu : 191214198 ========================== 7- TÜRKİYE'NİN İLK KADIN MİTİNGİNİN 100. YILI KUTLANDI Haber-Kamera: Kubilay ÖZEV / İSTANBUL DHA  Kastamonu'da 3 bin kadının katılımı ile 10 Aralık 1919 tarihinde Anadolu işgalini protesto etmek üzere gerçekleştirilen Türkiye'nin ilk kadın mitinginin 100. yıldönümü kutlandı.  Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlenen ve Pelin Batu'nun sunuculuğunu yaptığı programa iş, sanat, siyaset dünyasından bir çok isim katıldı. Gecede, Selçuk Metin'in yönetmenliğini yaptığı ve Tilbe Saran'ın seslendirdiği özel filmin de ilk gösterimi yapıldı.
Tilbe Saran 15.12.2019
Türkiye'nin ilk kadın mitinginin 100. yılı kutlandı
KASTAMONU'da 3 bin kadının katılımı ile 10 Aralık 1919 tarihinde Anadolu işgalini protesto etmek üzere gerçekleştirilen Türkiye'nin ilk kadın mitinginin 100. yıldönümü kutlandı.    Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlenen ve Pelin Batu'nun sunuculuğunu yaptığı programa iş, sanat, siyaset dünyasından bir çok isim katıldı. Gecede, Selçuk Metin'in yönetmenliğini yaptığı ve Tilbe Saran'ın seslendirdiği özel filmin de ilk gösterimi yapıldı.
Tilbe Saran 15.12.2019
TÜRKİYE'NİN İLK KADIN MİTİNGİNİN 100. YILI KUTLANDI
Haber-Kamera: Kubilay ÖZEV / İSTANBUL DHA  Kastamonu'da 3 bin kadının katılımı ile 10 Aralık 1919 tarihinde Anadolu işgalini protesto etmek üzere gerçekleştirilen Türkiye'nin ilk kadın mitinginin 100. yıldönümü kutlandı.  Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlenen ve Pelin Batu'nun sunuculuğunu yaptığı programa iş, sanat, siyaset dünyasından bir çok isim katıldı. Gecede, Selçuk Metin'in yönetmenliğini yaptığı ve Tilbe Saran'ın seslendirdiği özel filmin de ilk gösterimi yapıldı.
Tilbe Saran 6.12.2019
Pera Müzesi'nden Dizi keyfini sinema perdesine taşıyan program
Farklı kültürlerden kimlik, aşk ve yüzleşme üzerine hikâyeler Genco Erkal, Tilbe Saran, Cem Davran ve Belçim Bilgin gibi ünlü oyuncuların rol aldığı Türk dizisi 7 YÜZ, kendi içinde başlayıp biten 7 farklı hikâyeden oluşuyor.
Tilbe Saran: İstanbul'da sanat dolu haftaTilbe Saran 25.11.2019
Tilbe Saran 24.11.2019
İstanbul'da bu hafta bir dizi etkinlik sanatseverlerle buluşacak
Dasdas Sahne'de de bu hafta Vasıf Öngören'in 1977'de yazdığı tiyatro eserinde usta oyuncu Şener Şen'in zengin bir ailenin yanında çalışan aşçı rolünde yer aldığı "Zengin Mutfağı" 25 ve 26 Kasım'da, Ebru Nihan Celkan'ın yazdığı, Sami Berat Marçalı'nın yönettiği "Benimle Gelir Misin ?" 27 Kasım'da, Dostoyevski'nin "Timsah" adlı hikayesinden yola çıkarılarak sahneye konulan aynı adlı eser 28 Kasım'da, Binnur Kaya, Güven Kıraç, Levent Ülgen ve Tilbe Saran'ın rol aldığı "Vahşet Tanrısı" 29 Kasım'da, Anton Çehov'un yazdığı "Ivanov" ile "Astro Ay'a Tırmanıyor" adlı çocuk oyunu 30 Kasım'da sahnelenecek.
Tilbe Saran 4.11.2019
Ünlü tiyatro oyuncusu, 15 yıldır boş olan ahırı tiyatro atölyesine dönüştürdü
ÜNLÜ tiyatro oyuncusu ve seslendirme sanatçısı Tilbe Saran, Muğla'nın Ula ilçesi Portakallık köyündeki yaklaşık 15 yıldır kullanılmayan ahırı, bir grup kadın girişimciyle restore ettirip, tiyatro atölyesine dönüştürdü.
Tilbe Saran 4.11.2019
Ünlü tiyatro oyuncusu, 15 yıldır boş olan ahırı tiyatro atölyesine dönüştürdü
ÜNLÜ tiyatro oyuncusu ve seslendirme sanatçısı Tilbe Saran, Muğla'nın Ula ilçesi Portakallık köyündeki yaklaşık 15 yıldır kullanılmayan ahırı, bir grup kadın girişimciyle restore ettirip, tiyatro atölyesine dönüştürdü.
Tilbe Saran 4.11.2019
Kadın eli değen ahır tiyatro atölyesine dönüştü
Kadın girişimciler tiyatrocu Tilbe Saran, mimar Engin İyimen ve psikolog İnanç Sümbüloğlu, Portakallık Mahallesi'nde yaklaşık 15 yıldır kullanılmayan ev ve ahırını satın aldı.
Tilbe Saran 13.6.2019
Kadınlardan nafaka hakkı için imza kampanyası
Nafaka Hakkı Kadın Platformu'nca nafaka hakkına ilişkin yapılması planlanan düzenlemeye karşı imza kampanyası başlatıldı.
Tilbe Saran 13.6.2019
Kadınlardan nafaka hakkı için imza kampanyası
NAFAKA Hakkı Kadın Platformu'nca nafaka hakkına ilişkin yapılması planlanan düzenlemeye karşı imza kampanyası başlatıldı.
Tilbe Saran 16.4.2019
İdso "Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Konseri" Verecek
Tiyatro, sinema ve dublaj sanatçısı Tilbe Saran, konserde Griffiths'in çocuklar için kaleme aldığı müzikli masalı "The Flying Orchestra" eserini "anlatıcı" olarak yorumlayacak.
Tilbe Saran 9.4.2019
Bize Bir Tiyatro Müzesi Gerek" Paneli
ENKA Oditoryumu'nda, gazeteci-yazar Zeynep Oral moderatörlüğündeki panelde, Türkiye Tiyatro Vakfı'nın kurucu üyesi dramaturg-yazar Esen Çamurdan, eğitmen-oyuncu Can Gürzap ile Tilbe Saran'ın yanı sıra Suna ve İnan Kıraç Vakfı Kültür ve Sanat İşletmesi Genel Müdürü Özalp Birol, Müze Sergi İşleri Kurucusu Deniz Koç Çeliker ve akademisyen-oyuncu Yavuz Pekman konuştu.
Tilbe Saran 25.1.2019
Uğur Mumcu, Ölümünün 26'ncı Yılında Kadıköy'de Anıldı
  Katledilen gazetecilerin Uğur Mumcu şahsında anıldığı geceye Gazeteci- Yazar Altan Öymen, T 24 Gazetesi Yayın Yönetmeni Doğan Akın, Evrensel Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Polat, Gazeteci- Yazar Orhan Erinç, Birgün Gazetesi Yayın Danışmanı Semra Kardeşoğlu ve PEN Türkiye Başkanı Zeynep Oral konuşmacı olarak katıldı. Etkinliğin moderatörlüğünü ise Dr. Öğr. Üyesi Gökmen Karadağ yaptı.    Gecede ünlü sanatçılar Tilbe Saran ve Levent Üzümcü Uğur Mumcu makalelerinden çeşitli örnekler okudu.
Tilbe Saran 25.1.2019
Uğur Mumcu Kadıköy'de Anıldı
Öldürülen gazetecilerin Uğur Mumcu şahsında anıldığı geceye Gazeteci-Yazar Altan Öymen, T 24 Gazetesi Yayın Yönetmeni Doğan Akın, Evrensel Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Polat, Gazeteci- Yazar Orhan Erinç, Birgün Gazetesi Yayın Danışmanı Semra Kardeşoğlu ve PEN Türkiye Başkanı Zeynep Oral konuşmacı olarak katıldı. Etkinliğin moderatörlüğünü ise Dr. Öğr. Üyesi Gökmen Karadağ yaptı.  Gecede ünlü sanatçılar Tilbe Saran ve Levent Üzümcü Uğur Mumcu makalelerinden çeşitli örnekler okudu.
Tilbe Saran 24.1.2019
İstanbul Uğur Mumcu Kadıköy'de Anıldı
Gecede ünlü sanatçılar Tilbe Saran ve Levent Üzümcü Uğur Mumcu makalelerinden çeşitli örnekler okudu.
Tilbe Saran 4.10.2018
Gülriz Sururi-Engin Cezzar Tiyatro Teşvik Ödülü
Gülriz Sururi, Mert Fırat, Tilbe Saran, Seçkin Selvi, Leman Yılmaz ve Selçuk Yöntem'in yer aldığı seçici kurul, Altkat Sanat Tiyatrosu ve Altıdan Sonra Tiyatro/Kumbaracı50 topluluklarını ödüle layık gördü.
Tilbe Saran 7.8.2018
İstanbul Kültür Sanat Vakfı'ndan Yeni Bir Ödül
Gülriz Sururi başkanlığındaki Seçiciler Kurulu, her yıl sezon boyunca farklı mekânlarda sahnelenen projeleri değerlendirerek ödül verilecek tiyatro topluluğunu ya da kişiyi belirleyecek. Seçici Kurulda, oyuncu, senarist ve girişimci Mert Fırat; oyuncu ve eğitmen Tilbe Saran; çevirmen, tiyatro eleştirmeni, yazar, sahne ve kostüm tasarımcısı, gazeteci, eğitmen Seçkin Selvi; İstanbul Tiyatro Festivali Direktörü Leman Yılmaz ve oyuncu Selçuk Yöntem yer alıyor.
Şu an buradasınız: Tilbe Saran Haberleri | Tilbe Saran Kimdir - Haberler - Tilbe Saran haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tilbe Saran kimdir, hayatı ve biyografisi. Oyuncu Tilbe Saran Dayanışmanın 100'ü Şiiri Ayşen Güven'e anlattı: Umutsuzluğa izin verilm
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.7.2020 04:32:34. #1.15#
title