Haberler

  Ünlü sunucunun programından ayrılan Arif Verimli'den Müge Anlı itirafı: Kırgınım

  Güncelleme:

  Müge Anlı ile Tatlı Sert programının psikiyatristi olarak bilinen ve geçtiğimiz yıl programa veda eden Prof. Dr. Arif Verimli, katıldığı bir YouTube programında Anlı hakkında "Samimi cevap vermek gerekirse kırgınım" dedi. Müge Anlı'nın geçtiğimiz haftalarda İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenmesi hakkında ise Verimli, düğüne davet edilmediğini söyleyip mutluluklar diledi.

  Müge Anlı ile Tatlı Sert programının psikiyatristi olarak bilinen Prof. Dr. Arif Verimli, geçtiğimiz yıl programa veda etmişti. Verimli, Yasemin Özçelik'in sunduğu YouTube programına konuk oldu.

  "SAMİMİ CEVAP VERMEK GEREKİRSE KIRGINIM"

  Verimli, "14 yıl emek verdiniz Müge Anlı'ya, biz çok üzüldük. Kırgın mısınız?" sorusuna verdiği yanıtla gündeme bomba gibi düştü. Verimli, "Samimi cevap vermek gerekirse kırgınım. Hiç ilgisi olmayan bir insan sizin konunuzla ilgili ahkam keserse ne yaparsınız? Ben buna bozuldum. Şevki Sözen Bey her gün alanıma giriyordu. Rica ettik, tartıştık, şunu yaptık, bunu yaptık, hiç dinlemedi arkadaşımız." dedi.

  "İKİSİNİN DE KIYMETİ YOK BENİM İÇİN"

  "Daha çok kırgın olduğunuz kişi Müge Anlı mı Şevki Sözen mi? sorusuna da "Valla ikisinin de kıymeti yok benim için." ifadelerini kullandı.

  DÜĞÜNE DAVET EDİLMEMİŞ

  Programdan sonra Müge Anlı ile konuşmadığını da belirten Verimli, düğüne davet edilmediğini söyleyip mutluluklar diledi. Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli, ayrılıkla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

  "2008 yılından bu yana danışmanlığını yaptığım Müge Anlı ile Tatlı Sert programından kendi isteğimle ayrıldım. Öncelikle Müge Anlı ve Rahmi Özkan'a, her zaman saygı ve sevgi gördüğüm bütün ATV emekçilerine ve başta Taner Ercan olmak üzere Mavi Klaket Yapım'a çok teşekkür ederim. Deontoloji ve Tıbbi sınırlarımı bilmek benim yaşam tarzımdır, aşılamaz çizgimdir, meslek ilkemdir. Bunun için yüksek hassasiyet gösterme çabası beni yoruyor ve nihayetinde sağlığımdan olmak istemiyorum. Kimseye kırgın değilim, herkese gönülden başarılar diliyorum... Saygılarımla..."

  ŞEVKİ HOCA YÜZÜNDEN AYRILDIĞINI KABUL ETMİŞTİ

  Arif Verimli, paylaşımında ayrılık sebebini kişisel hassasiyetlerine dayandırmıştı. Ancak program arkadaşı Prof. Dr. Şevki Sözen'le yaşadığı tartışma, sosyal medya kullanıcıları tarafından hatırlatılınca, Verimli gerçeği açıklamak zorunda kaldı. Verimli, takipçisinden gelen, "Hocam siz Şevki hoca yüzünde ayrıldınız değil mi? Kırgınlığınızın sebebi bu." yorumu üzerine, "Evet, teşekkür ederim." diye konuşmuştu.

  Kaynak: Snob Magazin / Magazin

  Şinasi Yüzbaşıoğlu Arif Verimli Müge Anlı Magazin Haberler

  Bomba iddia: Asgari ücrete temmuz ayında yüzde 15'lik ara zam geliyor

  Bomba iddia: Asgari ücrete temmuz ayında yüzde 15'lik ara zam geliyor

  Bahçeli'den parti grubunu ayağa kaldıran Sinan Ateş sözleri

  Bahçeli'den parti grubunu ayağa kaldıran Sinan Ateş sözleri

  Parti grubunda oturarak konuşan Bahçeli, önündeki metni okurken takılıp kaldı

  Parti grubunda oturarak konuşan Bahçeli, önündeki metni okurken takılıp kaldı

  Sahaya girip Ronaldo ile fotoğraf çektirmişti! UEFA'dan minik Berat'a görülmemiş ceza

  Sahaya girip Ronaldo ile fotoğraf çektirmişti! UEFA'dan minik Berat'a görülmemiş ceza

  500

  Yorumlar (6)

  osmanlı:

  Eksikliğini neden hissetmedik ki. Ben bırakıyorum dersen heleki Müge Anlı gibi karakter asla aman hocam kal demez. Kimse alternatifsiz değildir. Demekki program sensizde gayet iyi yürüyor...

  18
  20
  yanıtYanıtla
  Erdem Taner:

  Salgın döneminde bütün milletimizi kast ederek "Aşı yaptırmayanlar evlenmesinler.vergi yapılandırılmalarından mahrum bırakılsın.vs.." diyerek hakaretlerini unutmadık sayın verimli.Programdan ayrılman iyi oldu.Psikologsun ama milletimizin psikolojisini bozmadın mı sen?

  19
  4
  yanıtYanıtla
  Burhan Korkmaz:

  dinden bahsediyor ama ismi müslüman ismi değil..

  3
  16
  yanıtYanıtla
  mardinli yiğit:

  arif bey, biz seni müge anlının Van depremi sonrası sarfettiği sözler kaşısında kafanı sallayıp onu onaylamanla tanıdık.. o gün, o sözler karşısında durabilseydin, bugün o sözleri söyleyen kişi sana karşı daha dikkatli olurdu..

  3
  1
  yanıtYanıtla
  Kemal gulec:

  Merci arif hocam ayrıldınız kaliteli insansınızda ama artık kabak tadı verdiniz

  4
  0
  yanıtYanıtla
  Mustafa İşcan:

  Başka biri evlenmiş olsaydı ortalik aya kalkardı günlerce haber yaparlardı ünlü olunca böyle oluyor bu her zama böyle yanidakide işini iyi biliyor kime gitceni

  0
  0
  yanıtYanıtla
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title