Haberi Paylaş

Ünlü sunucunun programından ayrılan Arif Verimli'den Müge Anlı itirafı: Kırgınım

Magazin Haberleri

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının psikiyatristi olarak bilinen ve geçtiğimiz yıl programa veda eden Prof. Dr. Arif Verimli, katıldığı bir YouTube programında Anlı hakkında "Samimi cevap vermek gerekirse kırgınım" dedi. Müge Anlı'nın geçtiğimiz haftalarda İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenmesi hakkında ise Verimli, düğüne davet edilmediğini söyleyip mutluluklar diledi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının psikiyatristi olarak bilinen Prof. Dr. Arif Verimli, geçtiğimiz yıl programa veda etmişti. Verimli, Yasemin Özçelik'in sunduğu YouTube programına konuk oldu.

Verimli, "14 yıl emek verdiniz Müge Anlı'ya, biz çok üzüldük. Kırgın mısınız?" sorusuna verdiği yanıtla gündeme bomba gibi düştü. Verimli, "Samimi cevap vermek gerekirse kırgınım. Hiç ilgisi olmayan bir insan sizin konunuzla ilgili ahkam keserse ne yaparsınız? Ben buna bozuldum. Şevki Sözen Bey her gün alanıma giriyordu. Rica ettik, tartıştık, şunu yaptık, bunu yaptık, hiç dinlemedi arkadaşımız." dedi.

"Daha çok kırgın olduğunuz kişi Müge Anlı mı Şevki Sözen mi? sorusuna da "Valla ikisinin de kıymeti yok benim için." ifadelerini kullandı.

Programdan sonra Müge Anlı ile konuşmadığını da belirten Verimli, düğüne davet edilmediğini söyleyip mutluluklar diledi. Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli, ayrılıkla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"2008 yılından bu yana danışmanlığını yaptığım Müge Anlı ile Tatlı Sert programından kendi isteğimle ayrıldım. Öncelikle Müge Anlı ve Rahmi Özkan'a, her zaman saygı ve sevgi gördüğüm bütün ATV emekçilerine ve başta Taner Ercan olmak üzere Mavi Klaket Yapım'a çok teşekkür ederim. Deontoloji ve Tıbbi sınırlarımı bilmek benim yaşam tarzımdır, aşılamaz çizgimdir, meslek ilkemdir. Bunun için yüksek hassasiyet gösterme çabası beni yoruyor ve nihayetinde sağlığımdan olmak istemiyorum. Kimseye kırgın değilim, herkese gönülden başarılar diliyorum... Saygılarımla..."

Arif Verimli, paylaşımında ayrılık sebebini kişisel hassasiyetlerine dayandırmıştı. Ancak program arkadaşı Prof. Dr. Şevki Sözen'le yaşadığı tartışma, sosyal medya kullanıcıları tarafından hatırlatılınca, Verimli gerçeği açıklamak zorunda kaldı. Verimli, takipçisinden gelen, "Hocam siz Şevki hoca yüzünde ayrıldınız değil mi? Kırgınlığınızın sebebi bu." yorumu üzerine, "Evet, teşekkür ederim." diye konuşmuştu.

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

Şinasi Yüzbaşıoğlu Arif Verimli Müge Anlı Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (6)

Erdem Taner:

Salgın döneminde bütün milletimizi kast ederek "Aşı yaptırmayanlar evlenmesinler.vergi yapılandırılmalarından mahrum bırakılsın.vs.." diyerek hakaretlerini unutmadık sayın verimli.Programdan ayrılman iyi oldu.Psikologsun ama milletimizin psikolojisini bozmadın mı sen?

Cevap Yaz419Yayından Kaldır
osmanlı:

Eksikliğini neden hissetmedik ki. Ben bırakıyorum dersen heleki Müge Anlı gibi karakter asla aman hocam kal demez. Kimse alternatifsiz değildir. Demekki program sensizde gayet iyi yürüyor...

Cevap Yaz2018Yayından Kaldır
Burhan Korkmaz:

dinden bahsediyor ama ismi müslüman ismi değil..

Cevap Yaz163Yayından Kaldır
Tüm 6 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title