Arda Kural'dan yıllar sonra gelen itiraf: Hastanede sadece Ece Erken ziyaret etti - Haberler
Haberi Paylaş

Arda Kural'dan yıllar sonra gelen itiraf: Hastanede sadece Ece Erken ziyaret etti

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

2000'li yıllarda yıldızı parlayan ancak psikoz teşhisi konulmasının ardından zor günler geçiren Arda Kural, seneler sonra itiraflarda bulundu. Emret Komutanım dizisinde set arkadaşı olan Sarp Levendoğlu'nun kendisini kıskandığını söyleyen Kural, yaşadığı zor dönemde bir tek Ece Erken'in ziyarette bulunduğunu söyledi.

Emret Komutanım dizisiyle adını duyurarak 2000'li yılların başında çok konuşulan oyuncu Arda Kural, psikoz teşhisi konulmasının ardından uzun yıllar hastalıkla mücadele etmişti.

Yaşadığı zor günleri ve hastanede tedavi altında olduğu günleri Habertürk'ten Aytekin Teker'e anlatan Kural, yıllar sonra itirafta bulunarak "Kendi içimde çözebileceğim bir problemim vardı. Şu dönemde ise konuştuğum bir kişi yok. Ama Ece Erken'i çok severim. Beni hastanede ziyaret eden tek kişi. Ece bir tanedir" diye konuştu.

Kural, "Kızgın ya da kırgın olduğunuz birileri var mı?" sorusuna ise "Emret Komutanım dönemindeki bazı oyuncu arkadaşlarıma kırgınım. Sarp Levendoğlu ve Ufuk Özkan" yanıtını verdi.

Arda Kural'dan yıllar son gelen itiraf: Hastanede sadece Ece Erken ziyaret etti

Açıklamalarının devamında ise Sarp Levendoğlu'nun kendisini kıskandığını şu sözlerle anlattı:

"Mustafa Altıoklar dizide beni öne geçirmek istiyordu. Sarp kıskanıyordu. Beni o dönem çekemediklerini düşünüyorum. Sette, ezmeye çalışmalar ve akıl oyunları yaşandı. Yani benden rol çalmaya çalıştılar. 'Ben de sizden daha fazlayım' gibi garip tavırlara girmedim. Hiçbir zaman unutamayacağım. Sette beni yalnız bıraktılar. Zaten benim hayata karşı rahatsızlıklarımdan biri de orada başladı. Kıskanmayı anlarım ama göz göre göre sindirme politikası çok yanlıştı."

Arda Kural'dan yıllar son gelen itiraf: Hastanede sadece Ece Erken ziyaret etti

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde geçen 20 günü anlatan Kural, "Yazılanlar gibi şizofren değil, psikozdum. Hastane iyi geldi tabi. Çok korkulacak bir şey değil. Duygusal bir yapım vardı, içimde çözemediğim problemleri çözmeye yardımcı oldu. Kendimi bulabildim, memnunum" dedi.

Haberler.com - Magazin

Arda Kural, Ece Erken, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

Özgür Arıca:

Helal sana bir sporcu sadece kupa kazanmaz gerçeği insanların suratına olduğu gib çarpar dsö nün paralı uşağı avusturalyayı bütün sporcuların turnuvadan çekilerek uyarması gerekir ....

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title