Haberi Paylaş

  Annesinden Brad Pitt'e: Jennifer ile yeniden evlen

  Magazin Haberleri

  Annesinden Brad Pitt'e: Jennifer ile yeniden evlen

  YENİ İDDİALARGeçen yıl SAG ödülleri gecesinde sergiledikleri yakınlıkla, eskisinden daha fazla ilgi odağı olan çift, bu kez de ilginç bir iddiayla gündeme geldi.

  YENİ İDDİALAR

  Geçen yıl SAG ödülleri gecesinde sergiledikleri yakınlıkla, eskisinden daha fazla ilgi odağı olan çift, bu kez de ilginç bir iddiayla gündeme geldi.

  JANE PITT'İN EN BÜYÜK HAYALİ ABD basınına yansıyan iddialara göre Brad Pitt'in annesi Jane, oğlunun eski geliniyle yeniden evlenmesini istiyor. 1998 yılında tanışan bir yıl sonra nişanlanan 2000'de de evlenen Brad Pitt ile Jennifer Aniston, beş yıl sonra boşandı. Bunun nedeni de Pitt'in hayatına, Bay ve Bayan Smith filmindeki rol arkadaşı Angelina Jolie'nin girmesiydi.

  EN ÜNLÜ AŞK ÜÇGENİ

  Aniston ile evliyken Jolie ile aşk yaşamaya başlayan Brad Pitt, bu kararıyla herkesi şoke etti. Her iki çiftin yolları çoktan ayrılsa da hala aşk üçgeni denildiğinde ilk olarak onların isimleri akla geliyor.

  ANNESİ JOLIE'Yİ SEVMEDİ İDDİASI

  Brad Pitt ile Angelina Jolie evliyken aktörün annesi Jane'in geliniyle arasının çok iyi olmadığı iddiaları basına yansımıştı. Ama her şeye rağmen aile, sorunlarını çok fazla kamuoyuyla paylaşmamayı tercih etti.

  ÖDÜL GECESİ YAKINLAŞMA ANNE PITT'İ DE HEYECANLANDIRDI

  Brad Pitt ile eski eşi Jennifer Aniston'ın geçen yılki SAG ödül töreninde sergiledikleri samimiyet hayranları gibi Brad Pitt'in annesi Jane Pitt'i de heyecanlandırdı.

  OĞLUNU ANISTON'A YÖNLENDİRİYOR

  Her ne kadar Pitt ile Aniston aralarında yeniden bir ilişki başlamasının mümkün olmadığını ileri sürse de Jane Pitt'in oğlunu yeniden Aniston'a yöneltmeye çalıştığı iddiaları bir süredir ABD basınının gündeminde. İleri sürülenlere göre Jane Pitt, Angelina Jolie'den nefret ediyordu ama Jennifer Aniston'ı seviyordu. Bu yüzden de şu sıralar son olarak Alman model Nicole Poturalski ile yaşadığı ileri sürülen ilişkiyle gündeme gelen oğlu Brad Pitt'in tekrar Aniston ile barışmasını sağlamaya çalıştığı öne sürülüyor.

  Kaynak: Hürriyet / Magazin

  Amerika Birleşik Devletleri Jennifer Aniston Angelina Jolie Brad Pitt Magazin Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.
  title