"Ameliyat masasında kalabilirim" diyen Seren Serengil kötü haberi verdi: Organlarıma kan gitmiyor - Haberler
Haberi Paylaş

"Ameliyat masasında kalabilirim" diyen Seren Serengil kötü haberi verdi: Organlarıma kan gitmiyor

Haberler.com - Ecem Altan - Magazin
 - Güncelleme:

Kilo vermek isterken Dumping Sendromu'na yakalanan ve sağlığını kaybeden Seren Serengil, cuma günü 6 saat sürecek bir ameliyata girecek. Bugün sunuculuk yaptığı Söylemezsem Olmaz programında sağlık durumundan bahseden Serengil, "Doktorum ameliyat masasında kalabileceğimi söylüyor. Organlarıma kan gitmiyor" dedi.

Uzun süredir Dumping Sendromu ile mücadele eden ve karaciğer ile pankreası iflas etmek üzere olan Seren Serengil, hızla kilo kaybetmeye devam ediyor. Ölüm riskinin olduğunu söyleyen Serengil, sağlık durumu hakkında sevenlerini bilgilendirdi.

"VÜCUDUM AMELİYATI KALDIRMAYABİLİRMİŞ"

Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında sağlık durumundan bahseden Seren Serengil, cuma günü ameliyat olacağını belirterek "Erken ameliyat kararı alındı. Bir buçuk ay damardan beslenecektim ama ilerleme olmadığı için beklemek doğru değilmiş. Cuma sabahı ameliyat oluyorum. Zor bir ameliyat olacağını söylediler. Vücut kaldıramayabilirmiş... Çok korkuyorum, 'ameliyat masasında kalabilirsin' dediler. Her şey kötü gidebilir. Kan organlara gitmiyor" dedi.

'Ameliyat masasında kalabilirim' diyen Seren Serengil kötü haberi verdi: Organlarıma kan gitmiyor

Çok zayıfladığı için damarlarının çok inceldiğini söyleyen Seren Serengil, "Daha fazla mama ile beslenemiyorum. Daha fazla yatmak istemiyorum" şeklinde konuştu.

'Ameliyat masasında kalabilirim' diyen Seren Serengil kötü haberi verdi: Organlarıma kan gitmiyor

'Ameliyat masasında kalabilirim' diyen Seren Serengil kötü haberi verdi: Organlarıma kan gitmiyor

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin

Söylemezsem Olmaz, Seren Serengil, Beyaz Tv, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (8)

Kariyer0505:

Arkadaş şu güzel olmalıyım meselesi yüzünden sağlığınızdan vazgeçmeyin yahu..Yazıktır günahtır.. tamam mesleğiniz fiziğiniz ile ilişkili anladık da, sonu kötü oluyor.

Mikail arman:

Yüce ALLAH'tan Seren hanıma ve tüm hastalara Şifa diliyorum.

Mustafa Yaşar:

Şu estetik ve güzel görünme işinden kadınlar vaz geçse ne güzel olur. Bu uğurda daha kaç can yanacak. Sağlık lı olun yeter, seven zaten öyle de sever. İlgi çekmek isteyenler de bu ibrete baksın.

Tüm 8 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title